Bilgisayar Kasaları
2 2

Bu konuda 297 mesaj var

P350X'e göz koydum ben. S340 istiyordum ama P350X'deki üst taraftaki fan desteği sayısı ve boyutları ile bence daha cazip.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, jackjoker said:

saçmalık olan kısım?

Kablolar ve PSU kasanın "dışında". O görüntü çok çirkin geliyor. Ayrıca etraftan gelecek herhangi bir madde PSU'ya veya diğer bileşenlere zarar verme ihtimali daha fazla.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin zevkleri renkleri olayına giriyor kasanın tempered glassdan oluşması, rgb olayı abartılmış da olabilir ama o kasada saçmalık olan bir şey varsa bu sayılanlar değilde 23 fan desteği olması :) İyi bir Ultra tower kasada bile 10 fan yeterli hatta fazlayken.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 minutes ago, Najaz said:

Bu tür iskelet kasalar çok popüler yurtdışında. Adamlar sanat eseri gibi sistem topluyorlar.

Toplamda 21 kişiden bahsediyorsun hocam.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beğendiğim kasalardan biri Phanteks Enthoo Evolv. İsteğe göre ön tarafı da full cam oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 hours ago, jackjoker said:

saçmalık olan kısım?

Bende anlamadım. Biraz fazla renkli sadece. O RGB leri tek renk olacak şekilde ayarlanırsa on numara olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/1/2019 at 01:57, mehmetclk said:

Gece vakti gözüme harika göründü, acaba TR'de var mı diye bir bakayım.:icon_dance:

Bu fractal'ın kasalarını bulamadım, bende bakıyorum piyasada yok sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazonda baktım 189$  diyor:icon_eek:  , şu ekonomik şartlarda şu bu derken TR'ye gelişi  rahatlıkla 250$+++  seviyelerine çıkacağından şu sıkıntılı dönemde getiren firma göremezsek şaşırmam.

TR fiyatı 950TL-1000TL etiketle sunulabilse toplayacağım sistemlere önerebilirdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu dümdüz kutu şeklinde kasaların nesini beğeniyorsunuz ki? sanayide alüminyumdan yaptırın kendinize 3 kuruşa, hiç bir tasarım özelliği yok nasılsa.

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok