İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

Nete Kış Uykusu bonus dvd extra düşmüş , edinip izledim.
Bu NBC işi biliyor yahu.
Bir film yönetmenin ilk görevi-esas görevi-varolma nedeni oyuncu yönetmektir.

Bu adam onu yapıyo iyi de yapıyo ve gerisini de yapıyor.

Helal olsun.

Taken 3 hakkında bilgim yok.

İlk filmi izledim güzeldi heyecanlıydı izletti ama 2. yi izlemeyi düşünmedim.
Demek kötüydü iyi ki izlememişim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hobbit: 5 ordunun savaşı skecine gitmeyin. Sırf seriyi tamamlamak için izledim.

Before I go sleep, güzel gibi, kitabını okumuştum, daha bi albenili olmuş tabi. Günlük yerine video-blog çekiyor kadın.

Minion'ları bekliyorum asıl ben  :rolleyes:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be abi. Hani LOTR tadında bişi beklemiyodum da. Yok olmamış. He kirala, izle o başka ama tamam işte seriyi tamamladık.

İzledin mi daha önce izleyecek misin?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tavsiyeler üzerine Whiplash izledim, anneye de izlettim. 

Spoiler yok mu lan bu forumda? 

Neyse, 

SPOILER SPOILER

.

.

.

Film "based on a true story" modunda bitseydi, sonra elemanın ne kadar süper şeyler yaptığını anlatsaydı falan daha içime sinecekti, bu şekilde güdük kaldı.

.

Annem o bateristlere ızdırap çektirdiği sahnede "üçü bir olsunlar adamı dövsünler" dedi :)

.

.

.

SPOILER SPOILER

Toplamda filmin fena olmadığı söylenebilir.

Lan'lı konuşabilmenin rahatlığı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hocam beni neden gider ayak banlamadınız? mesajı görmediniz mi? yoksa banladıktan sonra banı kaldırmak gibi bir durum yokmuydu? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hobbit mutlaka izlenmesi gereken bir film. Kötü bile olsa, ne kadar kötü olduğunu görmek için izlenir. 

Woody Allen Amazon için dizi çekecekmiş. İnanılması zor bir haber. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samurai X in üçlemesi tamamlanmış. Anime severler için hoş bir live action movie olmuş. Animeye epey sadık kalınmış gibi geldi bana. İlk filmi izlemiştim. 2. ve 3. filmleri yeni farkettim. Bir ara başlayıp izlerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

He ya, varmış, o zaman lan lı da konuşmayayım, makama uymaz :) 

Dün CHEF filmini izledim, pek ortalıklarda promosyonu yapılmayan, oyuncuyu sevdiğim için izlediğim ama sıcak gelen bir film oldu. Filmin içerisinde hem mutfak sanatları, hem de baba-oğul dayanışması olunca nedense hoşuma gitti. Anahtar kelimeleri sevenlere iyi gelebilir.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün CHEF filmini izledim, pek ortalıklarda promosyonu yapılmayan, oyuncuyu sevdiğim için izlediğim ama sıcak gelen bir film oldu. Filmin içerisinde hem mutfak sanatları, hem de baba-oğul dayanışması olunca nedense hoşuma gitti. Anahtar kelimeleri sevenlere iyi gelebilir.

Chef filmini ben de beğenmiştim. Çok büyük bir beklentim yoktu, çok fazla da anlam yüklemedim. İzlemelik, keyifli bir filmdi. Fakat biraz bakındım (ekşi sözlük, forumlar, vs.) millet yerden yere vurmuş. Yok propoganda yapıyormuş da yok bilmemne... bazı insanların her şeye bir anlam yüklemesine inanamıyorum gerçekten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Komedi filmlerini hic sevmem ama nedense fransiz komedileri benimde cok hosuma gidiyor chef de gayet guzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.imdb.com/title/tt2101473/

the physician

tarihi gerçeklerle alakası olmasa da, hatta rahatsız edici oryantalist anlatımına rağmen gene de ilgiyle izledim. ibni sina'yı ben kingsley oynuyor. islam toplumlarının neden geri kaldığının batılı bir anlatımı diyebiliriz. selçuklular da var kötü adam olarak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick izlenir gibi ama imdb puanı kadar iyi değil. 

Konu bir kere son zamanlarda çok işlenen,artık nerdeyse klişe olan bir konu. Karakter de öyle. Ben 6 puan derim. O da aksiyon filmi seviyorsanız . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde bi beklentim vardı aslında o filmden ama nerde duysam kötüleniyor yorumlar zayıf. Neyse boş bir aralıkta zaman geçirmek için bir ara yuvarlarız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok