İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

11 dakika önce, wazzap said:

Prey film olarak güzel. Predator manyakları beğenmeyebilir.

Ben hiç beğenmedim. Koskoca predatorsun gel sen buralara uzay gemisiyle elin gariban ekmeği peşinde koşan kurtlarıyla tavsanlarıyla uğraş artistlik yap falan bünyem kaldırmadı bu derece komediyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Prey bu senenin en başarılı filmlerindendi bence, ayrıca geçmişte ki ilk predator orijinal filmleri haricinde ki bazı saçma sapan 1 2 predator seri filminden bile iyiydi. Yine de zevkler renkler tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, wazzap said:

@ZvAnADisney+'ta var hocam, denemelik bakmak istiyorsanız hesap bilgilerini özel mesaj yoluyla gönderebilirim.

Sağol hocam var zaten üyeliğim. Kayıpsız atmos ses istediğimden stream sürümlerinden değil de bekleyip bluray sürümlerini izlemeyi tercih ediyorum.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi görüntü ve ses formatları bluray diskler ile geliyor. Özellikle de elinde iyi bir görüntü ve ses sistemi olan kimseler için bluray çok daha kaliteli bir sinema deneyimi sunuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

En iyi görüntü ve ses formatları bluray diskler ile geliyor. Özellikle de elinde iyi bir görüntü ve ses sistemi olan kimseler için bluray çok daha kaliteli bir sinema deneyimi sunuyor.

Hala kullanildigini bilmiyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.12.2022 at 23:56, Hugh Bullet said:

Hala kullanildigini bilmiyordum.

Kullanılmaması için ne gibi bir sebep olabilir hocam ? Muhtemelen devir web-watch devri diyebileceğinizi düşünüyorum ama blueray kapasitesinde online streaming yapabilen bir hizmet yok. Olay sadece çözünürlüğünde değilde herhangi bir sıkıştırılma ve kayba uğratılmadan video/audio anlamında maksiumum bit-stream akışı sağlanabilmesi bir yandan. Bunu çoğunlukla hebele izliyom işte, izleyip geç şeklinde bakıyoruz ama aynı ortamda 2 hizmeti yanyana koyup deneyimleseniz o farkın ne olduğu daha belirgin olmuş olur. Tabi tüm bunları sınarken buna uygun tv/monitor ve bilimum ses çözümleme donanımınada sahip olmak gerekiyor tabiki.

Bu arada ben Greenland filmini izlememiştim, aslında epeydir izlenecekler listemde vardı ama isminden ötürü sanırım ve hiç merak edip teması konusu neymiş diyede bakmadığımdan hep bir ara izlerim diye ötelemeye müsait bıraktığım filmdi. Meğerse tam sevebileceğim türden kıyamet öncesi taslaklı bir filmmiş. Oldukça sevdim, sürükleyici şekilde ilerleyen bir film olmuş.

Hugh Bullet and ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Troll filmi güzel bir yapım olmuş. Biraz king kong godzillavari kafa yapısı denebiliyor ama mitolojik unsur seven birazda gizemle gelişen bir yapısı doğrultusunda fena sayılmazdı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhakkak izleyin diyebileceğim bir film. Rogue Agent.

Uzun zamandır böyle sürpriz bir film izlememiştim, gerçek hikayeden uyarlama olmasıda ayrı cabası... Durağan bir yapıyla işliyor ama izlerseniz şayet nasıl farklı yerlere götürdüğünü görünce gerçekten şaşırtıyor. Bir kaç kere yok lan acaba diye ikilemde bile bırakıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Deathknight said:

Muhakkak izleyin diyebileceğim bir film. Rogue Agent.

Uzun zamandır böyle sürpriz bir film izlememiştim, gerçek hikayeden uyarlama olmasıda ayrı cabası... Durağan bir yapıyla işliyor ama izlerseniz şayet nasıl farklı yerlere götürdüğünü görünce gerçekten şaşırtıyor. Bir kaç kere yok lan acaba diye ikilemde bile bırakıyor.

gvdh7ng.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, Altan Yoklar said:

gvdh7ng.jpg

Herkesin sevebileceği bir tarz olmayabilir evet ama bence gayet sertti. Imdb 6+ olması izlenebilir kılacağını düşünüyorum. Her filmin ardına bi Avengers vb birşey olup 8 9 alacak diye bakmamak lazım. Belki biraz tarz meselesi, bu tip senaryolar olunca ayrı bir seviyorum seyrini :P

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.11.2022 at 15:11, Altan Yoklar said:

c2nn9mb.png
.

Oyun içinde oyun  , sahnelenen tiyatro oyunu gerçeğe dönüşürse tarzında filmlerden biri.

Clue , Knives Out benzeri (Knives Out'u izledim unuttum ,arşive katmadım- Knives Out'tan daha iyi geldi bana)
Wes Anderson tarzına çok benziyor ama yönetmeni Tom George diye birisi , ilk uzun metraj filmi bundan önce dizi çekmiş.
Oyuncular , detaylar oldukça iyi.
IMDB puanı 6.6 , bu kadar düşük olmamalı.
Netflix'te izleniyor.

Agatha Christe kitaplarını güzel tiye alan bir komedi. Öncesinde bilgim olmadığından başta karakterler sinirimi bozdu ama çabuk alıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı yönetmenin The Square'ini anlamamış ve (muhtemelen bu yüzden) sevmemiştim.
Triangle of Sadness'ı izleyeceğim , bakalım anlayabilecek miyim?
Hdflimcehennemi'nde ve tırrentte varmış , iptivi'de de varmış.

Ben de Mubi'de Dünyanın En Kötü İnsanı'nı izledim.
Bu filmi de anlamadım ama çok merakla izletti sonuna kadar , beğendim.
https://www.imdb.com/title/tt10370710/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/7/2022 at 10:30 AM, fortuneteller said:

Son zamanlarda izlediğim en iyi aksiyon komedi.

Bullet Train

12593682.jpg

Dun aksam izledim, en iyi fikrine katilmamakla beraber, on uzerinden alti veririm. Kader konusunu cok islemisler. Ha bide, en sonunda o Sandra Bullock'un yuzunun hali neydi be. Mermer gibi olmus, basmislar makyaji.

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Hugh Bullet said:

Dun aksam izledim, en iyi fikrine katilmamakla beraber, on uzerinden alti veririm. Kader konusunu cok islemisler. Ha bide, en sonunda o Sandra Bullock'un yuzunun hali neydi be. Mermer gibi olmus, basmislar makyaji.

Tesadüf biz de dün akşam izledik evde. Ve katılıyorum hepsine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok