İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

On 27.08.2022 at 19:23, infestor said:

bu dayinin _get out_ filmi guzeldi. yeni filmini izleyen var mi?

Nope-999319780-large.jpg

İzleme sıramda puanlarda iyi bayağı.

Akşam Hustle izledim Adam Sandler başrolde oynadığı. Normalde daha çok adamı komedi ağırlıklı biliriz, bu film biraz daha dramatizma dayalı gibi ama güzel bir film olmuş. Basketçilerin hemen hemen çoğu hepsi kendisi oynamış zaten; hikayemizde bir basketçi rocky nasıl yetiştirilir prensibine dayalı gibi :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
26 minutes ago, ZvAnA said:

izlemesek de olur dediğimiz filmler başlığına da atıldı. HAnginize güvenelim kardeşiiiiiiyyymmm.:)

O başlıkta da dediğim gibi bir şans ver mutlaka Korhancım. Sonra beğenirsin başka zaman falan küfürü yemeyelim:zuh:

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.08.2022 at 20:47, Hugh Bullet said:

Samaritan,  Amazon Prime filim.

O kadar cehennem melekleri falan çektiler. Ya bi zamanı gelince emekli olmayı bilmiyor mu bu adamlar. İzlenmez bi film değil ama izlenmesede olur. Çizgiromandan fırlama bir kahraman gibi elemanı çocuk filmine koymuşlar biraz jokervari konsept koymuşlar falan filan çorba bir film.

Everything everywhere all at oncea bir şans vereyim dedim malum çok eleştirilen puanları yüksek film. Ne diyeyim neden izledim ile izlediğim iyi oldu şeklinde kendi içimde multiverse bölünmesi yaşadım. Ne çeksekte saçmalasak derken altında değişik bir konsept olmasıda ayrı mesele. Filmi izleyenler bilir adamın zihninin uyarılması için açık götle davanın üzerine sıçrayarak atladığı sahne neydi öyle yahu 🤣 baya sınırları aşmaya ve zorlanmaya çalışılmış film ama bağlandığı amaçsızlıkta saçmalığın daniskası...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samaritan'ı beğenmediğimi diğer ilgili başlıkta söylemiştim zaten. Aklımın bir köşesinde sürekli olarak The Judge Dredd vardı filmi izlerken. Aralarında dağlar kadar fark var. Tadında bırakmayı bilmeyen devasa egoların zırva filmleri geçmiş başarılarını da gölgede bırakıyor. Dredd nereee Samaritan nere. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13.07.2022 at 23:01, Altan Yoklar said:

Brittany Runs A Marathon
.
d2e36ffdd04e217c7fbdc3eeadf14bf5e244b7c2
.
Bu filmsizlikte altın değerinde.
.

Reveal hidden contents

Şuraya Judd Apatow beşlisini koyayım da belki izleyen olur.
.

73cy7z5.jpg

0944526.jpg
.
Netfilikte izledim.
Sorumluluk duygusu henüz gelişmemiş babasız bir gencin ve ailesinin hikayesi.
Filmin başı ne tarafa gideceği hakkında ipucu vermiyor.
Dağınık gibi gidiyor , duygulandırdı.
Marisa Tomei harika.
Steve Buscemi de küçük bir rolde.
Bir de Lucky Louie dizisinden aşine olduğum Pamela Adlon var , onun sahnesi de az , son anda tanıdım çok değişmiş.

rorp9th.jpg
.
Bu iki filmde ısrar ediyorum , bir şans verin bu haftasonu.

Daha önce önermiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde izleyemediğim Nope filmini izleme şansım oldu. Yani izlenebilir, çok büyük bir olayı olmasada beklentim olmadan izledim. Zuzaylı bilim-kurgu teması severlere az buçuk değişik bir deneyim verebiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuğu olanların ailecek ya da olmayanlarında izleyebileceği, biraz belgesel tadında gibi bir kurt ve aslan yavrusunun dostluğunu kardeşçe büyümesini ele alan sevimli bir film, çoğu sahneler tabi hayvanların tepkilerinden doğan bazı hareketlerinden uydurulmuş özellikle aslandan kaynaklı ama iç huzur doğal yaşam vs modunda güzel bir filmdi. "Le loup et le lion"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/10/2022 at 2:07 PM, Altan Yoklar said:

What a pitty:cry:

Boyle olmasının sebebi nedir?

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Altan hocam Türkçe altyazı istiyor ve sanırım yok. Galiba bizim altyazı çeviricileri/siteleri  herhalde bu filmi pek dikkate almamışlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet henüz altyazısı gelmemiş fakat bu isme benzer isme sahip bir şey indirmiştim 2-3 sene önce . Onun da atyazısı yoktu.
Ne indirmişim bulmaya çalışayım bir.
edik:
2017 yapımı Becoming Bond diye bir şey indirmişim.
Altyazısı da varmış.
https://www.imdb.com/title/tt6110504/

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok