Twitch Yayını
0

Bu konuda 66 mesaj var

Yaz nedeniyle yayın saatlerinde bir güncelleme yaptım. Artık, 23:00'dan itibaren yayına başlıyorum. Şu an için Stellaris oynamaya devam. Bitirene kadar oynamaya devam edeceğim. Lakin az kaldı ve oyun şu haliyle tam bir 'brainfuckery micromanagement hell' olayına döndü. Sonrasında Hearts of Iron IV var. Ancak araya başka bir oyun sıkıştıracağım sanırım. Bu da Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun ya da Overfall olacak. Belki ikisini de oynarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon Prime Türkiye'ye geldi. Bu servise dahil hizmetlerden birisi olan Prime Gaming ile Twitch aboneliği yalnızca 7,90 tl! Üstelik her ay bedava oyunlara sahip olmak, Amazon Prime fırsatlarından faydalanmak ve Prime Video ile dizi izlemek de mümkün. 

https://gaming.amazon.com/prime

Amazon Prime üyesi olup, sevdiğiniz Twitch yayıncısını ücretsiz desteklemeyi unutmayınız. Küçük bir Twitch yayıncısı olarak bu hatırlatmayı buraya bırakmak istedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, Chandos said:

Amazon Prime Türkiye'ye geldi. Bu servise dahil hizmetlerden birisi olan Prime Gaming ile Twitch aboneliği yalnızca 7,90 tl! Üstelik her ay bedava oyunlara sahip olmak, Amazon Prime fırsatlarından faydalanmak ve Prime Video ile dizi izlemek de mümkün. 

https://gaming.amazon.com/prime

Amazon Prime üyesi olup, sevdiğiniz Twitch yayıncısını ücretsiz desteklemeyi unutmayınız. Küçük bir Twitch yayıncısı olarak bu hatırlatmayı buraya bırakmak istedim.

1 kişiyi mi destekleyebiliyoruz yoksa her ay 1 kişiyi mi ücretsiz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RFID

Prime aboneliği  ile her ay bir Twitch yayıncısını ücretsiz destekleyebiliyorsunuz. Bunu Prime aboneliğini başlattıktan sonra her ay yayıncının Twitch kanalında ilgili Prime aboneliğini yenileyerek yapmak gerekiyor. Amazon Prime servisinde olduğu gibi otomatik ödeme yok. Daha fazla yayıncıyı aynı anda desteklemek için ise, normal Twitch aboneliği gerekiyor. O da aylık yaklaşık 40 TL. tutuyor. 

Chandos tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
58 dakika önce, Chandos said:

@RFID

Prime aboneliği  ile her ay bir Twitch yayıncısını ücretsiz destekleyebiliyorsunuz. Bunu Prime aboneliğini başlattıktan sonra her ay yayıncının Twitch kanalında ilgili Prime aboneliğini yenileyerek yapmak gerekiyor. Amazon Prime servisinde olduğu gibi otomatik ödeme yok. Daha fazla yayıncıyı aynı anda desteklemek için ise, normal Twitch aboneliği gerekiyor. O da aylık yaklaşık 40 TL. tutuyor. 

Senin kanalında ilgili Prime aboneliği nerde? Yayına başlayınca haber ver ben destek olurum sana. Lifetime elite bandage isterim ama senden :zuh:

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, RFID said:

Senin kanalında ilgili Prime aboneliği nerde? Yayına başlayınca haber ver ben destek olurum sana. Lifetime elite bandage isterim ama senden :zuh:

Kanal sayfasında sağ altta Subscribe seçeneği var. Burayı tıkladığında açılan kısımda Two Ways to Subscribe bölümü var. Orada Free Subscription with Prime seçeneği var. İlgili seçeneği (subscribe free) seçerek ücretsiz abone olabilirsiniz.

https://prnt.sc/uyhd6m

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Chandos said:

Kanal sayfasında sağ altta Subscribe seçeneği var. Burayı tıkladığında açılan kısımda Two Ways to Subscribe bölümü var. Orada Free Subscription with Prime seçeneği var. İlgili seçeneği (subscribe free) seçerek ücretsiz abone olabilirsiniz.

https://prnt.sc/uyhd6m

twitch: Miraclelive ekledim hocam sizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RFID 

Desteğin için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla, forumda Najaz'dan sonra abone olan ikinci kişisin.

\o/

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yaptığım yayınlar hakkında kısa bilgi vereyim. Genelde akşamları 9:00-10:00 arası başlayıp 5 saat civarı yayın yapıyorum. Bunu, günlük hayat bir engel çıkarmadığı sürece her gün yapmaya çalışıyorum. Bu aralar Battlefleet Gothic: Armada 2 yayını var. Bitince Crusader King 3 başlayacak tekrardan. Beklerim efendim. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, Chandos said:

Bu arada yaptığım yayınlar hakkında kısa bilgi vereyim. Genelde akşamları 9:00-10:00 arası başlayıp 5 saat civarı yayın yapıyorum. Bunu, günlük hayat bir engel çıkarmadığı sürece her gün yapmaya çalışıyorum. Bu aralar Battlefleet Gothic: Armada 2 yayını var. Bitince Crusader King 3 başlayacak tekrardan. Beklerim efendim. :baba:

Vakit bulunca geleceğim, historye baktım keyifli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kara para tanımı yanlış degilmi? hırsızlık dolandırıcılık bu resmen, çalıntı kredi kartı ile yapiyolarsa bu işi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
56 dakika önce, emre666 said:

kara para tanımı yanlış degilmi? hırsızlık dolandırıcılık bu resmen, çalıntı kredi kartı ile yapiyolarsa bu işi...

İşin temelinde hırsızlık var evet. Ama hırsız ile Twitch yayıncısı arasındaki para trafiği tamamen kara para aklama (money laundering)

Para aklama, çok genel tanımı ile, suçtan elde edilen malvarlığı değerlerinin yasal olmayan kaynağının gizlenmesi amacıyla meşru bir kaynaktan elde edilmiş gelir gibi gösterilmesi yönündeki işlem ve eylemlerdir.

Bu olayda, kendini zeki zanneden şark kurnazı Twitch yayıncısı kardeşlerimiz g.t altına gidecekler. Bankalar ve sigorta şirketleri bunların bir tarafından şırıngayla kan alırlar. Kabak gibi ortada olan bir tek bunlar çünkü. Çalıntı kart ile bağış yapan ve bir kısmını yayıncıya bıraktıktan sonra kendi payını kripto para hesabı üzerinden geri alanlar tamamiyle "hayalet".

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok