İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.250 mesaj var

3 saat önce, infestor said:

Overlord

outpost (2008)'un yuksek butceli hali gibi olmus :) 

nazi zombili film sevenlere ilac gibi gelecektir. yoksa hic bulasmayin

Outpost iyi filmdi bunada bakayim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mission Impossible filmlerini seviyorsanız son film efsane olmuş. Özellike müzikleri, duygusal sahnelerde çok çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, wazzap said:

Mission Impossible filmlerini seviyorsanız son film efsane olmuş. Özellike müzikleri, duygusal sahnelerde çok çok iyi.

Film güzel de.. filmden çıktığımda aklımda kalan veya dikkatimi çekenler bunlar değildi..birine tavsiye edecek olsam 2.5 saatlik aralıksız aksiyon derdim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissusorası öyle. Zaten bu filmden bir Matrix, Fight Club gibi bir şey bekleyen adamdan şüphe duyarım. Ancak bu sefer, hikaye de güzel yerleştirilmiş. Haliyle bazı saçmalıklar var ama bu tür filmler için o kadar da göze batmıyor. Rebecca bacımı inşallah bir sonraki filmde de görürüz diyorum. Sırf Ilsa karakteri bile bence genel olarak bu ajan/casus hikayelerindeki bir tutam gerçekliği(?) çok güzel anlatıyor bence.

Şunu ekliyeyim,

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skyscrapper 'ı en sonunda bugün izleyebildim, İlk dk'dan itibaren senaryo gereksiz yere uzatılmış klişeler çoook fazla, birçok sahne var kesip bir sonraki sahneden devam etsen konu bütünlüğünü etkilemiyor, çoğu sahne sırf dk uzatmak için çekilmiş, beli ki adamın sempatikliğinden seyirci kazanılmak istenmiş filmin üstüne düşmemişler, benim kanaatim 10 üzerinde 5.5 - 6 arası alır fazlası değil, birde senaryoda klişe dolu olacakları tahmin etmek için kafa yormaya gerek yok merak hissi uyandırmıyor. iyiki sinemada izlememişim.

Son olarak burası yeri değil fakat izlemeyen varsa Netflix 'te dizileriden Altered carbon 'u tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hereditary süper manyak güzel bir film. Lütfen izleyin ve izlettirin. Rammstein izlettirdi dersiniz filmden sonra :lol:. Filmden sonra gelin ve düşüncelerinizi lütfen buraya yazın. :)

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 dakika önce, rammstein said:

Hereditary süper manyak güzel bir film. Lütfen izleyin ve izlettirin. Rammstein izlettirdi dersiniz filmden sonra :lol:. Filmden sonra gelin ve düşüncelerinizi lütfen buraya yazın. :)

Ben izledim hatta paylaşacaktım sen erken davranmışsın. Filmin çekimleri güzel konusu sıradan olsada ürkütücü bir film.

Spoiler

Lakin sonunu iyi bağlayamamışlar, süreden dolayımı yoksa replikmi kötü bitirilmiş sonunu iyi getirememişler ve çoğu korku filminde olduğu gibi saçma sapan bir son olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, rammstein said:

Begendiysen the witch i de izle.

Bencede hereditary 2018 in en iyi korku filmi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix 'te ilk defa bir türk filmini izlemiş bulundum 10/7.5 alır, Film boyunda espiriler zaman zaman aşırıya kaçsa'da diğer etkenler sebebiyle sizi sıkmadan izletiyor, başrol ikili yetenekli tamam fakat filmde cengiz bozkurt'unda ağırlığı çok belli oluyor, oyuncu seçimleride çok başarılı, uzun süredir bu kadar gülmemiştim. Bu film sinemada da izlense akılda kalır pişman etmez.

Ailecek şaşkınız

http://www.beyazperde.com/filmler/film-257252/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22.11.2018 at 1:46 AM, mehmetclk said:

Netflix 'te ilk defa bir türk filmini izlemiş bulundum 10/7.5 alır, Film boyunda espiriler zaman zaman aşırıya kaçsa'da diğer etkenler sebebiyle sizi sıkmadan izletiyor, başrol ikili yetenekli tamam fakat filmde cengiz bozkurt'unda ağırlığı çok belli oluyor, oyuncu seçimleride çok başarılı, uzun süredir bu kadar gülmemiştim. Bu film sinemada da izlense akılda kalır pişman etmez.

Ailecek şaşkınız

http://www.beyazperde.com/filmler/film-257252/

Biz de eşimle izledik, baya gülmüştük:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen giderim diyordum ve nihayet bu gece gittim, Mortal Engines/Ölümcül Makineler  puan olarak rahatlıkla 10/6.5-7 alır, konusu hayli derin  denebilir çünkü film bitti 2saat nasıl geçti anlamadık, aslında bu konuyu işleyen/benzeyen bir-iki anime hatırlıyorum ama tam böyle değildi sanırım. interstellar gibi klişe dışına çıkıldığından zaman mefhumu kayboluyor, yanlış olması devam filmleride çekilecek sanırım. efektler çok kaliteli bariz belli oluyor, bazı sahneler hızlı geçilmiş olsada konu aslında derin ve 2saat 9dk biraz yetersiz gibiydi. açıklanması gereken çok şey vardı yada merak ettiğimiz şeyler kısa kesilip geçildi. devam filmleri olur ve açıkta kalan detaylar o filmlerde işlenir herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hocam üzgünüm ama benim yorumum şöyle ;

Mortal Machines - Mad Max in gerizekalı British dokunuşlusu ... 

Eğer Harry Potter ı her türlü fantastik filmin üstünde tutuyorsanız, Mr. Bean filmlerinde kahkahalara boğuluyorsanız Mortal Machines i çok seviceksiniz.. Ben british bullshiti bulaşmış filmlerin zekama hakaret ettiklerini hissettiğimden öğürerek izliyorum genelde.. Mortal Machines de çok farklı değil. Çok iyi görüntüler efektlerle başlıyor..  vay Hugo baba falan... tabi ki sonrasında süper mantıksız, cheezy, hiç öncesi sonrası düşünülmemiş karakterler ve masaldan fırlamış saçmalıklarla devam ediyor..

Kız arkadaşınızla bigudi partisi veya bu film arasında kalıyorsanız gidin.. 4.5 tan 5 anca veririm 10 üzerinden.. Ama ne yalan söyliim filmde değil ama filmden çıktıktan sonra filmdeki mallıkları anlatırken çok güldüm eğlendim .. yarım puanı ordan verip tam 5/10 verim bari.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Papillon

Gerçek hayattan uyarlama, ikinci kez çekilmiş bir film. Güzeldi, sıkmadı. Son kısmını biraz daha açsalardı daha güzel olurdu diye düşünüyorum sadece. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@cherqes Papilion şu steve mcquin'in oynadığı film'mi acaba, meraktan sordum?

@Narcissus   Filmde bir dallamalık var oda dediğim şey aslında, konu çok dağınık sanki senaryoda/hikayede eksiklik/yetersizlik var, filmin hangi yılda yaşandığını bir etiketle açıklamalarıda aslında giriş gelişme sonuç kısmında hatalı oldukları hissini veriyor. yinede izlenir 6.5 alır fakat üstüne düşmeye gerek yok çünkü bir bakıma marvel filmi statüsünde ve kafa yormak gereksiz, filmi izleten dinamikleri kendimce yukarıda yazmıştım, tabi şuda bir gerçek filmden çıktıktan sonra eksik kısımlar daha çok belli oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, stardust said:

Bad Times at the El Royale

bana böyle filmlerle gelin.

Ulan ben buna sinemada gitmiştim unutmuşum bile .. 

Fena film değil ama gereksiz uzadığından  ötürü sonu biraz tırtovskileşmeye başlamıştı.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/27/2018 at 11:07 PM, stardust said:

Bad Times at the El Royale

bana böyle filmlerle gelin.

Gerçekten güzel bir film olmuş. 2.20'lik uzunluğu hiç sıkmadı, sonuna kadar zevkle izledim. Tavsiye ederim.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, stardust said:

güvenliği için gizliliğini feda etmeye hazır bütün facebook koyunları için gelsin:

Anon

https://www.imdb.com/title/tt5397194/?ref_=nv_sr_1

ağır tempoda geçen, hakiki bilim-kurgu filmi. pop corn kültürüyle büyümüş veletler izlemesin.

İzlediğim ve beğendiğim bir filmdir. Düşük bütçeli, ağır tempolu ama başarılı bir iş çıkartmışlar. Daha çok Black Mirror episodu gibiydi gerçi. İzlenir...

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.11.2018 at 05:38, rammstein said:

Biraz geç de olsa izledim filmi. Yalnız "süper manyak" bir tarafını göremedim. Şimdiye kadar yığınla türevlerini izlediğimiz "abi Şeytan'ın oğluna insan bedeni lazım, nasıl yaparız?" filmlerinden öte bir şey yok.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok