Bilgisayar Kasaları
2 2

Bu konuda 297 mesaj var

8 hours ago, TiesTorN said:

şu dümdüz kutu şeklinde kasaların nesini beğeniyorsunuz ki? sanayide alüminyumdan yaptırın kendinize 3 kuruşa, hiç bir tasarım özelliği yok nasılsa.

:cici:

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sorulmasi gereken soru tam ttersi salak gibi kro isi her yerinde epilepsi yapacak kilikli isiklar cikan kasalar niye moda

sen bmw altinada koydurdun mu boyle neonlar falan duz kullanma arabayi oyle

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gelecek onlarda bence

ama iste beni gibi insanlarin cogu dagtinik duzenle kablo havabdirma isleri halledemyen yada tonla disk buyuk kartlar takanlari es gecsende si sorunu normale inmedikce

ne biliyim cpular gpu 50-55  watt duzeyine devamli duzgun ok sekilde gelmedikce

ara ara senelerdire 90-110 wt oluyorlarki soba bu dahada buyuk psuda gerekiyorlar

su energy isi yani bundan sonraki pc ileriyisi 2030 da falan daha cok gz daha cok islemden daha cok daha az guc tuketimi falana gidinced el kadar kasalar soyle bi laptop adoptoru gibi psu taksak da sistemi besleesek.

bi fan be guzel heatsink le gpu ve cpu beraber sogutsak. olucaktir.

1 dvd 1 hdd 1 ssd çoyl 9 stata girisle 12 usb cikisli ceballahlar gibi oc edilen anakarltar oldukca 900-1000 dolaera superge makinasi gibi calisan 1.45 karis 2 slot kaplalayan gpular.soba gibi isinian ustune gulle gibi sogutuulu gpular hala en cok satanlar olunca atx olmadi mdi tower olmasin isi zoa giriyo

gz olarak ve uretim teknolojileri olarak sonlara geliyoruz yeni bisi icad etmezlerse

yani eskisi kadar hizli buyuyor gelisiyor olaydin simdi 10 gz hizda 0.05  inmis  seyler olurdu

2*3 sene once chip aciklamisti biraz ama hayal meyal hatirliyorum

askinda 22 mi dedi daha fazla olanimiydi burasi dip noktaydi.isigi baskai kirip indiler

2-3 sene onceki ile simdiki ayni sanirim

0.14 dimi eyepdir bakmadim

benim gercekte haytalim oyle ama ilac dunyasi gibi pek imkan  ihtimal yok ucuz az tuketen cok dayanan mal islerine gelmez

ama gidelecek yer kalmadigin el mecburt simdilik oyle evrilmek durumdalar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

m-itx değil de Mini- DTX gelecekte standart olacak gibi görünüyor. M-itx güzel ama biraz fazla küçük, üreticiler minimal donanımı ve bağlantıları koymakta zorlanıyorlar. m-DTX çok da büyük değil ama m-itx ile çift soket ekran kartı kullanıldığında zaten ekran kartı altında kalan ölü alan değerlendirilmiş oluyor. Hatta şuan piyasadaki bir çok m-itx kasa bilmeden m-DTX desteği veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kocaman haf-x kasamın rahatlığından memnunum... köşeye koyuyorum duruyor rahatsız da etmiyor, neden daha küçüğüne geçme ihtiyacı duyayım ki? nadir de olsa çok kısıtlı yeri olan kişiler için belki gerekir.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/6/2019 at 1:07 PM, TiesTorN said:

şu dümdüz kutu şeklinde kasaların nesini beğeniyorsunuz ki? sanayide alüminyumdan yaptırın kendinize 3 kuruşa, hiç bir tasarım özelliği yok nasılsa.

hafx gibi kamyon tekerleğinden sıç*a bi kazulete sahip biri neyine güvenerek estetikten tasarımdan konuşabilir sorusuyla başbaşa bırakıyorum seni.. :lol: :lol: 

rammstein and RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Narcissus said:

hafx gibi kamyon tekerleğinden sıç*a bi kazulete sahip biri neyine güvenerek estetikten tasarımdan konuşabilir sorusuyla başbaşa bırakıyorum seni.. :lol: :lol: 

dümdüz kibrit kutusu gibi değil sonuçta ve ben bunu aldığımda yıl 1900 falandı yani... o zamanların en meşhur kasalarından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Cooler Master Masterbox NR400  modeli TR'ye giriş yapmadı sanırım daha. Piyasadaki tercihen RGB'siz ve ses DB düşük, toz filitreli  hangi ürünü önerirsiniz?
Fiyat aralığı 500TL~800TL.

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Phanteks P350X @RFID

Ben memnunum. qpbilişim'den almıştım.

ekleme: Ben bunu yazdım ama P360X diye de bir model çıkmış.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap teşekkürler. MINI-ATX 'e geçiş yapsam ses artışı olur mu acaba? En önemli etken ses şu anda benim için. Be-Quiet serisi güzel ama TR bulamadım hem de fiyatı uçuk. Diğer arkadaşların önerilerini de alalım, ona göre bir karar vereyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Enyalios said:

Bende yılların emektarı cooler master hafx 942 yi bugün kızağa çektim satsammı eski sistemi halen karar veremedim sonrasında, dayanamadım şunu aldım. Herkes beğenmeyebilir bu tasarımı ama benim çok hoşuma gidiyor

https://www.youtube.com/watch?v=1EIXCsL0yQI

adamlar sanat eseri gibi su soğutma kurdu yalnız.

rammstein and Enyalios beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oldum olası büyük kasaları sevdiğim için şu ana kadar yapılmış bana göre en iyi kasa olan Phanteks Enthoo Elite'i iki sene boyunca takip ettim. Mevcut kasayı değiştirmeme değecek tek kasa oydu. Ama araba parasına satıldığı için sahip olma şansımız olmadı. Şimdi onun kadar olmasa da daha uygun fiyatlı (189 $) daha fazla kitleye hitap eden bir modeli çıkıyor. Phanteks Luxe 2 (Phanteks Enthoo 719). 10 yılı aşkın süredir aynı kasayı kullanıyorum(Lian-Li PC-V2010). Bir değişiklik olsun diye bu luxe 2'yi almayı düşünüyorum.

81QVWLzrmGL._AC_SL1500_.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=AeUNCHs1oTQ

ZvAnA tarafından düzenlendi
stardust, MilesTeg and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1980/90'ların tercihen yatay veya dikey bej kasalarına benzer kasalar halen yapılıyor mu?  Beyaz kasa olarak Zalman Z3 Plus kullanıyorum çok memnun değilim artık oldukça dar gelmeye başladı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok