BİM'de Star Wars ürünleri - 18.12.2015
1 1

Bu konuda 35 mesaj var

Çantaya bakarım bi kalitesi fena değilse alabilirim bi tane. Anahtar vs ıvır zıvır taşımak için iyi oluyor. Benimkinin bi sapı çıkıyor biraz babamın şöförler derneğinden verilen promosyon çanta var. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben biraz yakından çekilmiş resimlerini gördüm de malzeme kalitesi epey kötü gibi duruyor. Zaten hem lisanslı hem de 7 lira olması biraz tuhaf bir kombinasyon. Ama yine de cuma günü becerebilirsem sabahtan yakındaki bir BİM'e gidip bakacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O lisanslı ürün olayı hikaye hocam onu geçin zaten, göz boyamaca o muhabbet. Bim' in şu an yapacağı normalde özel günlerde vs bir promosyoncu kişinin yapacağı satıştan farklı bir durum değil. İşlerden birazcık anlıyorsanız kendiniz bile çok rahat yaparsınız böyle birşey. Bi ofsetçiyle anlaşıp tasarladığınız bir ambalaj kutusunu bastırma, bardağı bastırma falan oldu bitti maşallah. Telif hakkı vs falan demeyin canım ülkemde çok güzel yapılıyor benzer şeyler. Örnek bi adidas, nike eşofmanlar falan iç piyasa ürünleri oluyor sende diyorsun ki bu kadar ucuz nası oluyor diye benzer mantık onunla. Ben kendim tekstilin içinde çalıştığım için çok örnek biliyorum. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün bir uğradım, bizim iş yerinin oradaki kenar mahalle BİM'i olduğu için hiç uğramamış bile... :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün bir uğradım, bizim iş yerinin oradaki kenar mahalle BİM'i olduğu için hiç uğramamış bile... :/

Yarın satışa çıkıyor ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açılmadan kapının önünde olmanız lazım. Bim'in her gördüğü ürünü yağmalayan bir teyze kitlesi var. Geçen bizim arkadaş görmüş teyzenin birisi elinde 3-5 tane araba sileceği... :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gittim 1 tane çanta aldım, bide 2' li satılan baş havlusundan. Ürünler haliyle 2. kalite zaten ama olsun. İşe git gel içine anahtarımı vsmi koyduğum çanta yerine bunu kullanırım. Havluyuda kullanırken dark side hissiyatı oluşturur biraz :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Heh heh. Ben de yolumun ustundeki BIM'e ugradim, 9:20 gibi. Hicbir seyden bir tane bile kalmamis. Tabi ugradigim BIM'in yaninda Naboo cafe, ve Stormtrooper kaskiyla dekore edilmis Dreamers cafe oldugu dusunulunce sasirmamak lazim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Böle durumlarda ben biraz şanslıyım. Bizim iş yeri Cumhuriyet mah. civarında İzmir/Karşıyaka' da benim ev atakent tarafı; oradan bahsam bende bulamıyorum ama burası biraz farklı bi kesim olduğundan indirimli ürünlerde a101, bimeks olsun illaki bulabiliyorum. Saçma bi şekilde her hafta takip eder oldum zaten, işime yarasın yaramasın uygun diye gidip alıyorum bazı şeylerden. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Maşallah hocam :D Ben kupa bardaklara baktımda beğenmedim. Şöle beğenmedim fiyatı çok cazip ama baskılar istediğim gibi değildi. Star wars olanı güzel ama onuda tek beyazın üstüne yapmışlar, siyahın üstüne olsa alırdım. Diğerini kendim zaten bende yapabiliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahın köründe kapının önünde teyzeleri sıra olmuş görünce gözlerime inanamadım. :D İlginçtir bir kısmı neye geldiğini de bilmiyor gibi, sırayı görüp "burada ne var" diye soruyorlar, "sıtar vors film şeyleri falan" diye kendimce "sen beğenmezsin teyze" yaptım ama ısrarcıymış teyzeler.

Tişörtlerden, havlulardan ve not defterlerinden birer çift alabildik, kupaları öndeki ilk eleman toptan aldı zaten. Fiyat etiketini göz önüne alınca ürün kalitesi çok makul bence. Kupaları da memleketten aldırdık artık :) Fena görünmüyorlar ama küçükler biraz sanırım. 

Star Wars 'ın böyle kapışıldığını görmek için bile gidilir. Gitmişken yakaladığınız bir teyzeye en beğendiği episodu da sorarsınız hem. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O teyze muhabbetine bende denk geldim. Kadıncağız varsan baksan 80 yaşında almış elinde star warsın not defterini çantasını falan inceliyo. Hay Allah' ım dedim...

Hatta iş yerinde dalgasını geçtik, ne biliyon kadın belki eski star warscı falan diye. Dedim orda çıkartıyomuş lightsaberını genç çok konuşma deşerim falan diyomuş diye fantezisini kurduk. :))

Öle toplu alanların çoğu zaten promosyon işi yapanlar, adam alıp kendi dükkanında bişisinde falan satacak onları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok