İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

Arrival'ı izleme şansım oldu, bence güzel film. Dilbilimi ile ilgilenmiş, seminerlerine vs. katılmış biri olarak eksta puan da verdiğimi söylemeliyim. (Forest Whitaker'ı da ekstra tutarım , favori filmlerimden birinin başrolüdür) 

MV5BMTExMzU0ODcxNDheQTJeQWpwZ15BbWU4MDE1

Arrival'a puanım 7/10. (Imdb puanı 8 küsür ama vizyon filmlerinin hepsinde o manipulasyon var sanki) 

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Train To Busan:

http://www.imdb.com/title/tt5700672/?ref_=fn_al_tt_1

Güney Kore'den Zombi yaklaşımı. Bazı klişelere sahip olup mantıksızlıklar barındırsa da çok leziz bir film olmuş gerçekten. Benim gibi ben ölünce zombi olacağım tarzı biri olmasanız bile seyredin derim:

Film ilginizi çektiyse olaylardan öncesini anlatan bir anime filmi de var Seoul Station diye.İzledim onu da tavsiye ederim:

http://www.imdb.com/title/tt3845670/?ref_=fn_al_tt_1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili @@stardust yine bana karşı kendini cezalandırıyosun mazoşist vb diyecek ama :D bi öncekilerden bir tık daha izlenebilir. Korku filmlerini daha bi özellikle sevdiğim için bunada baktım. Yalnız korku film türünde yeni bir tür gibi bişi olmuş daha çok böle çizgi roman ya da karanlık ortamlı bulmaca oynu kurgusu gibi gidişatlı ağır bir süreci var. Hani bilemedim nasıl anlatılır çocuk filmiyle korku filmini karıştıralım gibisinden bir çalışma yapmak istemişler galiba. Canavar fena değil de dramatizma kısımları ne alaka yahu etkisi bıraktı sonda. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korku filminin iyisini izlemek de bir nevi kendini cezalandırmak oluyor :D

Benim her sene bir tane korku filmi izleme hakkım var, bu seneki kotamı bu filme harcasam mı? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nocturnal animals güzel film. Senaryo çok sağlam .

Filmde kasıtlı olarak mı yapılmış bilmiyorum ama filmin yakalanan elemanların gerçekten onlar olup olmadığını anlamakta zorlandım, ger.ye dönüp bakmam gerekti. Gerçekte loş ışıkta ,stress altında böyle olay olsa tanımakta zorlanabilrsinzi bence. Hatta saçı, sakalı benzeyen birini karıştırma ihtimali yüksek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te iBoy'u izledim.

MV5BNjQxODM2MDAyM15BMl5BanBnXkFtZTgwODc4

Watch Dog'un filmini mi yapmışlar diye düşündüm ama o değilmiş. Çok benzer bir konusu var. Zaman geçirmek için izlenecek güzel bir film olmuş.

Maisie Williams'ı da farklı bir rolde izlemesi de güzel oldu.

Sıkılmadan izlediğim için 7/10 veriyorum.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick 2'yi sinemada izledim.

İlk film kadar iyi bir film. Şu adamı sinirlendirmemeyi bir öğrenemediler. :zuh:

3. film de gelecek o daha da fena olacak gibi görünüyor. Filmi öyle bitirdiler ki 3. filmi beklemek farz oldu.

"i saw him killed 3 man with a pencil...with a fucking pencil."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nocturnal Animals : Çok beğendim. Derin senaryo, çok çok iyi oyunculuk, bir sürü alt metin... Jake Gyllenhaal son zamanlarda coştu baya. Mutlaka izleyin.

Arrival : Kendini izletiyor, başlarda çok güzel gidiyor, ama film ilerledikçe biraz baydı beni. Birçok eksik var diğer arkadaşların da dediği gibi.

John Wick 2 : Çok güzel kafa boşaltmalık film. Aksiyon bol, gaz bol. Keanu'yu hep sevmişimdir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haftasonu serseri gecesi yaptık arkadaşlarla epeydir kalmalı gitmemiştim. Bahaneyle bir film patlatalım derken Deepwater Horizon izledik, Mark Wahlberg favorilerimdendir severim filmlerini zaten. Filmin konsept belli tabi ama biraz daha akışkan yapılabilirmiş. Son sahnelere gelene kadar zaten bi bunalıp uyuma havalarına girmeye başlamışım :D Tabi biraz yorgunluk falanda vardı ama neyse artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Train To Busan:

http://www.imdb.com/title/tt5700672/?ref_=fn_al_tt_1

Güney Kore'den Zombi yaklaşımı. Bazı klişelere sahip olup mantıksızlıklar barındırsa da çok leziz bir film olmuş gerçekten. Benim gibi ben ölünce zombi olacağım tarzı biri olmasanız bile seyredin derim:

Film ilginizi çektiyse olaylardan öncesini anlatan bir anime filmi de var Seoul Station diye.İzledim onu da tavsiye ederim:

http://www.imdb.com/title/tt3845670/?ref_=fn_al_tt_1

olm şu an busan'dayım... yapmayın böyle şeyler!

Mono, wazzap and BoRa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DrStrange izlenir ama imdb puanından beklediğim kadar iyi değildi. Derin bir senaryosu yok. Superkahraman filmlerinde zaten olmaz diye düşünmemek lazım, mesela Batman üçlemsinde vardı . Aksiyon da vasat. İzlenir çizgisi üzerinde bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nocturnal Animals farklı, değişik bir film olduğu kesin.

Ben film hakkında hiç bir bilgim olmadan izledim beğendim. Ama eminim film tavsiyelerini okuyup beklenti ile izleseydim bu muymuş derdim?

Filmin yönetmeni modacı Tom Ford imiş. Hani parfümleri falan olan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Batman üçlemesinde konu asla Batman olmadı ki derin bir konu olmasın. :D

Dr. Strange iyi yahu. Ben bayağı beğendim, özellikle kibir muhabbetini klişe ama güzel bir şekilde işlemişler.

Arrival'ı beğenmeyen kişilerin beklentilerinin farklı olduğunu düşünüyorum. Kendi içerisinde gayet tutarlı bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Keeping up with the Joneses - Eğlenceli komik bir film olmuş. Epey bir saçmalığı var tabi aslında da moral veren filmler olur ya gırgır o tipte bişi. :)

Ekleme: Biraz öncede Dr. Strange' i izledim. Gayet güzel bir film çıkmış, hani ben avengers ile bağdaştırmak istemedim. Tabi marvel sağolsun son sahnesinde klasik serileri birbirine bağlama ayarını doğrudan gösteriyor. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dr.Strange idare eder. Filmle alakalı beğenmediğim çok nokta oldu ama izlettiriyor işte kendini. Tipik Marvel filmi.

Filmde zaman işlenişi berbat. Strange sanki 3 gün önce tapınağa katılıp bir anda büyüleri kullanmaya başlıyor gibi duruyor. Portal açmayı beceremeyen adam 2 gün sonra Kaecilius'ı ve adamlarını harcıyor. Sonra Dormammu'ya kafa tutması falan. Direkt olarak bende bıraktığı his bir bok beceremeyen Neo'nun bir anda The One olması gibi.

Zaman kavramını iyi gösterseler bir nebze daha iyi olabilirmiş film. Tamam Dr.Strange büyü işine yatkınmış filmde bahsi geçiyor ama ne bileyim bana saçma geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haftasonu Arrival'ı izledim, çok beğendiğimi söyleyemem. Kötü bir film değil ama abartılacak bir yanı yok. Filmi izlerken ağır temposundan dolayı yer yer sıkıldım. Herşeye rağmen özellikle bilim-kurgu türünden hoşlanıyorsanız izlenebilir bir film. Notum 6/10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok