Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Çok güzel fiyatmış. Zorla oynatacaklar o oyunu . 

Enpara ile biriktirmiştim Steamwallet da epey birşey , harcayalım ufaktan :) .

Enpara'nın kampanyaları bitmese yeni yılda bari. Keyifli oluyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk expansion Hearts of Stone'u da bitirdim geçenlerde. Yaklaşık 15 saatlik yeni bir quest serisi ekliyor oyuna. Ek olarak da bir kaç tane yeni armor, silah ve armor ile silahınıza yapabileceğiniz yeni bir rune sistemi getiriyor.

Expansion hikayesi main story'i aratmadı diyebilirim. 2016'da 2. expansion "Blood and Wine" da çıkacak. Beğenip, oynamaya doyamayanlara Expansion Pass'i gözüm kapalı tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/355880/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk expansion Hearts of Stone'u da bitirdim geçenlerde. Yaklaşık 15 saatlik yeni bir quest serisi ekliyor oyuna. Ek olarak da bir kaç tane yeni armor, silah ve armor ile silahınıza yapabileceğiniz yeni bir rune sistemi getiriyor.

Expansion hikayesi main story'i aratmadı diyebilirim. 2016'da 2. expansion "Blood and Wine" da çıkacak. Beğenip, oynamaya doyamayanlara Expansion Pass'i gözüm kapalı tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/355880/

Ben oyunu kutulu aldim gog versiyonu yani expansioni nerden alabilirim?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3. oyun PS4'te düşmedi bir türlü :(

Şu anda black friday indiriminde TR store'da 104 TL, US Store'da 25 veya 30 dolar olması lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bitirdim bu efsane oyunu sonunda... boşluğa düştüm resmen. böyle bir oyunun ardından hangi oyunu oynasam "çöp" hissiyatı uyandıracak gibi geliyor...

neyseki expansion'lar var daha, onları da oynarız indirime girdiğinde :)

bu expansion'lar new game+ oynadıktan sonra oynanabiliyor mu yoksa normal bitirdikten sonra mı oynamak lazım? level bakımından yani.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bitirdim bu efsane oyunu sonunda... boşluğa düştüm resmen. böyle bir oyunun ardından hangi oyunu oynasam "çöp" hissiyatı uyandıracak gibi geliyor...

neyseki expansion'lar var daha, onları da oynarız indirime girdiğinde :)

bu expansion'lar new game+ oynadıktan sonra oynanabiliyor mu yoksa normal bitirdikten sonra mı oynamak lazım? level bakımından yani.

Ondan sonraki her oyunda ya amma cabuk bitti diyorsun  ki o oyunlarda hic kisa degiller aslinda..

Ben simdi gogdan expansioni aldim 10 dolara dusmus fiyati patch yukluyor 11 gb bakalim  yarin oynarim..  :icon_starvin:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HORT!

Kral 31 Mayıs'ta son expansion ile kapanışı yapacak. İlk expansion Hearts of Stone'u görüp bitirdikten sonra sanki yeni oyun çıkartıyorlarmış gibi heyecanlanıyorum walla. Seviyorum seni Cd Projekt Red <3

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Su Expansion Pass bir indirime girsin alirim =) Tam parayi da hakediyor da, oyunu 19$'a aldiktan sonra expansion'lara 24$ vermek istemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bari Haziran gibi artık bu oyuna girişiyim. Çok geciktirdim zaten oynamak için uzun sürecek diyede yeltelenmemiştim. Zaten bi girişince 2 ay sürecek bu gidişle bitirmesi, haftasonları fırsat yaratamazsam artık günlük anca 2 saat civarı oynama süresi kalıyor aşağı yukarı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sonuna geldim nihayetinde de, en yüksek zorluğun bir altında son dövüş sıkıntılı oldu, tekrar döndüm malzeme topla, level atla olaylarına, sadece sonu kaldı senaryonun bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok