Netflix Türkiye'ye gelmiş
4 4

Bu konuda 445 mesaj var

Kodi güzel ama o da kota işini çözmüyor. Gece kuşu ile gece indirip sonradan izlemek yine en iyisi. Netflix eleştirilerine katılıyorum bu arada bende TV'ye 50 mbit bağlı olmasına rağmen 17-18 gösteriyor tv app'inde hız. Sende kaç görünüyor denedin mi ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'e diziler sezon sezon mu ekleniyor? Vikings izliyorum, ikinci sezondayım. Netflix'te 3 sezon var. Ancak dizinin 4.sezonu devam ediyor. 4.sezon gelmeyecek demek mi bu Netflix'e?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te diziler sezon sezon ekleniyor. Bir sezonu bittikten sonra tamamı ekleniyor. Örneğin Vikings 4. sezon bittikten belli bir süre sonra veya 5. sezonu başladığında 4.sezonu Netflix'e geliyor gibi.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde sezon olarak ekleniyor, ancak bazı istisnalar başladı. Örneğin yakın zamanda başlayan "Designated Survivor" isimli bir dizi var ve haftalık olarak eklendi, normal dizi yayını gibi. Yanlış hatırlamıyorsam, yeni Star Trek'de bu şekilde olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nadiren haftalık bölümler halinde de olabiliyor. Shadow Hunters, Designated Survivor, Scream gibi bazı diziler bu şekilde ama yüzde doksanı sezon olarak ekleniyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 aylik Vodafone kampanyasi sona eriyor benim, var mi bildiginiz kampanya?.. Simdi baktim aylik 28TL'ymis sanirim HD olan paket... 9,90TL veriyorduk ne guzel...  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL : 4 kişi aile kurup kişi başı 10 liraya getirmek mümkün... Ben daha vodafone olayını başlatmadım, elimdeki blutv nin süresi bitsin diye bekliyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 aylik Vodafone kampanyasi sona eriyor benim, var mi bildiginiz kampanya?.. Simdi baktim aylik 28TL'ymis sanirim HD olan paket... 9,90TL veriyorduk ne guzel...  :mrgreen:

Vodafone kampanyanın ne olduğunu anlatamadı. Önce 3 aylık ücretsiz dediler, sonra 3 ay 9.90 TL dediler, hangisi doğru anlayamadım bir türlü. Sonunda da en iyisi siz Vodafone Cep Merkezine gidin dediler. Vodafone kadar çağrı merkezi kötü bir şirket görmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Keko gibi soru sorup sonra unutmusum cevap yazmayi...

@@JardeL : 4 kişi aile kurup kişi başı 10 liraya getirmek mümkün... Ben daha vodafone olayını başlatmadım, elimdeki blutv nin süresi bitsin diye bekliyorum. 

Hmm yapilabilir aslinda, dogru...

Vodafone kampanyanın ne olduğunu anlatamadı. Önce 3 aylık ücretsiz dediler, sonra 3 ay 9.90 TL dediler, hangisi doğru anlayamadım bir türlü. Sonunda da en iyisi siz Vodafone Cep Merkezine gidin dediler. Vodafone kadar çağrı merkezi kötü bir şirket görmedim.

Simdi baktim da aylik 9,90TL almis benden Vodafone... "3 ay boyunca 9,90TL" mi ne oluyor, oyle birsey herhalde... Ben Vodafone uygulamasindan satin almistim, Netflix hesabina kredi olarak yuklemislerdi tutari... 1GB da internet veriyor ek olarak...

[Edit]: Bir ise kalkistim da dur bakalim Vodafone yamuk yapmaz insallah... Vodafone Yanimda uygulamasinda 4.5 Red 10 tarifesinde 3 ay ucretsiz Netflix aboneligi yaziyordu... Benim tarife Red M su an, baktim Red 10 da ayni fiyat ve 2GB internet var fazladan... Aradim, "cayma bedeli yok, Red 10'a gecebilirsiniz" dediler... Ok verdim, sistemde guncelleme varmis falan filan yapamadi... Ama "not aldim isleminizi yapacagiz, size SMS gelir" dedi... Bakalim nolacak... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL : Yapabilirsen sevinirim, ben denemiştim ve vermemişlerdi... Olsaydı hem netim artacaktı, hem de o 3 ay netflix i çatır çatır kullanacaktım.

Sen yaparsan ben de seni emsal gösteririm, iyi olur. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Smart DNS vaktiyle ben kullanmıştım USA içeriğine erişebilmek için Netflix'in. İlk 2-3 ay sorunsuzdu ama sonradan problemler çıkmaya başladı ve en son hiçbir şekilde giremiyordum. Sonunda üyeliğimi iptal ettim. Bu tip birkaç tane dns/vpn kullandım ama bir şekilde hepsi belli süre sonunda Netflix tarafından engellendi. Şu anda tam vazgeçmişken bu işlerden, bir makalede gördüğüm bir VPN'i denedim ve şu an için sorunumu çözdü. Hızları da oldukça iyi, tek problemi biraz pahalı oluşu. Express VPN kullanıyorum. Aylık 12.95 usd, 6 aylık ayda 9.99 usd, 12 aylık alırsan aylık 8.32 usd'ye kadar düşebiliyor. Şu an için iki aydır aylık alıyorum zira bunun da ne zaman ne olacağı belli olmaz, kısacası uzun vadede hiçbirinin garantisi yok. Çalıştığı yere kadar kullanıp, en sonunda bu da olmazsa tamamen Türkiye içeriğine geri döneceğim ki aslında çoğunlukla Türkiye'den izliyorum ama arada USA içeriği görebilmek ve birşeyler izleyebilmek iyi oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL : Yapabilirsen sevinirim, ben denemiştim ve vermemişlerdi... Olsaydı hem netim artacaktı, hem de o 3 ay netflix i çatır çatır kullanacaktım.

Sen yaparsan ben de seni emsal gösteririm, iyi olur. 

Vodafone'u arayip Red 10 tarifesine gecmek istedigimi soyledim... Herhangi bir cezai mueyyide olmadan Red 10'a gecirdiler... Tarife degisikligi sikintisiz oldu yalniz Netflix'te soyle bir sikinti yasiyorum;

( Bu arada Netflix aktiflestirme de boyleymis, benim hafiza ucmus, avokado filan yemem lazim :) )

Vodafone sitesinden Netflix'i aktive et dedigim zaman asagidaki sayfa aciliyor SMS dogrulamasi sonrasi;

vXlbNA.jpg

Aktiflestir dedigimde Netflix sitesine baglaniyor;

njaRNN.jpg

Daha once giris yaptigim icin email adresimi filan gosteriyordu... Apply Gift dedigim zaman sari bolumdeki hatayi veriyor... 

Vodafone musteri hizmetleri once "Premium iceriklerimizde guncelleme var" vs. dedi... Ben olayi tekrar anlatinca "bekleyin gelir" dedi...  :D Sonra siz aktiflestirme yapmiyorsunuz otomatik tanimlanyor dedi... Benim Netflix hesabimi siz nereden biliyorsunuz ki tanimlama icin dedigimde yok biz bilmiyoruz filan dedi...

Baska bir email ile Netflix'e kaydolup deneyebilirim ama hataya bakinca (this offer can't be found) ise yarayacagini sanmiyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL : Vodafone beceremedi bu işi... 

Biz DHW tayfasından 4 kişi aile kurarak konuyu bağladık 3 aylığına, Vodafone ile cebelleşmeye değmeyecek muhtemelen...  

Umarım yapabilirsin, konuyu merakla takip ediyorum. Vodafone hesapta Digiturk Play diye bir şeyin de aboneliğini bedava veriyordu, şikayetvar sitesi bunun yapılamaması ile ilgili şikayet dolu, digiturk'ü arayanlar "sözleşmemiz bitti" cevabıyla karşılaşıyorlarmış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW

Simdi Netflix ile gorustum Live Chat'te... Adam yarim saat ugrasti, en sonunda "Vodafone ayni hesapta 2 promotion (Aylik 9,90TL'ye 3 ay uyelik almistim) kullanilmasina izin vermiyor ama sizin yeni bir hesap acmadan bunu kullanmaniz icin yol bulacagim" dedi... Ardindan "uyeliginizi kapatin, kapandiktan sonra Restart diyerek tekrar baslatin ve promosyonu aktive edin" dedi... Hesabi kapattim, yarin tekrar acip deneyecegim, olmazsa yeni email ile hesap alirim artik... 

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL : Vodafone beceremedi bu işi... 

Biz DHW tayfasından 4 kişi aile kurarak konuyu bağladık 3 aylığına, Vodafone ile cebelleşmeye değmeyecek muhtemelen...  

Umarım yapabilirsin, konuyu merakla takip ediyorum. Vodafone hesapta Digiturk Play diye bir şeyin de aboneliğini bedava veriyordu, şikayetvar sitesi bunun yapılamaması ile ilgili şikayet dolu, digiturk'ü arayanlar "sözleşmemiz bitti" cevabıyla karşılaşıyorlarmış. 

Sözleşme bitmemiş de geçici olarak askıya alınmış. Şimdi yeniden aktif promosyon olarak öneriyorlar ama aktive edilemiyor. Vodafone bu konularda üst seviyede kabız.

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Netflix kardesimiz kac bolgeye ayrilmis durumda?.. Dun "Izlenesi film tavsiyeleri" basligindan hangi filmi girdiysem cikmadi bir iki tane haric... Internette "best movies on Netflix you haven't heard of " vs. diye yazilara da baktim, yine hicbiri bizimkinde yok, gicik oldum... 

Bu arada Vodafone hala cozemedi benim isi, Forum'da yaziyorum her defasinda farkli bir MH temsilcisi mesaj atip tel nomu istiyor, sonra bir daha ses yok...  :D 20 gun oldu herhalde yazali, Netflix'in 20 dakikada sorunu tanimladigi, cozum onerisi verdigi olayda Vodafone Turkiye 20 gundur teshisi koyamadi... Inat ettim ama ugrasacagim, zaten inadina yapiyorlarmis gibi surekli Vodafone Netflix hediyesiyle ilgili mesaj atip duruyor... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cyberghost VPN'den şimdi şöyle bir email geldi. VPN ile aşılabiliyormuş bölge kısıtlaması. 

"

Great news, Ghostie!

We know that we have numerous TV series aficionados among us, so we are very happy to tell you that you can unblock Netflix again using CyberGhost.

All you need to do is go to the Unblock Streaming / Secured Streaming profile from your CyberGhost app, and then click on the Netflix icon.

It’s really that easy.

Enjoy digital freedom with CyberGhost!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon'dan email gelmiş dün.

"As an Amazon customer, we wanted you to know that Prime Video, our new global video service, is now available in your country. Start your free trial today to enjoy the benefits of Prime Video, including:

Special introductory price of 2.99 USD or EUR per month (depending on your country)* for the first six months, following your free trial"

ilk altı ay 3euro , iyi indirim bence. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turuncu forumun Netflix başlığı fena değil bu arada.. İlk mesajdaki filtrelerle güzel filmler falan bulunabilir, aslında onları buraya da kopyalayabiliriz ama uğraşasım gelmedi. Zaten içerik herkese açık olduğu için link veriyorum :

Turuncu Forum Netflix Güncel İçerik Listesi Başlığı

Bir bakmakta fayda olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de en üst paket var (4 kişilik ultra hd olan). forumdan ortak olmak isteyen çıkarsa 9 tl'ye paylaşırım hesabı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arka sayfada en altta kalınca fark edilmemiş olabilir , bence önemli. CyberGhost VPN netflix in bölge sınırlamasını aştığı yazan bir email göndermiş , netflix kullanıcısı ile bence denemek lazım. 

DH'den aldım şu tabloyu, vpn olmadan durum kötü.

f82831723a99e6c211a0dc2d7fab3bdf.JPG

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok