İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.250 mesaj var

On 24.05.2022 at 20:01, fortuneteller said:

Bir kısım çok beğendiğini söylüyor bir kısım da kötülemede dibi bulmuş. Yorum bekliyoruz

Hayatımın boşa geçen 2.5 saati.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Valet filmi çok başarılı ve çok iyiydi. Normalde pek tarzım değildir ama komedi/dramtizma harmanını iyi kıvırmışlar. Hikaye olarak belki çok birşey vaadetmiyor olsada halk adamı vale ile meşhur oyuncu kız üzerinden yürüyen aslında filmin başından oluşanlardan ee gidişat belli dediğiniz şeylerin ardında hiçte beklentiniz olmayan bir şekilde sonuçlanan ara ara güzel dokındurmalarda yapan bir filmdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Northman

MV5BMzVlMmY2NTctODgwOC00NDMzLWEzMWYtM2Ri

Zevkler tartışılmaz tamam ama beğenmeyenleri de anlamıyorum...

Kahvaltıdan sonra başına bakayım dedim, bir solukta izledim. Bir filmde daha ne olması gerekir beğenilmesi için bilemiyorum...

Başka yapımlarla kıyaslayanlar olmuş. Bir eseri kendi içinde, o döneme ve Vikingler'e ait başka yapımlarla bire bir kıyaslamak zorunda olmadan da izleyebilmeli ve kendi içinde değerlendirebilmeli bir sinemasever.

Seversiniz, sevmezsiniz bilmiyorum ama bence kesin izlenmesi gereken bir film. Göze hitap eden çok sahnesi var, kamera çekimleri falan efsane. Sevmeyenlerin küçük ekran, kalitesiz versiyon gibi etkenlerden dolayı ziyan etmiş olabileceğini düşünüyorum.

Apocalypto seven, bilen, hatırlayanlarınız varsa bana onu anımsattı, onu sevdiyseniz bunu da seversiniz.

Süperkahraman filmi gibi patlama, çatlama, şuursuz ve kesintisiz aksiyon bekliyorsanız biraz daha yaş alana kadar şimdilik vaktinizi harcamayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Apocalyto ile ne alakası var yahu? 2-3 tane mythologic CGI var filmde, yoksa konusu sıradan.  :1pof:

Sıradan konuyu müthiş farklı bir bakış açısı ile anlatır, anlarım. Öyle bir şey de yok yani. Kesinlikle izlemeyin demiyorum ama beklenti düşük olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen Cuma izlemeyen arkadaşlarla beraber ikinci kez Top Gun Maverick'i izledim. Yine çok çok güzeldi. Gitmeyen varsa, gitsin bence. Sinema deneyimi bambaşka, gönül IMAX'te izlemek ister tabi abi imkan, şartlar vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spiderhead 5.4 diyor imdb.
Bu arada tapgan'ı bekliyorum evde izlemelik , ne disney netfilik ne rarbg yok hiç bir yerde.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, Altan Yoklar said:

Spiderhead 5.4 diyor imdb.
Bu arada tapgan'ı bekliyorum evde izlemelik , ne disney netfilik ne rarbg yok hiç bir yerde.

Çok beklersin diyeyim. :D Herhangi bir streaming servisine gelmesi Eylül'ü buluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Çok beklersin diyeyim. :D Herhangi bir streaming servisine gelmesi Eylül'ü buluyor.

Dun benim oğlan sinemaya gidelim diyordu. Belki gider sinemada seyrederim. 

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korku sevenler için:

Tayland'ı görmeyenlerden biri olarak güzel manzaralara sahip.

?u=https%3A%2F%2Fcdn.traileraddict.com%2

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 minutes ago, Hugh Bullet said:

Hemen hemen yariya kardar izledim henuz. Ilginc.

The Old Guard

Daha önce izlemiş ve beğenmiştim. Hype'a girmeden izlenip tatminkar bir şekilde iyi vakit geçirtir, baymaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Brittany Runs A Marathon
.
d2e36ffdd04e217c7fbdc3eeadf14bf5e244b7c2
.
Bu filmsizlikte altın değerinde.
.

Spoiler

Şuraya Judd Apatow beşlisini koyayım da belki izleyen olur.
.

73cy7z5.jpg

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok