office 365 üzerine
4 4

Bu konuda 77 mesaj var

Bu arada otomatik yenilemede MS 20 tl çakıyor resmen. Teknosada 169 MS de 189. Yemişim otomatiği. aldım teknosadan yeniledim üyeliği mis mis :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office 365 Home sürümünü Teknosa'dan alınca kod mu gönderiyorlar yoksa kutu mu kargoluyorlar?

189 TL yerine 169 TL'ye almak bana da mantıklı geldi ama kargo yapacaklarsa uğraşasım gelmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

onedrive a yeni bir özellik gelmiş. Music klasörü var artık, oraya yüklenen müzikler uygulası ile her cihazdan çalınabiliyormuş. 

OneDrive kapasitesi artan var mı? Benim ki hala 1Tb de duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her tarafım office lisansı oldu. Üniversiteden de 5 lisans geldi hohahaha etti mi 11 lisans.

Geçen office 2016 ya terfi ettirdim pcleri de. Gayet iyi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kendi lisanslarım zaten para ile alınık dolayısı ile sorun yok. Okuldan gelenler en az 5 sene benle birlikte o da idare eder. 11 tane pc yok zaten el altında

:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Universiteden gelenleri size vermem mümkün değil çünkü tek hesap altına toplanıyor hepsi paylaşıma açık değil. Diğer 6 hesap zaten şu anda kullanımda normalde üniversiteden geleni kullanma isteği yok içimde zaten geçiçi. Doktora bitince o da bitecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Universiteden gelenleri size vermem mümkün değil çünkü tek hesap altına toplanıyor hepsi paylaşıma açık değil. Diğer 6 hesap zaten şu anda kullanımda normalde üniversiteden geleni kullanma isteği yok içimde zaten geçiçi. Doktora bitince o da bitecek.

Biz uzatiriz doktorani hocam merak etme sen :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yükseltmeyi becerebildim gerçekten program açılışları inanılmaz hızlanmış yeni teması çok dandik olmuş onu da eski temaya dönerek çözebildim şimdilik mutluyum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok