Hangi oyunları bekliyorsunuz?
1 1

Bu konuda 218 mesaj var

prey bakalım nasıl olacak? dishonored yapımcıları yapıyor ve çok güveniyorlarmış oyunlarına, merakla bekliyoruz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Indiana Jones And The Fate Of Atlantis  'in remake 'i çıkacakmış ancak Lucasarts 'dan gelen müdahale ile proje durdurulmuş. Demo kısa süre boyunca indirmeye açık tutulacakmış.

http://went2play.com/fate-of-atlantis-se

Kaç gece bilgisayarın başında uyukladım hatırlamıyorum. Hatta bir iki geceyi iki arkadaş bilgisayarları hastaneye taşıyıp arkadaşın hastanedeki odasında oynamıştık. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
rts bekleyenler için şu güzel olacak gibi.

Rts bekleyen mi kaldı hocam..

Total warlar cıkıyor ediyor ama çok az bi kitle ilgileniyor..

Şu dawn of war 3 falan çıkacak ama hic bi yerde en ufak bi heyecan kıpırtısı dahi görmedim.. bu genre adventure genre sinin sonunu kopyalıcak yakında kaderine..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş, sende rts oynayacak beyin kalmadı diye, bu noksanlığını genele yaymaya çalışmaktan vazgeç. Ben oynayacağım her yeni çıkan rts oyununu, tamam mı canım? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, Narcissus said:

Rts bekleyen mi kaldı hocam..

Total warlar cıkıyor ediyor ama çok az bi kitle ilgileniyor..

Şu dawn of war 3 falan çıkacak ama hic bi yerde en ufak bi heyecan kıpırtısı dahi görmedim.. bu genre adventure genre sinin sonunu kopyalıcak yakında kaderine..

Niye ki? RTS tür olarak bitecek birşey değil. Yalnız sanki COH ve StarCraft 2 ile peak yaptı, ondan sonra önemli bir oyun hatırlmıyorum. Total war bence bunlarla aynı sınıfta değil. 

Bu DOTA gibi oyunlar mı aldı RTS nin yerini?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok