İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

3 hours ago, Altan Yoklar said:

Evet henüz altyazısı gelmemiş fakat bu isme benzer isme sahip bir şey indirmiştim 2-3 sene önce . Onun da atyazısı yoktu.
Ne indirmişim bulmaya çalışayım bir.
edik:
2017 yapımı Becoming Bond diye bir şey indirmişim.
Altyazısı da varmış.
https://www.imdb.com/title/tt6110504/

Becoming Bond  George Lazenby'nin filim kariyerini anlatıyormuş. Izlemeye calışırım. Biraz bayosunu okudum. Adam Bond olabilmek icin son kuruşunu Sean Conory icin dikilmis takım elbiseye ve guzel görunüşlü Rolex saate harcamış

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.10.2022 at 18:51, Hugh Bullet said:

Belgelsel bir filim. Aranizda muzisyenler ve muzikten hoslananlar varsa, hele de James Bond seveniyseniz tavsiye ederim.

The Sound of 007

Primevideo Türkiye'ye gelmiş bu belgesel. Dörtte üçünü izledim. Güzel:thumbs:
Son film olan No Time To Die ve Bili Eliyiş reklamı boldu.
Bu şarkıları bir bir edinip bir klasöre atayım.

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Altan Yoklar said:

Primevideo Türkiye'ye gelmiş bu belgesel. Dörtte üçünü izledim. Güzel:thumbs:
Son film olan No Time To Die ve Bili Eliyiş reklamı boldu.
Bu şarkıları bir bir edinip bir klasöre atayım.

Turkce mi izledin Ingilizce mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Altan Yoklar said:

İngilizcem yok izleyecek kadar ve dublaj berbat oluyor.

Dublaj konusunda haklisin. Bende dublajlari izlemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, wazzap said:

@Altan Yoklarhocam İngilizce altyazı ile izlesenize, ben öyle yapıyorum genelde.

Simdi yine burnumu ait olmayan yere sokacagim galiba, goz ile kulagin arasindaki cekismeyi her zaman goz kazanir. Onun icin alt yazi opsiyonunu kapatip filimi izleyin. Dublajda olsa, hatta anlamasaniz bile dinleyin. Kulaginiz alissin. Ben buraya yeni gelen arkadaslara da ayni tavsiyede bulunuyorum. Bende dili ogle ogrendim. Hani fazla ukelalaik olmazsa, birazy ogretme yetenegim var ve bir cok kisiye dil ogrettim. Biraz size komik gelecek ama ben dili bu asagidaki linkte ki kitaplarla ogrendim diyebilirim.. Gercekten ogrenmek isterseniz belki online versiyonunu bulabilirsiniz. Bazen bedavasida oluyor.

https://www.google.com/search?q=archie+comic+book&source=hp&ei=SlNhY5mRGfiZptQPvcST6Ac&iflsig=AJiK0e8AAAAAY2FhWpfghpxIRTyiChM0szI47rh99vZB&oq=arc&gs_lp=Egdnd3Mtd2l6uAEB-AEBKgIIAjINEC4YxwEY0QMY1AIYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQzIEEAAYQ0ifK1AAWKALcAB4AMgBAJABAJgBYKAB-gGqAQEz&sclient=gws-wiz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Hugh Bullet said:

Simdi yine burnumu ait olmayan yere sokacagim galiba, goz ile kulagin arasindaki cekismeyi her zaman goz kazanir. Onun icin alt yazi opsiyonunu kapatip filmi izleyin. Dublaj da olsa, hatta anlamasaniz bile dinleyin. Kulaginiz alissin. Ben buraya yeni gelen arkadaslara da ayni tavsiyede bulunuyorum. Ben de dili oyle ogrendim. Hani fazla ukalalık olmazsa, biraz ogretme yetenegim var ve bircok kisiye dil ogrettim. Biraz size komik gelecek ama ben dili bu asagidaki linkteki kitaplarla ogrendim diyebilirim.. Gercekten ogrenmek isterseniz belki online versiyonunu bulabilirsiniz. Bazen bedavasi da oluyor.

Najaz tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, Najaz said:

Screenshot 2022-11-02 202239.jpg

I guess I better shut up before I will have to put my foot in my mouth:mrgreen:

Hakikatten degilmis yahu!

Why is it called film?

Etymology. The name "film" originally referred to the thin layer of photochemical emulsion on the celluloid strip that used to be the actual medium for recording and displaying motion pictures.

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok