• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 01/11/2019 in all areas

 1. 5 likes
  EVGA PSU'dan gelen garip seslerden sonra değişim şart olmuştu. Tam modüler, Corsair RM750i aldım bir adet. Son derece sessiz, tam modüler ve Corsair Link bağlantısıyla sistemden takip edebiliyorum.
 2. 3 likes
  2. sezon 18 Ocak'ta geliyor!! Müzikleri çok güzel seçmişler galiba yine, trailer'da Alice in Chains çalıyor!!
 3. 2 likes
  HP1000P tablet aldim. klavyeli kilifi ve docking stationi var. Hoşuma gitti. seri, akici, simcard girisi falan da var... Samsung Ativ vardı, klavye docking çok marifetli değildi. onun yerine bu geçecek.
 4. 2 likes
  www.aloparca.com www.parcafilosu.com ben bunlardan düzüyorum.
 5. 1 like
  Microsoft da girmiş bu işlere Direct3D team office has a Wall of GPU History
 6. 1 like
  orjinal sunny marka kasetçalarım var, kafa kafaya takas edebilriz. modaya uygun olarak halı üzerinde çekilmiş fotoğrafı:
 7. 1 like
  Insignia'nın imitasyonu gibi duruyor [/troll]
 8. 1 like
  bu işin bokunu çıkartacakları belliydi... https://www.ntv.com.tr/galeri/otomobil/48-inclik-ekraniyla-ces-2019a-byton-m-byte-damgasi,X75l3LG2uUqhFdM3vXATlg/db20KBAmN0e4tpwhcXyNqA tazeleme oranı ne acaba monitörün, display port girişi var mıdır
 9. 1 like
  Evet Razer: Magic Carpetus , Aladdin in yılan ruhlu halısının mouse padi ..
 10. 1 like
  O halı değil, mousepad. Kasa da masanın üstünde duruyor
 11. 1 like
  Lenovo Yoga 300 , ikisi bir arada diye geçen, ekrani tam ters katlanabilen ve dokunmatik laptop aldim. yoga serisi tamamen böyle sanirim. 2 tane aldim. Teki sıfır ürün, 2.sini alamadan stok bitti, digerini de 2. el aldim mecburen, çünkü elemanlara verdim. benim hosuma gitti, tezgahda yer kaplamiyor, tek laptopda ben bakicam kavgasi da olmayacak. Üst kata da server kurdum (athlon x2+2GB ram ve 160GB hdd) içinde sql server var, data base işliyor. Benim laptop+2 mini laptop ona bağlanıp calisacagiz. baska bişi olmadığı için uzerinde server idare ediyor, islemlerde laptop uzerinde gecikme olmuyor.