Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

2 saat önce, TiesTorN said:

mesela en son oynadığımda triss ve yennefer'a aynı anda yürümüştüm, sonunda ikisi anlaşıp beni madara etmişlerdi, hiç birine çakamadım. şimdi hedefim triss'e çakmak :lol:

ana hikaye konusuna gelirsek, 6-7 sene içinde hikaye kimin aklında tam olarak kaldı ki... anıları tazelemek için bile oynanır.

Triss güzel hatun ya, etli butlu. Hem de daha uysal. Yennefer habire bizle dalga geçip arada aşağılıyor çaktırmadan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, TiesTorN said:

mesela en son oynadığımda triss ve yennefer'a aynı anda yürümüştüm, sonunda ikisi anlaşıp beni madara etmişlerdi, hiç birine çakamadım. şimdi hedefim triss'e çakmak :lol:

ana hikaye konusuna gelirsek, 6-7 sene içinde hikaye kimin aklında tam olarak kaldı ki... anıları tazelemek için bile oynanır.

Trissle aslında Witcher 1' den zaten bir mazimiz var. Orda daha ateşli bir bacıydı :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Update hayat değişikliği gibi. Oynamak istediğim oyunlar var D4 çıkmadan vakit bulursam bende bi kez daha cilalamak isterim açıkcası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu update de sayko güncellemeler geliyor. resmen oyunu yeniden yapmışlar. hangi arada yaptılar hangi ekip yaptı bilmiyorum ama helal olsun.

hatta oyuna DLSS3.0 da eklemişler yok artık dedim. bu oyunu 20 kez bitirdim. ama sanırım benim de iş yerinden izin alma zamanım geldi. sanki yeni bir heyecan başladı bende. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, jackjoker said:

yalnız bu update de sayko güncellemeler geliyor. resmen oyunu yeniden yapmışlar. hangi arada yaptılar hangi ekip yaptı bilmiyorum ama helal olsun.

hatta oyuna DLSS3.0 da eklemişler yok artık dedim. bu oyunu 20 kez bitirdim. ama sanırım benim de iş yerinden izin alma zamanım geldi. sanki yeni bir heyecan başladı bende. 

Cyberpunk'yı yapan ekip aynı anda yapmış herhalde, o yüzden CP'ı bitirmeyi unutmuşlar. :mrgreen:

CandleGarden and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim w3'te en çok sinirimi bozan craft ekranındaki çer çöpü listeden kaldıramamak/silememekti. buna umarım bir çare gelmiştir. craft ekranına girdiğimde level 3 pantolon formülü falan görmek istemiyorum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6900XT ile 4K çözünürlükte FSR 2 Quality açık olarak Ultra+ ayarlarla oyunun başları en düşük 75 FPS gibi. Ray tracing açıldığı anda 30 FPS. Oyunun başları baya iyi Ultra+ ayarlar ile 4K çözünürlükte, ray tracing ile hele bu kadar yaşlı bir oyun baya iyi görünüyor.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ray tracing konsol ayarında, Ultra ayarlarda 4K FSR 2 açıkken 60 FPS civarı bekliyordum 4K çözünürlükte, 30 FPS hele Novigrad falan ne olur bilmiyorum bu şekilde bir daha baştan sona bununla uğraşamam.

Durum bu ise Blood and Wine eklentisine hiç başlamamıştım, ray tracing kapalı Ultra+ ayarlarda ona bakarım en fazla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DX12 versiyonu sorunlu, DX11 de çok iyi çalışmıyor da DX12 fena, masaüstüne atıyor falan. Şu an DX11 Ulta+ olarak iyi kötü oynanabilir buldum bunu kendi kullandığım PC'de. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sadece belli kombinasyonda çökme yaptı.
Eğer RT'yi tam açarsam çökmüyor ama sadece RT GI'ı açıp diğer RT opsiyonlarını açmazsam çöküyor.

Bunun yanında RT açık iken input lag uçuyor. 110-120ms'e falan fırlıyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ray tracing ayarlarını kurcalayınca çoğu zaman çöküyor oyun.

Aynı ayarlarda DX11 daha performanslı, DX11'de de FSR v.b. yok. Ultra+ ayarlarda da güzel görünüyor ancak ray tracing ile fark ediyor gözle görülür şekilde, o da maalesef düzgün çalışmıyor. 

Yama gelir herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, T800 said:

DX12 versiyonu sorunlu, DX11 de çok iyi çalışmıyor da DX12 fena, masaüstüne atıyor falan. Şu an DX11 Ulta+ olarak iyi kötü oynanabilir buldum bunu kendi kullandığım PC'de. 

DX11 versiyonu zaten eski oyun, next gen olmayan Witcher 3 gibi gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Squall said:

2-3 yıla düzeltirler artık yavaş yavaş.

"Helal olsun adamlara ya.. 10 yıllık oyuna hala patch çıkartıyorlar" mealindeki mesajları okuruz burada :D

Atrin and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Najaz said:

"Helal olsun adamlara ya.. 10 yıllık oyuna hala patch çıkartıyorlar" mealindeki mesajları okuruz burada :D

O sevdiğimiz ve güvendiğimiz şirketin büyüyüp yozlaştığını artık varolmadığını ne zaman anlayacaklar merak ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok