İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

Colin Farrell ve Brendan Gleeson reyizlere yazık oldu. Tamam, Brendan Fraser da iyi oyuncu ama sırf amerikalıların "geri dönüş hikayesine bayılma" muhabbeti yüzünden almış gibi oldu.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak forumda beğenilmeyen, "meeh, eh işte" falan feşmekan denmiş film:

It was a historic evening for "Everything Everywhere All at Once." The film took home seven Oscars, including three of the four acting Oscars and best picture.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, Peregrine said:

Genel olarak forumda beğenilmeyen, "meeh, eh işte" falan feşmekan denmiş film:

Oscar alan bir çok film eh işte, meeh denecek kıvamda filmler zaten. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
58 dakika önce, Hugh Bullet said:

Yavan gelebilir. 

For Your Eyes Only ile başladım.

Yarısında ara verdim yarın bitiririm.

Evet yavan ama izlememiştim. Aradan çıksınlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The living daylights ve License to Kill zaten çok tutmadı. Timothy Dalton Shakespearian egitimli biri, gerçekten çok kaliteli bir actor ama James Bond u oynamak ona hiç yakışmadı. Roger Moore degişik bir have getirdi, kendi ekolunu yarattı. Sean Connery sadece bir film için geri dondu.  Tek tavsiye edebilecegim  Never Say Never Again.

Nede olsa Master oynuyor.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.01.2023 at 18:20, Hugh Bullet said:

32 dakikayi seyrettim, fena degildi fakat buyuk bir hata yapmislar. Askerlein gidydikleri postallar? Bu kaday buyuk bir hata nasil yapilir anliyamadim.

2. aylık hortlatma.
Sanırım diğer film için yazdınız asker postalı kısmını.

Çünkü boy mole fox horse filminde yok postal vb.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 minutes ago, Altan Yoklar said:

2. aylık hortlatma.
Sanırım diğer film için yazdınız asker postalı kısmını.

Çünkü boy mole fox horse filminde yok postal vb.

Her halde haklisin, vallahide billahide, ekmek kuran carpsin, iki gozume onume aksin, aha surada tas olayim farkinda degilem:zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

34ieqbq.jpg

The Way Way Back                                     Taking Woodstock                                  20th Century Women

https://www.imdb.com/title/tt1727388/          https://www.imdb.com/title/tt1127896/        https://www.imdb.com/title/tt4385888/

Üçleme sanki. 
Yüzeysel tabirle ergen hikayeleri. 
Derinine inecek bilgim yok.
Ben üçünü de çok beğenmiştim ve birbirleriyle benzer bulduğumu hatırlıyorum.
Bir ara Prime Video'da vardı ikisi sonra kaldırıldı sanırım.
Tavsiye ederim izleyiniz.

ek:
Şunu da hatırlatayım.
ljrgyd0.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Air

must watch! diyorum…imdb suan 7.5 (55bin oy) metascore 73

80ler atmosferi..

Nike..

Basketbol..

Jordan..

Ben izlerken cok keyif aldim..

”Air, o zamanlar çaylak olan Michael Jordan ile Nike'ın yeni başlayan basketbol bölümü arasındaki, spor dünyasında ve çağdaş kültürde devrim yaratan oyunun kurallarını değiştiren inanılmaz ortaklığı gözler önüne seriyor. Bu dokunaklı hikaye, her şeyi tehlikede olan alışılmadık bir takımın kariyerini belirleyen kumarını, oğlunun muazzam yeteneğinin değerini bilen bir annenin tavizsiz vizyonunu ve tüm zamanların en iyisi olacak basketbol fenomenini takip ediyor.”

IMG_3320.jpeg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/18/2023 at 11:41 AM, CaRaBeeN said:

Air

must watch! diyorum…imdb suan 7.5 (55bin oy) metascore 73

80ler atmosferi..

Nike..

Basketbol..

Jordan..

Ben izlerken cok keyif aldim..

”Air, o zamanlar çaylak olan Michael Jordan ile Nike'ın yeni başlayan basketbol bölümü arasındaki, spor dünyasında ve çağdaş kültürde devrim yaratan oyunun kurallarını değiştiren inanılmaz ortaklığı gözler önüne seriyor. Bu dokunaklı hikaye, her şeyi tehlikede olan alışılmadık bir takımın kariyerini belirleyen kumarını, oğlunun muazzam yeteneğinin değerini bilen bir annenin tavizsiz vizyonunu ve tüm zamanların en iyisi olacak basketbol fenomenini takip ediyor.”

IMG_3320.jpeg

Last Dance, bunuda seyretmeded olmaz.

A man called Otto uçakta seyrettim, fena degildi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/9/2023 at 21:24, wazzap said:

Covenant güzel olmuş. İlk yarısı bu tür filmler için bayağı güzel ama ikinci yarısı biraz aceleye gelmiş gibi.

Afganistan'da üstü açık Humvee ile geziyorlar. Guy Ritchie ağır saçmalamış. Bu herifler film-milm çekmesin artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.05.2023 at 21:59, Executioner said:

LOTR'den beri ilk defa güzel, seyirlik bir fantastik film izledim, tavsiye ederim:

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

1.jpg

Ben bayıldım adı altında D&D olmasını bi kenara bıraktım yıllardır üstünden cila geçtiğimiz oyunlara ismen konumen bile olsa Icewind dale, Neverwinter nights, Dragon ages temalarına dokunması bile yeterli bir izleme sebebiydi. Kaldı ki safken RPG' yi! bozmadan bu kadar iyi filme yansıtılabilirmişin en iyi örneklerinden.

Tavsiye edildi mi bilmiyorum ama Tetris filmini şiddetle tavsiye ederim hem oyun severleri hem programcıları birazda kovalamaca işlerini sevenlerin muhakkak hoşuna gideceği filmler arasına aday olabilir.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok