İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.251 mesaj var

5 saat önce, stardust said:

çok elit bir forum olmaya başladı burası. acil donanımhaber'den transfer yapmamız lazım.

:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, stardust said:

çok elit bir forum olmaya başladı burası. acil donanımhaber'den transfer yapmamız lazım.

Cunki buradaki uyeler "creme de la creme":thumbs:

Neyse, glelim asil knonumuza

Man on a ledge ilginc ver surukleyici.

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Take over sanirim buradaki bir cok kisinin hoslanacagi bir film. 

Framed for murder after uncovering a privacy scandal, an ethical hacker must evade the police while trying to track down the criminals blackmailing her.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, jackjoker said:

Barbarian

uzun zaman sonra gerilim derecesi böyle güzel bir film izlememiştim. 

Evet mantık hatalarına rağmen iyi bir gerilim filmi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

c2nn9mb.png
.

Oyun içinde oyun  , sahnelenen tiyatro oyunu gerçeğe dönüşürse tarzında filmlerden biri.

Clue , Knives Out benzeri (Knives Out'u izledim unuttum ,arşive katmadım- Knives Out'tan daha iyi geldi bana)
Wes Anderson tarzına çok benziyor ama yönetmeni Tom George diye birisi , ilk uzun metraj filmi bundan önce dizi çekmiş.
Oyuncular , detaylar oldukça iyi.
IMDB puanı 6.6 , bu kadar düşük olmamalı.
Netflix'te izleniyor.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Did you know

Edit

Trivia

Henry Cavill refused to take steroids to muscle up for the role. He also refused any digital touch-ups or enhancement to his body in his shirtless scenes. He said it would have been dishonest of him to use trickery while playing Superman, and he wanted to push his body to the limits, to develop his physique into one that was worthy of the character.

Enola Holmes ve Enola Holmes 2 ilgilenen varmi?

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 05.11.2022 at 10:50, jackjoker said:

Barbarian

uzun zaman sonra gerilim derecesi böyle güzel bir film izlememiştim. 

Geçen yazacaktım, yazdım mı yazmadım mı bilmiyorum kafa karışık bu aralar. 80 90 ların havasını veren bir gerilim filmi olmuş. Her ne kadar saçma görünsede öyle bir ortamda yetişen bir canlıyı yansıtmak adına birşeyler çevirmeye çalışmışlar.

School of good and evil filmini izledim dün bende. Daha ziyade çocuk filmi sayılır tabikide masallar diyarları vs niteliğinde. Kısmen Hayri pıtırdan esinlenmeler mevcut. Görsellik falan fena sayılmazdı, biraz uzunca bir film ama keyifliydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Hem film değil, hem izlenip önerilen bir içerik değil, neresinden girmiş bu başlığa acaba? :icon_think:

Aboooo! la ben bunu dizi tavsiyesine yazıyom sandıydım.:facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Adam, sürüyle Marvel filmlerinden sonra bir beklenti kurmadan izledim ve özellikle aslında Thor: Love and Thunder filmi saçmalığından sonra bunu ondan kat ve kat daha fazla beğendiğimi söyleyebilirim. Başrolde Dwayne zaten tipleme ve karakter olarak sevdiğim bir aktör hoşuma gitti genel tüm hatlarıyla. Özel güçleri olan tipler tabi DC ve Marvel kıstasında genelde hep birbirine karşılık gelen kahramanlar şeklinde gibi bunda da Doctor Fate vs Doctor Strange gibi benzeşmeleri direk görüyoruz. İzleyecek olanların tabi ki de film ardından son sahneyi görmesi büyük tavsiye :D

Bu ara geçmişten kalma arşivlerimide bi yandan eritme çabasındayım. Black Adam arkasından Ian Mckellen dayının başrolleri paylaştığı The Good Liar filmini izledim. Kendi dalında elbette daha iyi örneklem filmler olur ama acaip hoşuma gitti bu film. Filmin Türkçe karşılığı Sahtekar olarak çevrilmiş ve gerçektente tema itibariyle zaten o tipte bir karakteri işliyor. Ve sonunda beklenmicek şekilde bitimine gidiyor. Çok iyi işlenmiş rafine olmuş bir senaryo olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hector and the Search for Happiness 2014
.
nee9hvl.jpg
.
François Lelord'un 2010 yılında yazmış olduğu roman , 2014 yılında filmi gösterime girmiş.
Yazar ayrıca Hector serisine iki kitap daha eklemiş.
49iz0j1.jpg
.
Hikaye Hector'un işini-eşini bırakıp mutluğun ne olduğunu aradığı bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor.
Az biraz The Secret Life of Walter Mitty tadı var.
Daha önce önerilmişti , izlenesi bir film.
Dijital'de yok bu aralar.
Ayrıca:
tgn7k9t.jpeg

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Slumberland, aslında oldukça bir çocuk filmi ama aile ilişkilerinide ele almışlar bu vesileyle ailecek izlenilebilir kılınmış. Kurgusu oldukça hoş rüyalar üzerine kurulmuş bir senaryosu mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

lir26zh.jpg
gu9kr43.jpg

Spoiler

Özet

Can, babasının cenazesi için geldiği kasabada bir cinayete tanık olur. Can’ın oradaki varlığını umursamayan katil, sakince olay yerinden ayrılır. Başvurduğu polis, ifadesinin alınmasının ardından Can’ın kasabadan ayrılmasına izin vermez.

Mubi'nin yorumu

Kafkaesk bir labirenti andıran çıkışsız bir kasabada, insanlık boyunca yakamızı bırakmayan mükerrer trajedileri resmeden bir kara film. Tayfun Pirselimoğlu’nun esrarlı anlatımı, mizahı ve tuhaf karakterleriyle akla kazınan filmi, bu yıl En İyi Uluslararası Film Oscar’ı için Türkiye’yi temsil edecek.

David'den daha Lynch , Zeki'den daha Kubuz.
Mullholland Çıkmazı'ndan daha tekinsiz , Kader'den daha virane.
Suni ama bir o kadar da doğal.
Olanlara inanamayacaksınız , çünkü hiç bir şey olmuyor.
Sadece Mubi aboneliği olanlara tavsiye ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok