İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Son çıkan maymunlar cehennemi filmi bence oldukça güzel bir 3D olmuş, normalde 3d filmlerden kaçmama rağmen bundan oldukça keyif aldım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o evreni anlayamadım zaten. Belki eski filmleri izlemek gerekiyor. Son çıkan filmleri sadece bir aksiyon filmi olarak sevmiştim. :D

Neyse, asıl bahsetmek istediğim The Signal

Puanı haliyle düşük çünkü seven çok seviyor, sevmeyen de vakit kaybı olarak görüyor. Çok acayip bir kafası var ama Şamalayamayan filmi gibi bir şey, yani tek sefer izleyebiliyeceğiniz bir film. Tekrar seyretmek vakit kaybı olur ama ben iyiki de izlemişim diyorum.

Tekrar söylüyorum, vakit kaybı olarak görebilirsiniz. Uyarımı yapayım da. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 dakika önce, wazzap said:

Neyse, asıl bahsetmek istediğim The Signal

Puanı haliyle düşük çünkü seven çok seviyor, sevmeyen de vakit kaybı olarak görüyor. Çok acayip bir kafası var ama Şamalayamayan filmi gibi bir şey, yani tek sefer izleyebiliyeceğiniz bir film. Tekrar seyretmek vakit kaybı olur ama ben iyiki de izlemişim diyorum.

Tekrar söylüyorum, vakit kaybı olarak görebilirsiniz. Uyarımı yapayım da. :)

Linke tıkladım. 1 vermişim.

Ama filmi hatırlamıyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu kral artur lafidir gidiyorda sanirim ortada 2 tane bu sene kral artur filmi var dimi

boyle prodcution yancilari mi ne cikiyo

baska filmlerde oluyo ama simdi aklima gelen

pamuk presnses de boyle olmustu

ayni sene 2 pamuk presnses cadilarin biri julia roberts digeri charlize teron.(hani gerizekali yapti ise artik casti twlightdayki mal kizi mi pamuk preses yapmislar eyvallahta ulan kotu kralice o kadar guzel ki nasil ayna baskasini desin insan bari baska bi hatun yildiz koyar aralarinda 15 yas fark ama olay o degil.40 yasinda dunyanin en guzel kadinlarindan biri oraya guzeligi kaybeden kotu kralice olarak koyarsan olmaz)

neyse konu disina cikiyorum duriyim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

Ben o evreni anlayamadım zaten. Belki eski filmleri izlemek gerekiyor. Son çıkan filmleri sadece bir aksiyon filmi olarak sevmiştim. :D

:)

ilk filmleri için scifi vs deniyor ama bence hiç alakası yok. O filmde din-bilim-otoriter sistem tartışması yapılıyor ve konuyu tamamlar biçimde maymunların hakim olacağı biçimde evrimleştiği bir dünyada geçiyor film. 

Sonraki filmlerin ise bununla hiç ilişkisi yok. Orda biraz sci-fi e girilmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, fortuneteller said:

Guardians of the Galaxy'nin ikincisi de güzel ve eğlenceliydi.

Ben ilk filmi daha çok beğenmiştim ama ikincisi de güzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.08.2017 at 22:53, fortuneteller said:

Guardians of the Galaxy'nin ikincisi de güzel ve eğlenceliydi.

On 09.08.2017 at 23:41, Lightning McQueen said:

Ben ilk filmi daha çok beğenmiştim ama ikincisi de güzeldi.

Dün gece izledim bende keyifliydi yine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır Puhu TV'den ücretsiz izlenebiliyorken Reha Erdem'in "Kaç Para Kaç" filmini tekrar önereyim... 

220px-Ka%C3%A7_Para_Ka%C3%A7_1998_film_a

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shot Caller izlenir. Ama şaheser bir film yapabilecek iken, adamın bu işleri yapmasındaki motivasyonu haklı çıkaracak bir background hikayesinin olmayışı filmi güdük bırakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lamer bebeler gibi filmi sevip hemen üstüne avatarını değiştirmeseydin seni ciddiye alabilirdim.. :cici:

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Belki daha farklı bir son olabilirdi elbet ama hapishanede ki yaşam mücadelesi içinde bir insanın kişiliğinin nasıl değişebileceği gerçeği gösterilmiş. Hani spoiler denmez ama filmde adam hapise girdiğinde onla birlikte hapise girenlerden birini gece gırtlaklandığını kendiniz görseniz mücadele vermek için gereken her türlü şart neyse sizde benzer bişiler yapmaya çalışırdınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathknight Life kesinlikle harcanmış film bana göre, konuyu detaylandırmadan finişi adeta tahmin ettiriyorlar ki bence hoş değil, klişe bir son olmasıda ayrı bir cinslik. Son dönemin en iyi iki uzay temalı filmi açık ara interstellar  ve gravity bana göre. yukarıdaki  a cure for wellness'ta detaya girmediği girdiği yerde anlatamadığı hikayesiyle aklımda kaldı. genel olarak izlenir ama izlemesen birşey kaybetmezdin kategorisinde.

Animasyon seviyorsanız Zootopia'yı tavsiye ederim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün aslında çok güzel bir film olabilecekken biraz mıçık çekilmiş bir film olan Killing Switch adında ki filmi izledim. Senaryo olarak ele alınca aslında çok güzel bir işleyici var sci-fi tadı için bence epey farklı bir konsept kurgulanmış ancak sermaye yetersizliği, filmin kısa metrajlı oluşu ve birazda oyunculuğun kötülüğünden tam doyurmadı. Kurgu çok iyiydi ama insanoğlu enerji kaynakları tükenmeye başladığı için paralel bir evren oluşturuyor ve diğer evrendeki enerjiyi bizim dünyamıza aktarmak istiyor. İşleyiş ağırlıklı paralel evrende geçiyor zaten ama varolan şeylerde simetrik olarak :) buna yaşam dahil tabi bir şekilde orda klonlanmışlar karşımıza çıkıyor ama film boyunca bunun nasıl gerçekleştiği açıklanmıyor; bunun dışında filmin başlarında küp cihazından diğer tarafın raporlamasını yapıyor ama bunlarda açıklanmamış olarak kalıyor.

Yinede izlenmeye değer bir film olmuş orta ayar diyeyim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

M*A*S*H (Robert Altman, 1970) ( Mobil Army Surgical Hospital )  Filim olarak comedy http://www.imdb.com/find?ref_=nv_sr_fn&q=MASH&s=all
Ama 1972 de yapilan ve yanilmiyorsam 8 sene suren  diziyi komedi bolumune koymak cok yanlis bir sey. http://www.imdb.com/title/tt0068098/?ref_=nv_sr_1

Aslinda Kore savasinin perdesi uzerinde, savasin, soguklugunu, berbatligini anlatan cok ödul almis harika bir dizi.  Hala daha yeniden yayinlananlari seyrediyorum.

Tavsiye edebilecegim guzel bir filim.  

Central Intelligence

http://www.imdb.com/title/tt1489889/?ref_=nv_sr_1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben film izleyeceğim zaman onedio.com daki listeleri takip ediyorum. Gerçekten kaçırdığım iyi filmler çıkabiliyor. Film listesi takibi için onedio.com u tavsiye ederim. 

Mesela dün akşam aşağıdaki listede 18. sırada olan Contratiempo isimli ispanyol filmini izledim. Tek kelimeyle mükemmel bir gerilim filmi olmuş. Mutlaka izleyin derim. 

https://onedio.com/haber/izlemediginiz-kalmasin-son-uc-yila-damgasini-vuran-50-etkileyici-film-705922

Ayrıca eşimle film izleyeceğimize karar verdiğimizde ne izleyelim diye birbirimize baktığımız zamanlarda aşağıdaki listeleleri kullanıyorum. 

https://onedio.com/haber/sinemaseverlere-dev-arsiv-20-farkli-kategoriyle-en-cok-begenilen-onedio-film-listeleri-636238

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok