İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

On 1/10/2023 at 1:08 AM, Chronos said:

Dun gece "The Menu" filmini izledim. Bekledigimden guzel film cikti. 2022 yapimi IMDB 7.3

https://www.imdb.com/title/tt9764362/?ref_=tt_mv_close

Tavsiye üzerine izledim, çok başarılı.

ben de böyle bir "The Flight" çekeceğim heralde bu gidişle...

The Menu'nün daha abartı ve fantazi olanını izlemediyseniz tavsiye ederim:

https://www.imdb.com/title/tt8228288

The Platform

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence The Platform’un IMDB puani 8-8.5 araliginda olmaliydi. 7 ne Allah askina. 

Dun Onion Glass’i izledik, onermek isterdim cok saglam kadrosu var ama filmi begenmedik. Ne eksik bilmiyorum gercekten, o kadar derinlemesine sinema kulturum yok. Belki anlayanlar yorum yapabilir. Janjanli film ama oyle isigi kapatayim, sarabimi yudumlarken keyifle izleyeyim filmi degil.

Chronos tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Chronos said:

Bence The Platform’un IMDB puani 8-8.5 araliginda olmaliydi. 7 ne Allah askina. 

Dun Onion Glass’i izledik, onermek isterdim cok saglam kadrosu var ama filmi begenmedik. Ne eksik bilmiyorum gercekten, o kadar derinlemesine sinema kulturum yok. Belki anlayanlar yorum yapabilir. Janjanli film ama oyle isigi kapatayim, sarabimi yudumlarken keyifle izleyeyim filmi degil.

Eger ingilizce dinleyemediysen takip etmesi zor bir konusu var. Bazen ceviri yaparken film konusundan cok sey kaybediyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, Hugh Bullet said:

Eger ingilizce dinleyemediysen takip etmesi zor bir konusu var. Bazen ceviri yaparken film konusundan cok sey kaybediyor.

Yok hocam orjinal dilinde izledim ama knives out gibi bekleyince beklenti yukselttim galiba. Seri olmasa bile insanda ister istemez beklenti olusuyor. İki gunde anca izledik zaten.

Basligin konsepte uymayacak galiba ama Andor'u kesinlikle oneriyorum, zaten izleyip begenmissinizdir. Saglam kitle var burada. Trudeau reis de hastasi. Adam ya! :lol:

https://youtu.be/lSH5Z-A9-pw?t=15

Chronos tarafından düzenlendi
Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, Chronos said:

Yok hocam orjinal dilinde izledim ama knives out gibi bekleyince beklenti yukselttim galiba. Seri olmasa bile insanda ister istemez beklenti olusuyor. İki gunde anca izledik zaten.

Basligin konsepte uymayacak galiba ama Andor'u kesinlikle oneriyorum, zaten izleyip begenmissinizdir. Saglam kitle var burada. Trudeau reis de hastasi. Adam ya! :lol:

https://youtu.be/lSH5Z-A9-pw?t=15

Yok hocam orjinal dilinde izledim ama knives out gibi bekleyince beklenti yukselttim galiba

Dedigine katiliyorum. Knives out  çıtaylı bayagı yukseltmisti. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BM2NlZDI0ZDktNTg5OS00ZjQ1LWI4MDEtN2I0

The Banshees of Inisherin

sadece başına bakmak için açmıştım oysa ki...

bu film beni aldı, hiçbir vasıtanın götüremeyeceği şekilde, 100 yıl öncesinin İrlanda'sına götürdü...

oyunculuklar o kadar iyi ki, karakterlerde kendimi ve etrafımdaki insanları buldum.

çoğu insanın beğenmeyeceği, sıkıcı bulacağı türden bir film belki ama zaten çoğu insan kimin umrumda.

Kış Uykusu ve Mandanilanar (Mandariinid) gibi yavaş akan filmleri beğenen sinemaseverlerin bunu da beğeneceğine eminim.

ne zamandır daha sonra izlemek üzere hard-diskime film kaydetmiyordum, 5-10 sene de bir açıp izleyebileceğim türden bir film olmuş.

genç arkadaşların izlemesine gerek yok, vakit kaybı diyerek gelmeyin buraya, henüz anlam veremeyeceksiniz bu filmde olanlara...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Savaş ve özellikle deniz savaşı severler için Greyhound 'u izlemelerini tavsiye edebilirim. Filmi Tom Hanks taşıyor, muhtemelen başka biri oynasa bu kadar iyi olmayabilirdi. Filme denizaltı içerisinden de bir kaptan dahil edip iki taraftan savaşı izleten bir film olsaydı muhteşem derdim ama bu haliyle de izlenmeye değer. 

greyhound-movie-tie-in-1.jpg

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.01.2023 at 09:56, Definitive said:

Savaş ve özellikle deniz savaşı severler için Greyhound 'u izlemelerini tavsiye edebilirim. Filmi Tom Hanks taşıyor, muhtemelen başka biri oynasa bu kadar iyi olmayabilirdi. Filme denizaltı içerisinden de bir kaptan dahil edip iki taraftan savaşı izleten bir film olsaydı muhteşem derdim ama bu haliyle de izlenmeye değer. 

greyhound-movie-tie-in-1.jpg

Sağlam filmdir, daha önce bende tavsiye olarak vermiş olabilirim muhtemelen Alman denizaltılarına karşı verilen güzel bir mücadeleyi sinemaskop seyir haline getirmeye çalışmışlar. Tabi Tom Hanks olmasaydı evet biraz sığ kalabilirdi, genel itibariyle filmi yükleniyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Deathknight said:

Sağlam filmdir, daha önce bende tavsiye olarak vermiş olabilirim muhtemelen Alman denizaltılarına karşı verilen güzel bir mücadeleyi sinemaskop seyir haline getirmeye çalışmışlar. Tabi Tom Hanks olmasaydı evet biraz sığ kalabilirdi, genel itibariyle filmi yükleniyor.

Ben de burada gördüm diye hatırladım ama arama fonksiyonu ile bulamadım, başlığa da bir kaç sayfa bakıp göremedim. Alıntılayamadım o yüzden.

Deathknight beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok