İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

Akşam Hateful Eight' i izlicektim tam özendiydim 3 saati görünce bi geri teptim. :D Bi boşlukta güzelce oturup izlerim artık.

Daddy's Home filmini izledim bende. Baya eğlenceli bir gırgıriye olmuş. Will Ferrell zaten epey komik bir tip ama son dönemlerde çıkan diğer komedi temelli filmleri o kadar eğlendirmemişti, bunda değişik bi tat var; Mark Wahlberg' i konseptin içinde görmek olayın süsü zaten. Sonda ki dejavu benzeşmesi 10 numara olmuş :P Metallica' nın For whom the bell tolls jeneriği dank girmiş olayı resmen orda :D:D:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tarzları farklı zaten squ, birisi aile temelleri üzerine dayalı bir hikaye diğeri polisye komedi. :)

Bu Hunger gamesin yeni filmin part 2 izleyeniniz var mı ? Seriyi izlemiştim ama part 1 pek iyi değildi akşam niyet ettim sora kuzen çağırdı geç dönünce iş var diye hiç girişmedim geç saate. İzlenir heralde ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tarzları farklı zaten squ, birisi aile temelleri üzerine dayalı bir hikaye diğeri polisye komedi. :)

Bu Hunger gamesin yeni filmin part 2 izleyeniniz var mı ? Seriyi izlemiştim ama part 1 pek iyi değildi akşam niyet ettim sora kuzen çağırdı geç dönünce iş var diye hiç girişmedim geç saate. İzlenir heralde ?

Serinin diğer filmlerini izlediyseniz, bunu da izleyin tabi. Ama ben zoraki izledim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam merakımı gidererek Hunger Games' in son filmini izledim. Finaldi heralde bu film, senaryosu birazcık zorlatma gibi olmuş gibi geldi. Kurgusal olarak saçmasapanlıklar denk geldi. Görsel aksiyon falan fena sayılmazdı ama filmin temposunda genel bi ağırlıkta yok değildi. Seri için izlenir derecedeydi yinede onun dışında pek bir esprisi yoktu. Filmde 30dk biraz boş beleş olmuş, hani seri filmi mantığı varya adetten illa bi uzatılacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk filmi iki bölüm yapsalar hiç sırıtmazdı ama boş beleş üçüncü kitabı iki bölüm yapmaya, daha çok para kazanmaya çalışınca böyle oldu. Hatırladığım kadarıyla filmdeki bazı sahneler zaten hiç kitapta yok, yarım saat- kırkbeş dakika zaman doldurmak için ekleme yapmışlar. İzlemek zorunda olduğumdan izledim bende, kitabın ruhunu zerre yansıtamayan dandik bir film serisi olarak bitti sonunda. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hunger Games 1 i seyrettim...  Kitaplarini daha önce zaten okumustum. 1. bölüm fena gelmemisti bana ki kitap uyarlamalarindan biraz tirsarim. Sonraki serileri seyretmedim ama bence 2.kitap mesela ücleme olsun diye yazilmis bir kitap. Hikaye ayni hikaye... 1. ve 3. kitap olayin tamami aslinda... o yüzden bole seyler yapmis olabilirler filmlerde [seyretmeden yorum yapiyorum tabii]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ormancini ilk filmde ütopyayı tam anlatmayıp hızlıca aksiyona geçtiklerinden ikinci ve üçüncü kitapların anlatımlarında derin boşluklar kaldı. Districler neye göre ayrılmıştır, ne zorluklar çekerler, iç iletişimleri nasıldır, verdikleri selam ne anlama gelir bunlar hep havada kaldı. Rue öldüğünde Katniss'in verdiği selam niye verildi sadece filmi izleyen birisi bilemez, ikinci filmde Katniss'in konuşması sırasında verilen selamın anlamını ve adamın neden öldürüldüğünü ve aslında direnişin o an başladığını çözemeyeceği gibi. Ütopya kitplarının filmlerini yapacaklarsa ilk kitabı hakkını vererek çeksinler, yoksa cidden sona doğru film iyice boşa çıkıyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

simdi black mass i bitirdik... her ne kadar gercek kahramanlar filmi gercekci bulmamislarsa da ben filmi begendim... filden sonra gercek hikayeyi de internetten arastirmak ilginc oldu.. hatta benim adam hala okuyo hehe

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce terminus adlı filmi izledim. Oyunculuk zayıftı ama sci-fi olsun da farketmez diyenler için güzel film.

http://www.imdb.com/title/tt3399896/?ref_=nv_sr_1

Sırada bekliyor ne zamandır izleyememiştim. Öncelik tanıyayım o zaman :)

Ek: İzledim dün filmi. Açıkçası yönetmenin ilk uzun metrajlı filmi olması, bir Avustralya filmi olması ancak Amerika'da geçiyormuş gibi gösterilmeye çalışılması gibi etkenler yüzünden oldukça ortalama bir film çıktığını itiraf etmem gerekiyor.

İzlediğime pişman değilim tabii, sci-fi olsun çamurdan olsun :) Son zamanlarda bunun gibi düşük bütçeli ve iyi kotarılmamış film "denemeleri" sardı piyasayı. Güzel konuları kötü senaryo ve oyunculuk yüzünden heba ediyorlar gibi hissediyorum.

Gerçi Star Wars'un bütçesi büyükytü de ne oldu? :icon_think::S

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sinemada biraz gülelim diye Osman Pazarlamaya gittik. Klasik Türk işi gırgıriye ne kadar sallamasyon olsada güldürmeyi başarıyor.

Gecede evde Ip man 3' ü izledim. Dövüşsel olarak izlemesi keyifli bir film olmuş. İlk 2 filmine bağlı sonuçta seriyi seven kesin izlemeli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En sonunda Star Wars geldi..

Sinemaya gidipte rezil etmeyecegim turde bir filmdi.. Boyle oluncada beklemesi zor oluyor ama degiyor..

Bu arada arkadasin israriyla misir tanrilari diye bi filme gittik gecenlerde, 40 dk falan reklamlar surdu, bir iki tane fragman gosterdiler, 3d tabii, gozlugumun ustune bir tane daha taktim, yatay hareketli sahnelerde 3d olayi berbat birsey butun konsantrasyonum bozuldu, film desen zaten deli sacmasi akillara zarar, arkamizdakilerle kavga ettik gene tekmelemeyin diye (bu sefer ben degil arkadasim ariza cikartti o ilgincti :) , vir vir konusuldu film boyunca ve herkesin ellerinde cep telefonlari, birde bu rezillige 90 tl para verdik.. 

Su anda biralar, fistiklar ve cikolatam hazir, evimde star wars keyfi yasayacagim.  :icon_popcorn:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En sonunda Star Wars geldi..

Sinemaya gidipte rezil etmeyecegim turde bir filmdi.. Boyle oluncada beklemesi zor oluyor ama degiyor..

Bu arada arkadasin israriyla misir tanrilari diye bi filme gittik gecenlerde, 40 dk falan reklamlar surdu, bir iki tane fragman gosterdiler, 3d tabii, gozlugumun ustune bir tane daha taktim, yatay hareketli sahnelerde 3d olayi berbat birsey butun konsantrasyonum bozuldu, film desen zaten deli sacmasi akillara zarar, arkamizdakilerle kavga ettik gene tekmelemeyin diye (bu sefer ben degil arkadasim ariza cikartti o ilgincti :) , vir vir konusuldu film boyunca ve herkesin ellerinde cep telefonlari, birde bu rezillige 90 tl para verdik.. 

Su anda biralar, fistiklar ve cikolatam hazir, evimde star wars keyfi yasayacagim.  :icon_popcorn:

Sırf ama sırf başka insanlar yüzünden sinemaya gitmek istemiyorum. Reklamına, fragmanına her şeyine razıyım ama yeter ki saygısız insanlar olmasın. Tabii ki bu bir ütopya. Hell is other people!

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sinemada film izlemek için yapılması gerekenler :)

- Film ne zaman gösterimden kalkacak tespit et en son hafta git.

- Son seans kaçta tespit et ona git

- En pahalı sinema hangisi tespit et ona git

Eğer bu üç şıkkı bir araya getirebilirsen sorunsuz film izleyebiliyorsun :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hell is other people!

+1

Bazen sabah 3-4 gibi bisiklete binerim kimseler olmaz etrafta cok mutlu olurum.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sinemada film izlemek için yapılması gerekenler :)

- Film ne zaman gösterimden kalkacak tespit et en son hafta git.

- Son seans kaçta tespit et ona git

- En pahalı sinema hangisi tespit et ona git

Eğer bu üç şıkkı bir araya getirebilirsen sorunsuz film izleyebiliyorsun :)

Buna ek olarak , yoğun nöbet tuttuğum zamanlar , gece gündüz karışmıştı. Sinemaya , haftaiçi 10-11 seanslarında gidiyordum.  ankamall deki cineplex koca salonda 3-4 kişi oluyordu. Öyle gayet keyifli oluyor. 

Star wars u ben de izlerim bugün . Bunu sinemada kaçırdığım kötü oldu. Büyük perdenin keyfi başka her zaman.  Şimdi Superman Batman 'i sinemada izlemek lazım. Gelecek adam bulamam ona bu zamanda. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok