Hangi Email servisini kullanıyorsunuz?
3 3

Bu konuda 45 mesaj var

Ben hemen her işim için Gmail kullanıyorum. 3-4 tane hesabım var, her biri farklı işler için kullanılıyor.

yaklaşık 1000 yıl önce aldığım bir yahoo hesabım da var ve artık sadece önemsiz şeyler için kullanıyorum (tek seferlik işlem için üye olmam gereken siteler gibi)

Protonmail'i çok duydum, hatta sanırım ilk duyduğum da bulunsun diyerek almıştım bir hesap ama hiç kullanmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hemen her işim için Gmail kullanıyorum. 3-4 tane hesabım var, her biri farklı işler için kullanılıyor.

yaklaşık 1000 yıl önce aldığım bir yahoo hesabım da var ve artık sadece önemsiz şeyler için kullanıyorum (tek seferlik işlem için üye olmam gereken siteler gibi)

Protonmail'i çok duydum, hatta sanırım ilk duyduğum da bulunsun diyerek almıştım bir hesap ama hiç kullanmadım.

PorotonMaili iş amaçlı kullanmaktayım. Gmail kadar kullanışlı olmasada ücretli sürümünü öneririm güzel gerçekten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft outlook email servisini geliştirmeye devam ediyor. severek kullandığım Wunderlist todo uygulamasını yeni bir app ile değiştirmeye başlıyuorlar. 

https://blogs.office.com/2017/04/19/introducing-microsoft-to-do-now-available-in-preview/

Focused inbox, password olmadan login gibi yenilikler de var. Ama Gmail o kadar kullanışlı ki oraya alışan kullanıcıların geçmesi zor.

Whooosh and Hamza beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Google calendar kullanıyorsanız arayüzü değiştirmişler daha güzel olmuş. 

yenisi sizde görünmüyorsa şu linki tıklayıp , yukarda yeni arayüze geçiş için buton var ona basın.

https://calendar.google.com/calendar/render?new_calendar_optin=true

Diğer servislerin en büyük sorunu bu. Outlook'tan da sürekli yeniliklerle ilgili bilgi geliyor ama google hiç durmuyor .

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 minutes ago, Forgotten said:

G Suite için henüz aktif değil sanırım...

G suite adminin aktifleştirmesi gerekiyormuş.

Forgotten beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G Suite'in free versiyonunu kullanıyoruz iş yerinde ancak 15GB'lık kota yetmiyor bazı kullanıcılar için... Yandex'in bussiness hesaplarını düşünüyorum, limitsiz kota ve kullanıcı hakkı veriyorlar... deneyen, sorun yaşayan var mı yandex bussiness ile?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gmail yenilenmiş. Eklenti gibi güzel yenilikler de var.

Google inbox tan geçmeye gerek görmedim ama gmail kullananlar için güzel. Sağ üstten settingsten aktifleştirmek gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, rammstein said:

Yıl 2018 olmuş hala browser üstünden mü mailleşiyorsunuz :P

Ben de tam tersini yazacaktım :) Yıl 2018 hala program mı kullanıyorsunuz mailleşmek için :)

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 minutes ago, ObiWan said:

Ben de tam tersini yazacaktım :) Yıl 2018 hala program mı kullanıyorsunuz mailleşmek için :)

Cep telefonu uygulamasını kast ediyor herhalde. 

Google inbox 'tan çok memnunum aslında ama Google bunu ikinci plana attı. Benim kullanma biçimime uygun olsa da yenilikler buna gelmiyor. Yeni gmail e geçilebilir. 

http://money.cnn.com/2018/04/26/technology/new-gmail-features/index.html?sr=twCNN042618new-gmail-features0551PMStory

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi inbox aşırı karmaşık ve itici. Benim e-postalarım birer "task" değil yani. Yaptım ettim, erteledim diyeceğim şeyleri zaten keep'te tutuyorum, hatırlatma yazıyorum. Anlamsız oldu inbox.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bne Sanyo kullanıyorum ve Bana göre Sony kalitesinde ve bazı özellikleri Sony den bile iyi hemde Sony den ucuz benimki 5.0 Pixel 240 YTL ye aldım 5.0 sony 300-400 Ytl ywe satılıyor Sanyo nun cekim kalitesi de mükemmel tavsiye ederim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok