Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

24 minutes ago, Whooosh said:

Çok kasmadan kısmen boş bir mağaraya girip en iyisinden bir zırh setinin bütün şemalarını topluyorsunuz. Kedi zırhı, Ayı zırhı vs hangisini istiyorsanız bulup kuşanmak gayet kolay.

:cici:

o zırhları set halinde bulmak o kadar da kolay değil, bulduğun her deliğe girip araştırman gerekiyor. hele bazı itemlar sırf rastgele mağaraya girip açtığın sandıktan da çıkmıyor, özel bulman gerekiyor bazı özel lokasyonlardan. guide okumadan bulmak imkansız bir kaç güzel item var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, TiesTorN said:

:cici:

o zırhları set halinde bulmak o kadar da kolay değil, bulduğun her deliğe girip araştırman gerekiyor. hele bazı itemlar sırf rastgele mağaraya girip açtığın sandıktan da çıkmıyor, özel bulman gerekiyor bazı özel lokasyonlardan. guide okumadan bulmak imkansız bir kaç güzel item var.

Zaten ek görev olarak çıkıyor o zırh setleri, görevi seçince nerede olduğunu da haritada gosteriyor. Sadece haritada gosterilen 3 mağaraya girip bütün zırh ve silah setini topluyorsun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Item konusu hakikaten de o kadar zor değil. Ayrıca eğer gerçekten challange isteniyorsa en zor seviyede, hiçbir yağ kullanmadan, queen skilli olmadan ve açlık skilli açılmadan oynanmalı. öteki türlü combat ciddi anlamda kolay. gerçi witcherın olayı zaten MGS gibi konusu. oynanış olarak aşırı zor değil.

bu arada combat'ı aşırı zorlaştıran hatta dark soul'a çeviren modlar varmış ancak dediğim gibi, witcher'ın olayı zaten hikayesi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda New Game +  da bitti. Halbuki bu ayrılığı ertelemek için epeyce de uğraştım ama... 

Annotation.png

20181007230415_1.jpg

Farewell old friend.. :cry:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ursin armor'a laf yok. :)

@Narcissus sadece 1 tur mu bitirdin oyunu? Senin gibi gamer'a yakıştıramadım. Şimdiye kadar farklı sonlarla bitirmeni beklerdim. :D Ben bile 300+ saat ile 2 defa normal+plus'ı bitirdim. Gerçi birinde sağolsun windows'un katkısı büyük.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap sabah mahmureliğiyle dikkatinden kaçtı heralde ki daha ilk cümlemde “ NEW GAME + DA BİTTİ” diye yazmısım.. :) 

New game + için öncesinde bir tur bitirmiş olmam lazım zaten :) 

Detaya girmem gerekirse; 

Witcher 2 den iki tane save im vardı : 

Roche yolu = letho ölü, la valette ve sile yasamakta (asıl tercihlerim)

iorveth yolu = letho hayatta, la valette ve sile ölü.. (2nd walkthrough seçimlerim) 

Bu iki witcher2 save de Adda yı ve Thaler ı kurtardığım witcher 1 save imden import tabi.. 

Oyun 2015te ilk çıktığında Roche save imle bitirmiştim...  (ves le takıldığım geceden kalma tatoolu halimle)

Ne zamandır planladığım expansionları bitirme planımı da iorveth save imle new game + da sonuca ulastırmıs oldum 2018 bitmeden..  

@TiesTorN

Siz kedicikler  armor un hasını bilmezsiniz,  

bütün grandmaster setleri yaptıktan sonra bile yine en iyi görüntüye (oyunun basından itibaren) ayıcık armor sahip..

2 numaraya oyuna başladığımızdaki armor un görüntüsünde olan ve sonradan eklenen viper seti ile yine sonradan eklenen wolven seti koyabilirim heralde.. 

tshirtten bozma feline e oyunun basından itibaren cok ısınamamısken bir de grandmasterda emo hoodie si haline gelince iyice tiksindim.. manticorela aynı seviyede diyebilirim heralde.. 

Not: Şimdi lamer lamer çıkıp ursine in grandmaster özelliği çok dandik feline inki en iyisi cart curt demeyin, oyun zaten en son zorlukta bile (kendi kanaatimce) bir witcher veteranı için yeterli zorluğa sahip olmadığından armorların sahip oldukları bonusları falan beni zerre ilgilendirmedi oyunu oynarken, yalnızca görüntülerine göre sıraladım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 minutes ago, TiesTorN said:

hood yok edilebiliyo diye hatırlıyorum istenirse eğer...

Sacma sapan profesörün gözlüğünü falan takınca iniyor yalnızca.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissusbence sende bir mahmurelik var hocam.  :) Oyunu sadece 1 defa mı bitirdin, yani normal + plus versiyonunu? Ben 2 defa bitirdim hem normal hem de plus versiyonunu. yani toplamda 4 defa bitirmiş gibi bir şey oldum (DLCler dahil). Kötü sonlarla da bitirmek istiyorum gerçi. 

1 defa bitirmek = normal + newgameplus 

Armor set konusunda, Skellige armor'un 40lvl'den sonrası için ayrı bir tane seti geliyor. yine aynı elemandan alıyorsunuz ama özellikleri daha iyi bu sefer. Ben genelde onunla takılıyordum.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

Ben bile 300+ saat ile 2 defa normal+plus'ı bitirdim. 

Abi ne bilim bu cümleden 4 kere bitirdiğini çıkaramadığım gibi tahmin de  edemedim.. :lol:

Ben hakkını vererek her şeyiyle 311 saatte anca 2 tam walkthrough (ilk walkthroughda Expansionlar bile yok üstelik) tamamladım ve eksik kalan/görmediğim 1-2 saçma sapan şey hariç hiç bir şey yok şuan... Bütün sidequestler / lore falan %100 yapıldı okundu... Gayet de iddialıyım bu konuda..  :baba:

Not: görmediğim şeyler

Spoiler

Ciri nin White Frostta ölmesi 

:zuh:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bütün görevleri yaparak oynadım. Gerçi ilk walkthroughda gwent'e girmemiştim ama ikincisinde onlar dahil bütün görevler tam. Haritada soru işaretli kısımlar kaldı mı diyorsan, evet onların çoğu duruyor mesela. Ama bütün güç alanları, canavar yuvaları, görev hazineleri vs tam. 

Arada hala canım çekiyor oynayayım diyorum da, sonra çok uzun geliyor. Şu aralar witcher 2'yu %100 yapmaya çalışıyorum. Gerçi Insane achievement'ı nasıl alacağım orası biraz muallada. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gwent oyundaki neredeyse bütün questlerle bağlantılıyken atlamanız çok enteresan uzun zamandır gördüğüm en iyi minigamedi bi oyundaki.. 

Witcher 2  yi 3 çıkmadan fullemiştim (insane achievementı hariç (aslında çok zor değil ama clunky combat sistemi nedeniyle ani bi saçmalıkla saatlerimin çöle gitmesini göze alamamıştım)) geç kalmışsın baya..

ek bilgi: standalone olan oyun (gwent) ekim 24te betadan cıkacak buarada.. ki mobil sürümünü yaparlarsa yürüyüp gidecekler ama önlerinde nasıl bir engel var bilmiyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni konsollarla birlikte Witcher 3'e Ray Tracing desteği geliyormuş. Bir tur daha atılır yamadan sonra.

We’re working on the next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt! 

Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will feature a range of visual and technical improvements — including ray tracing and faster loading times — across the base game, both expansions, and all extra content.

The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase for PC, Xbox Series X and PlayStation 5, as well as a free update for everyone who already owns the game on PC, Xbox One and PlayStation 4.

https://thewitcher.com/en/news/32792/the-witcher-3-wild-hunt-is-coming-to-the-next-generation

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok