n11 - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
2 2

Bu konuda 92 mesaj var

Saat 11.40'da mail gelmiş bana. Siz yazdığınızda girip baktım, tükenmiş hepsi. Toplamda 26.000 kupon. Sanırım her kupon için ayrı hesap açmanız lazım. İyi çalışıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilişim suçuna girer bu olay. n11' in yerinde olsam savcılığa başvururum. 3-5 tanesine hafif para cezası aldırırım. Bak bakayım bir daha yapıyorlar mı?

Ahh, guguk ülkesi olduğumuzu unuttum yine :S .

Ek: Hakkatten dosya açılsa, işin arkasında bu tip işler çeviren organize olmuş tipler çıksa ilginç olurdu :P.

eldrun beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi organize veletler var :) uğraşmış 1 saattte tüm kuponları patlatmışlar.  0 tarihler arasında satınalırken kullanılabilen bir kupon yapmalıydı. bu şekilde sınırlandırsaydı bu tip bir olayın önüne geçerdi.

kupon satış diye bir olayın yasal olmaması lazım. adamlar çeşit çeşit kuponlar satıyorlar. aralarında birsürü dolandırıcı da cabası. 100liraya yurtfışı pegasus uçak bileti satan gördüm mesala bugün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Hediyedir, para ile satılamaz" mevzuatı bu kuponlar için geçerli değil mi acaba? Hatta burada vergisiz haksız kazanç durumu da oluşuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kafaya takmayin o kadar n11 pahali geliyor bana bir esprisi kalmadiki

Bu tarz kampanyalar ve bankaların kredi kartına puan kampanyaları birleşince piyasanın altına düşüyor bazı ürünler, onlar haricinde genelde pahalı ya da piyasa ile aynı fiyat.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla 333 tl indirim kullanma durumum olabilirdi benim de. Salonun hoparlörleri için n11 de bazı hi-fi dükkanlarının ürünlerini takip ediyordum.

DH'de açık açık adamlar şu indirim kuponu şu fiyat, bu indirim kuponu bu fiyat diye açıktan satış yapıyorlar. Hediyedir, para ile satılamaz durumu bence geçerlidir. Kanunen bence bunun suç olması lazım. 

Ama n11 alışveriş sırasında kullanılmak üzere, aktif edilince atıyorum bir kaç saat ya da bir gün vs. şeklinde belirli zaman aralığında kullanım için bir kupon sistemi yapsa bu aç köpeklere de fırsat verilmemiş olurdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazondaki indirimlere DH'de bakayım dedim, feci adamlar var orda. 

n11 i boşverin. Yakında Amazon , Türkiye'den gelen chat ile destek taleplerini kabul etmeyebilir. Veya gönderdiği ürün sayısını azaltabilir. 

KaraSinek beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@KaraSinek Aman hocam sakın ucuz diye uçak bileti, otobüs bileti olayına girmeyin. Çalıntı kredi kartları üzerinden işlem yapılıyor. Bu hileli işlemler tespit edildiğinde, bilet sizin adınıza kesilmiş olduğu için doğrudan hırsız muamelesi görüyorsunuz. Birkaç kişiyi havalimanında gözaltına almışlar bu şekilde.

KaraSinek beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu sene içinde randımanlı n11 alışverişi yapmaya başladım. Epeyde bir ürün aldım buradan. Ivır zıvır şeyleri epey uyguna denk getirmek mümkün oluyor. Hatta en son %25 kampanyası yaptılar %5 10 15 20 25 diye devam ediyor. Babam digitürke inat gittiği için bu ay son olduğundan sözleşme bitince iptal edip filbox alıcaz misal. Şu an %20' lik dilimdeyim birde n11 50lira filbox kupon yükledi hesabıma. 270lira gözüken alet bu yolla epey uygun fiyata düşüyor. Son %25' i de yeni yıla girmeden güzel bir alışveriş yaparım diye düşünüyorum benimde pedere cep telefonu alma vakamız var bi cep tel bakınıyorum ama bakalım nası olacak. Geçen bakındığım Xiaomiler tüketilmiş :D

KaraSinek beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, bende 333/3000 var, hesabımın şifresini veremiyorum ama işine yarayan varsa ona bi şekil almaya çalışırız. (2 gün 9 saat kalmış gözüküyor, otomotiv de, elektronikte ve mücevherde geçerli değil)

33/100 de var ama onu kullanırım sanırım... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bi alışverişimi daha yaptım. Şimdi yüklenecek %25 son bi kuponum daha olcak. Onda da sanırım şu niyet ettiğim Xiaomi mi 4' e gözü dikçem gibi :P

Bugün kü alışverişte epey iyi geldi. Humax HD reciever + 1 yıllık yayın paketi normalde 270lira olarak satışı yapılıyor. 1 aydır bi kupon yüklediler 50lira onlarda kullanılabilen. O düştü bide %20 daha düşürdüm, babamın kartta da 12 lira puan para varmış 163liraya kadar düştü ürün. :) Bizimkiler iyi kötü yine discovery falan izliyolar baksınlar keyifle. Digiturke lanet etti babam ay sonuna sözleşme bitiyor direk gidip iptal talebini vercem artık. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son kuponlardan da yararlanamadım... aşağıdaki açıklamayı okumadan saldırdılar muhtemelen... n11 şu işi ödeme anında kupon kodu kullan diyerek yaptırsa, herkesin kafası rahat olsa...

• n11.com üyeleri, Hesabım > Kuponlarım sayfasından kodu girerek hesaplarına yükledikleri indirim kuponlarını, 14 Aralık 2015 tarihinde 10.00 - 23.59 saatleri arasında yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yeni yıl yaklaştıkça n11' de kampanyalar hergün devam eder oldu. Alacağınız birşeyler varsa takip edin.

Hergün bilmemkaç liralık alışverişe şu kadar kuponları, 100liraya %11 indirim 250liraya %7 indirim gibi kampanyaları oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

%11 kampanyası şu anda devam ediyor. Telefon alacağım, %11 dışında eklenebilecek birşey var mı?

%11 ile fiyatlar düşüyor ama zaten ilk hali, piyasadan yüksek.

Paypal ile ödendiğinde , yasal koruma nasıl oluyor? Ebay gibi yerlerden aldığında , paypal iyi koruma veriyor, yerli sitelerde durum nasıl?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok