Hangi oyunları bekliyorsunuz?
1 1

Bu konuda 218 mesaj var

• MGS V: The Phantom Pain
  • Witcher 3
  • Batman: Arkham Knight
  • Armikrog

Birde çıkış tarihi henüz belli değil ama bir ihtimal Deus Ex: Mankind Divided.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Project cars iyidir. Benim bu gune kadar oynayip begendigim en iyi yaris simulasyonu. Belki forza yada gt kadar renkli ve dolu degil ama gercekcilik konusunda cok iyi.

Trine 3 icin baslik acacaktim ama kisa bir yorum yazayim.

Ilk Trine'i cok sevdim, ikincisine bayildim hatta dibim dustu, ucuncu oyun biraz tuhaf geldi. 3.oyunda platform oyunu sinifindan biraz cikmislar. 3. oyunda artik sadece saga sola ilerlemiyorsunuz baska bir eksen daha eklenmis ve dolayisiyla oyun platformdan cikip tps'e donmus ve bu pek hosuma gitmedi. Belki alisamadigimdan oyle geliyor ama cok mutlu oldugumu soyleyemem.

Trine 2 o kadar iyi mi? Epey zaman önce almıştım, hiç oynamadım. 

Civ Beyon Earth için bir ek paket yok mu beklenen? o zamana kadar oynanmaz diyorlardı. 

Witcher 3 'ün çıkış fiyatı fena değil. Bugün preorder da 79₺ . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beyond Earth çok boş hocam, yani multisini oynayan pek kişi yok. Steam istatistiklerine bakıldığında millet deli gibi Civ V BNW oynuyor hâla. Ek paketle düzelecek muhtemelen, birçok şey eklemeleri lazım. O spy sistemini düzeltmeleri gerekiyor en başta, çok kolay bir sistem o.

Ben oyunu satın almadım ancak ücretsiz haftasonu neticesiyle denedim. Konsept olarak çok iyi ancak çok büyük eksiklikler var. Aynı olay Civ V ilk tanıtıldığında da gerçekleşmişti, kimse beğenmiyordu. Gods&Kings ek paketi geldikten sonra biraz düzeldi ve BNW paketi ile de zaten masterpiece kıvamına geldi oyun. Aynı olaylar Civ BE için de geçerli olacak.

Bu arada CARS Steam'de satışa başladı. 75TL iyi fiyat tabi de birçok pist ve araba yokmuş sanırım. Muhtemelen büyük bir DLC çıkar, Steam summer sale ile falan da alınır. Gerçi whoosh hocam daha çok bilgilidit bu konu hakkında. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2015 bitti sayilir. 2016' da Doom (id tech 6) geliyor, Unreal Tournament (UE4) su anda pre-alpha, Half Life 3' le (Source 2) ilgili de bir hareketlilik var. PC gamer yasli osuruk FPS sever kadrosunda anisi olan uc buyugun baba oyunlari, uc yeni oyun motoruyla, nvidia'nin da gomulu ram'le Pascal'i cikartacagi yilda, VR cihazlariyla ayni donemde piyasaya girecek gibi. Uc VR platformunda da (Oculus Rift, Vive, PS VR) oyun dunyasinin icindeymis gibi saga sola bakmak, eldeki kumandayi silahmis gibi dogrultarak nisan almak mumkun olacak. Genclik fantezisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Starcraft daimi oynanabilir bir oyundur. Kaldı ki şu an çıkacak olan yeni senaryo (protoss) ve hikayeyi tamamlayan kısmı. Yani şu an sırasıyla elde:

Starcraft 2: Wings of Liberty (Terran)

Starcraft 2: Heart of the Swarm (Zerg)

Starcraft 2: Legacy of the Void (Protoss)

olmuş olacak. Hem senaryo olarak hemde multiplayer rts bazlı nadir epic oyunlardandır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı değiştirdiim ,2015 çıkardım. 

2016'da VR oyunlarını bekleriz, hangilerini bekleyeceğiz onu da bilmiyoruz henüz . 

The division ile Rainbox six siege gelecekti bu aralar? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beklediğim oyunlardan biri çıkmış. Anno 2205 . Bu seriye bulaşmadan önce dikkat etmek lazım Çok pis bağımlılık yaratıyor.

PC-Konsol karşılaştırmasında son durum nasıl? Uzun zamandır konsol almadım, oynamadım da.Konsol almayan birşey kaybediyor mu? 

Deathknight beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Hearts of Iron IV (2016)

bunu becerebilene almanyada fahri kayserlik veriyorlar :)

The Division'u bekliyorum en çok. Ama Ubi oyunu olması beni yine endişelendiriyor.

ubi olduğundan ben beklemiyorum bile. aylar yıllar süren goygoydan sonra sayısız balon çıkaran bir firmadan hiçbir şey beklemiyorum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

XCOM 2'yi bekliyoruz bakalım. İlk XCOM'un başarısından sonra umarım güzel bir devam oyunu olur. İncelemelere ve tanıtım videolarına göre öyle de olacak gibi.

Özellikle armorlardan birisi XCom Apocalipse'e atıfta bulunuyor gibi geldi bana. Eski oyunlara da sadık kaldıklarını göstermeye çalışmışlar sanki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2016

- Street Fighter 5

- Dark Souls 3

- Deus Ex: Mankind Divided

- XCOM 2

The Division için oyun çıktıktan sonra yorumlara, incelemelere göre bakarız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok