İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

Dün gece Power Rangersı izledim, tamam izlenir ama bişiler eksik geldi. Normalde böyle filmlerde kim nedir nerden nasıl gelir detayları çok severim, hani power rangersı dönemin kuşağı insanlar daha çok bilir tabi ama böyle yeni nesilede anlatma babında anlatımlar falan güzel olmuş. Gel gelelim bu detaylardan bahsetmek biraz fazla uzun sürmüş, filmin süresi normalde olması gerekenden kısa tutulmuş bu açıdan bakılınca sanki filmin sonlarında çat pat hemen bi aksiyona girişiyor ve bitiyor havası verdi izlenim olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Man From Earth'ü izledim çok keyif aldım. Film bitmesin istedim. "Jesus" muhabbetleri biraz olmasada olurdu ama olsun.

Coherence izledim bu filmden sonra. Efsane bir film değil ama güzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fate of the furious, bence seri olarak çıkıpta kalitesini bozmayan filmlerden biri. Evet olay artık biraz yarış modundan çıktı haliyle ama yine her yeni çıkan filmin üstüne koyacak birşeyler bulmayı başarmışlar bir şekilde. Kök kadroyu görmek yine çok güzeldi.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2017 yılına ait kıyıda köşede kalmış bağımlı veya bağımsız gerilim, korku, bilimkurgu vs. filmler varsa çok makbule geçeri yukarıdaki mesajda verilen link gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09/04/2017 at 0:41 AM, Narcissus said:

Bu sayfadaki filmleri yorumliim ben de :)

Ghost in the shell ... hmmm valla çok beğenmedim, belki çok predictable oldugundan.. belki çok ağır bi havası olduğundan.. bilmiyorum çok çekmedi izlerken.. yani kötü film değil ama bu başlıkta olmasa olur :) 6 / 10

Deadpool .. çok bi beklentim yoktu izlerken ve yani böyle anti heroları falan hep itici bulurdum ama filme bayılmıştım.. gerçekten iyi film iyi oyunculuk.. 8.5 / 10

Split.. güzel film, değişik bi film izlemek isteyenler için birebir .. tür gerilim ama öyle leş gibi değil düzgün bi altyapısı ve konusu var.. ek olarak başroldeki kızı da beğenmiştim.. 8 / 10

Edit: yakında da life ı izlerim, bana fragmanı alien ı hatırlatıyor derken dün sinemada alien covenant ın geldiği haberini aldım mayısta .. hadi bakalım..

Split güzel filmmiş bende geçen gün izledim. Enteresandı konusu. Sonuna kadar merakla izlettirdi. Başrol oyunucu çok iyi canlandırmış çok kişilikli karakterini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Split

son aylarda izlediğim en iyi filmlerden biri, M. Night Shyamalan'ın 6. His ve Sings'dan beri çektiği en iyi film diyebilirim. Gerilim severler için mutlaka izlenmesi gereken bir film 8/10.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Once upon a time in Venice - Bruce amcamızın emeklilik filmlerinden gibi olmuş, biraz sallamasyon bir film olsada komik ve seyredilebilirdi.

Why him - Gülmek isteyenleri kırıp geçirecek bir film. Özellikle jenerasyon ve kültür farklılığı gibi durumları ön plana çektiğinizde bir aile reisinin çocuğunun nasıl biriyle birlikte olduğunu görmek üzere tanışmaya gitmesiyle yaşadığı şokları vurgulayan güzel komedi filmi olmuş. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kral Arthur' u tam da istediğim fantastik kurgulu şeklinde çekmişler aslında ama ne biliyim tam sevemedim filmi. Kesinlikle izlenebilir kıvamda ama neden öyle sahneleri çok flashbackvarimsi yapmışlar iyice çorba gibi olmuş, tabi belli yerlerde bişileri göstereceksinde daha baştan başlıyor bu durum durmadan hop konuya adepte olmuşken bakıyorsun başka bi yere geçmiş konu. İzlerken hafif kafada kıyaktı hatta bi ara uyumuşum sonra bazı anlayamadığım durumların olduğunu görüp geri sararak oraları kaçırdığımı farkettim; zaten flashbackli bi filmde bende flashback eklemiş oldum iyice curcuna oldu :D:D

Dün Alien: Covenant' ı izledim. Seriye bağlı kalınmış bir film üstünden ilk defa farklı bir bilimkurgu konusuna gidilmişlik hissiyatı verdi. Prometheus sonrası bişilerle bağlantı ve açıklık getirileceğini bekliyorken daha değişik birşeylerle karşılaştık. Açıkcası çok şok eden gelişmelerde yoktu alien sonuçta her zaman ki alien ama beklentimin biraz aşağısında kaldı, ne diyelim yinede yapmışlar...

Boyka 4' te her zaman ki gibi keyifliydi, zaten dövüş konsepli bir filmde konu biraz arkaplanda tamamlayıcı unsur olarak kalsada bu filmde bütünlük sağlanmaya devam edilmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, Squall said:

Az once kral arthuru 3d olarak izledim. Kendimden gectim resmen :)

http://www.imdb.com/title/tt1972591/?ref_=nv_sr_1

Birde Sing diye bir animasyon var, onuda 3d izledim oda 3d nin en iyi orneklerinden biriydi..

http://www.imdb.com/title/tt3470600/

Bir de 3D olarak izleyeyim. 

3d çok eleştirildi ama doğru teknik ile kullanılırsa çok başarılı örnemkleri var. Bence mutlak izlenmesi gereken 3d filmler şunlar.

Titanic 3d 

Life of pi 3d

Gravity 3d

Dial M for Murder 3d

Alien Covenant 'ı ben beğendim. Türü düşünerek izlemek lazım. Bir de bu filmde atmosfer çok önemli. Imax 'te yaratılan atmosfer çok etkileyici olabilir, evde laptopta izlerseniz birşeye benzemeyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok