Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Yazıyı okuyamadım.

Yalnız bu oyunlarda sahnelerin nasıl yapıldığını az çok biliyoruz değil mi ? Adamlar oturup MAX 'te yapmıyor yani 

Bir kadın bir erkeğin 16 saat mesai harcaması lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam değil diye hatırlıyorum. Hatta sırf bu yüzden iptal etmiştim ön siparişimi. İlk iki oyun gibi Steam kütüphanemde olsun istedim çünkü. Steam'den 72 liraya aldım, 19 Mayıs'ı bekliyorum :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında steam'deki fiyat da çok iyi ama ben bu tür oyunların en azından ilk indirimde alınmasının taraftarıyım zira oyun çıktığı anda 20 tane patch çıkıyor bu tür oyunlara...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında steam'deki fiyat da çok iyi ama ben bu tür oyunların en azından ilk indirimde alınmasının taraftarıyım zira oyun çıktığı anda 20 tane patch çıkıyor bu tür oyunlara...

O durum aslında neredeyse tüm oyunlar için geçerli. Özellikle de büyük oyunlarda. Ama ben kişisel olarak CDProjekt'i desteklemeyi tercih ediyorum, o yüzden pre-order aldım. Yoksa ciddi bir indirime girmeden pek oyun almam, zira epey bir oyun birikti oynayacak. Hiç acelem yok yani :) The Witcher 3 çıkınca bir öncelik yapacağım yine. Çok fazla da yama çıkacağını sanmıyorum, CDProjekt bu konuda iyi bir firma ama yine de belli olmaz tabi ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konsol haberi gerçi ama yeni başlık açmayayım dedim.

Polak bir oyun dergisinin yayınladığı habere göre oyunun PS4 versiyonunda karakter öldüğünde veya fast travel özelliği kullanıldığında yükleme süreleri 40 saniyeyi buluyormuş.

http://gamingbolt.com/the-witcher-3-ps4-loading-times-are-around-40-seconds-new-1080p60fps-videos-show-stunning-details

İkinci bir Bloodborne vakası geliyor gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana oyun epey önce hediye olarak bir arkadaşımdan geldi. Ama oyuna başlamak için Windows 10'u bekleyeceğim. Dx12 için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de act 3'e geçemedim hâlâ. Neyse witcher3 kütüphanede hazır dursun da önce dediğim gibi dx12 falan gelene kadar, oyun oturana kadar zaten oynamayı düşünmüyorum. O zaman kadar witcher 2 yi bitiririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İnternette pek çok yerde Witcher 2 save dosyaları mevcut. Eğer kaybettiyseniz veya farklı bir yoldan devam etmek istiyorsanız aklınızda olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam mezarcıyım demiyorda :) Bari bu oyunda mezarcı modundan çık.. 

Satışa çıkar çıkmaz bir arkadaş hediye etti sağolsun etmesede bende alıcaktım ama tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar mezarcı olsam da mantık olarak haklı olduğumu biliyosun  :))

Bu oyunda haklılık yok maalesef kabul edemem kusura bakma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok