Diablo II, Starcraft ve Warcraft III, HD Olarak Piyasaya Sürülecek
0

Bu konuda 47 mesaj var

Herşey zamanında güzel. O oyunların bu kadar çok sevilme sebepleri hiçbir zaman grafikleri olmadı. O ruh da eskide kaldı. Elbette eski kitapların kendilerine özgü güzel bir kokusu vardır ama üstüne okuduğun bir çok kitap da seni bugüne kadar değiştirmiş olur. Oynadığımız oyunlar da bizim oyunlardan beklentilerimizi değiştirdi. Sırf bizim o eski tadı yakalama umudumuzu sömürmek için çıkartıyorlar HD hallerini. Biz de düşüyoruz bu tuzağa. 40-55 yaş aralığı için hazırlanmış akıllı bir tuzaktan ibaret bence.

stardust and infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, MilesTeg said:

Herşey zamanında güzel. O oyunların bu kadar çok sevilme sebepleri hiçbir zaman grafikleri olmadı. O ruh da eskide kaldı. Elbette eski kitapların kendilerine özgü güzel bir kokusu vardır ama üstüne okuduğun bir çok kitap da seni bugüne kadar değiştirmiş olur. Oynadığımız oyunlar da bizim oyunlardan beklentilerimizi değiştirdi. Sırf bizim o eski tadı yakalama umudumuzu sömürmek için çıkartıyorlar HD hallerini. Biz de düşüyoruz bu tuzağa. 40-55 yaş aralığı için hazırlanmış akıllı bir tuzaktan ibaret bence.

vaktim olsa oynardım demiyor da :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, allreadydead said:

oooooooo, hanım izin vermiyor o zaman :P

Hanım sağolsun birşey demiyor oyunlarıma. Alıştırmak uzun zaman ve çok emek istedi ama sonunda oldu:mrgreen: Hem pandemi sürecinde dışarı çıkmadığımız uzun günler oyunsuz geçmiyor. Gün içinde mutlaka bir kaç saat oyunumu oynarım:icon_dance:

Yok cidden eskiden çok sevmeme rağmen cilalanmış hallerini denediğim bütün oyunlar hayal kırıklığı yaratıyor bende. Yukarıda yazdıklarımın hepsi gerçek düşüncelerimdir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende offline char'lar duruyor valla. 92 sorc var, 8x paladin var... ha, item yok ama olsun :D

Ek: Alır mıyım almaz mıyım aradaydım ama doğumgününde çıkarıyor şerefsizler :D 

allreadydead tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/14/2021 at 8:30 PM, Ranilin said:

8 kişi ne abi hakkaten :lol:

On 6/14/2021 at 9:19 AM, TiesTorN said:

8 player coop ne amk

8 tane nekro oldugunu dusunun. ekranda yer kalmaz mq :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

resurrected.JPG

zorlamanın ya da beklemenin anlamı yok. blizzard, diablo 2'nin yumuşak karnımız olduğunu biliyor.

ben dayanamadım aldım, beta oynamaya beklerim 1 ay sonra oyun çıkana kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust blizzard'in turkiye icin fiyatlandirmasi var mi yoksa direkt $40'i bayiliyor muyuz? 

sual 2: bi de prime evil collection bisey bisey var. $60'a satiyorlar. o nedir acaba?

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

zorlamanın ya da beklemenin anlamı yok. blizzard, diablo 2'nin yumuşak karnımız olduğunu biliyor.

ben dayanamadım aldım, beta oynamaya beklerim 1 ay sonra oyun çıkana kadar.

olm sen salak mısın... akıllanmadın mı hala geçmiş preorder işlerinden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard'dan nasıl bir yamuk olabilir ?

zaten efsane olan bir oyunu nasıl daha kötü yapabilirler ?

@infestor

blizzard'ın türkiye'ye yönelik özel bir fiyatlandırması yok.

hatta avrupa için 30 euro civarı 3. parti cd-key sitelerinde satılan key'ler türkiye'de aktif edilemiyor yazıyor.

ben direkt battle.net üzerinden aldım beta'ya girebilmek için.

cd-key sitelerinden pre-order yapabilirsiniz daha ucuza almak için ama tabi o zaman oyunun çıkmasını ve onlara cd-key yollanmasını bekleyeceksiniz. beta'ya da giremezsiniz muhtemelen oyun açılır açılmaz da cd-key yollamazlar 1-2 gün gecikebilir.

prime evil collection'da diablo 3 ve bütün ek paketleri var. diablo 3 almayan insan kaldı mı bilmiyorum ama yoksa alınabilir, varsa anlamsız.

ps: VPN ile girip us.battle.net'den 40 euro yerine 40 dolara alıabilir.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok