office 365 üzerine
4 4

Bu konuda 77 mesaj var

Paylaşma yöntemiyle ben eşimle paylaştım, sonra kurulum yaptım. Şu an aktif kullanıyor. Hesaba girdiğinizde paylaştığınız kişilerde gözüküyor ve beklemede vs gibi bir ibare bulunmuyor değil mi? E-posta linkinden hesabı da onaylaması gerekmekte. Onun dışında eski ofis kurulumundan kaynaklı bir hata olabilir. Registry e girerek bir temizlik gerekebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office'in kendi ''o15-ctrremove.diagcab'' aracıyla sistemdeki office i tamamne kaldırıyoruz. Firewall kapalı durumda ve yüklüyoruz. Office 365 ürünümü arkadaşın e-maili ile paylaşıyorum ve onaylı onunkide. Yeni yükleyip aktive etmek istediğimizde hata kodu: 0x80072EFD  çıkmakta iptal ederseniz etkinleştirme arka planda devam edecektir diyor. Acaba beklemekmi gerekiyor?İşin ilginci one drive çalışmakta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Paylaşmaya çalıştığınız Office 365 lisansı birden fazla kullanıcı destekliyordur herhalde değil mi?

5 kullanıcıya kadar destekliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıllık bir kullanımdan sonra bu nisan gibi office 365 kullanımını bırakıyorum. Fiyatlar anormal seviyelere çıkmaya başlıyor ve dahası bana geri dönüşü olmamaya başladı. İşten ayrıldıktan sonra ihtiyacım da pek kalmadı denilebilir. Libreoffice akıyor şimdilik. Daha da ihtiyacım olacağını sanmıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Excel for mac i kim yaptıysa Allah davul etsin bildiği gibi yapsın.

Yok hocam bu yazılım bildiğin çalışmıyor. 32x63000 lik tabloda ne süzme yapabiliyor ne de adam gibi sıralama.

Hatalı buglu hem de öyle böyle değil.

Windows Excelde bu sorun yok ama mac excel yerlerde sürünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office gelecek ay gibi Windows store 'a eklenecekmiş. 32bit versiyon olacakmış sadece , onenote uygulaması UWP olan. 

Onenote garip  bir hal aldı, iki farklı uygulama paralel geliştiriliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mac üzerinde Outlook kullanan arkadaşlar, Gmail sunucusu üzerinde mailimiz var ve bütün POP kurulumları sorunlu. Aynı hesap Windows sistemlerde sorunsuz çalışırken Mac'de kullanma şansı sadece imap ile mümkün oluyor. POP'da mailler bir geliyor bir gelmiyor. Ne yapmak lazım 30 gb kota var mailde dosyaların büyüklüğü yüzünden sık sık dolacak yoksa. Hesabı kaldırıp yeniden kurmak da işe yaramadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42 dakika önce, Erwin said:

Mac üzerinde Outlook kullanan arkadaşlar, Gmail sunucusu üzerinde mailimiz var ve bütün POP kurulumları sorunlu. Aynı hesap Windows sistemlerde sorunsuz çalışırken Mac'de kullanma şansı sadece imap ile mümkün oluyor. POP'da mailler bir geliyor bir gelmiyor. Ne yapmak lazım 30 gb kota var mailde dosyaların büyüklüğü yüzünden sık sık dolacak yoksa. Hesabı kaldırıp yeniden kurmak da işe yaramadı.

https://myaccount.google.com/u/1/security

bu linkten ulaşabileceğiniz google hesabının güvenlik özelliklerinde en altta bulunan "Allow less secure apps" seçeneğini aktif ettiniz mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onu çoktan yaptık bir şey değişmedi. Maili baştan bile kursak bir süre sonra almayı bırakıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office uygulamaları Windows Store a eklenmiş, üyeliğiniz varsa tanıyor ,kurulumu yapıyor sorunsuz. Yalnız uygulamalar tam değil gibi. Onenote zaten farklı UWP sürümü, fonksiyonları eksik. Excelde de mesela dosya pinleyince çalışmıyor.

Office, onedrive 'ı ipad de kullananlar için özellikler eklenmiş.

https://arstechnica.com/gadgets/2018/01/microsoft-office-apps-for-ios-get-drag-and-drop-files-app-support/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office 365 bireysel için 5 yıllık kullanım süresini 40 TL'ye satılan kartlar sayesinde doldurdum, bir aylık abonelik alarak bireyselden ev kullanımına çevirip 5 bilgisayara + tablet kullanımına geçmek istiyorum. Chip gibi dergilerin internet sitelerinde yazıldığı için daha önce resmi bir engelleme yok ama son dönemlerde bunu deneyen oldu mu hiç acaba ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

office 2019 preview çıkmış, 

Excel'e resmi Python desteği geleceğinden bahsedilioyor.

Şu anda en güçlü rekabet Google Docs'tan geliyor . Ben denediğimden -iyi bir excel kullanıcısı olmamama rağmen- yetersiz bulmuştum ama çok yaygın kullanılmaya başlanmış. Scirptlerin sürekli server tarafından çalışır durumda olması, email, forum vs ile veri kabul edebilmesi gibi avantajları var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office for Mac 2011 desteğini kaldırdı Microsoft, sadece 7 senelik bir programda bunu yapıyor olması büyük bir adilik açıkçası. Onedrive entegrasyonu iyi olmasa Office 365'i bir dakika düşünmez silerim. Office for Mac 2011 için ödediğim paranın 5 senelik Office 365 bireysel aboneliğinden pahalıya gelmiş olmasına mı yansam bilemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office 365 Ev aboneliğine geçtim, kısaca prosedürü buradan anlatayım :

Öncelikle www.office.com adresinden aboneliğinizin bulunduğu hesaba girmeden direkt olarak office 365 ev aylık yenileme seçeneğini satın almaya tıkladıktan sonra ilerlediğinizde kendi hesabınıza giriyorsunuz ve 1 aylık yenileme karşılığında bireysel aboneliğiniz otomatik olarak "ev" seçeneğine dönüşüyor. Kredi kartınızdan 7.47 Usd çekip 1 ay uzatmış oluyor aboneliğinizi, hemen ardından otomatik yenilemeyi kapatın, bu sayede ne kadar süreli aboneliğiniz varsa onun üzerine 1 ay daha ekleyerek bireysel abonelik süreniz kadar ev aboneliğiniz oluyor. Benim 4 bilgisayarda ihtiyacım olduğu için buna geçtim ve memnunum. Microsoft bununla ilgili bir video hazırlamış ancak Ingilizce ve videodaki görünümle satın alma süreci uymuyor :)

Hemen yeni MB Pro üzerine kurulumu yaptım ve çok rahat bir şekilde kendini eklemiş oldu. Ayrıca bireysel abonelik kutularından uzatmayı da kabul ediyor ve bunlardan 9 aylık abonelik uzatmış gibi oluyorsunuz, bu da ayrı bir güzellik, malum bu kutular piyasada 60-70 TL civarına satılıyor. @ResetButton, buralardaysan bir incele derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Ofiice 365 konusunda n11 de sıkıntılar yaşadım. Office 365 sürem dolmak üzere, satın aldığım ürünlerde satıcı kullanıcı adı ve parola gönderiyor ürün anahtarı yerine. Office 365'imi mevcut hesabımın süresini uzatmak için n11'den hangi ürünü tam olarak almam gerekiyor. Bir sürü office çıkmış kafamız karıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.06.2018 at 21:50, pentaman said:

Office 365 Ev aboneliğine geçtim, kısaca prosedürü buradan anlatayım :

Öncelikle www.office.com adresinden aboneliğinizin bulunduğu hesaba girmeden direkt olarak office 365 ev aylık yenileme seçeneğini satın almaya tıkladıktan sonra ilerlediğinizde kendi hesabınıza giriyorsunuz ve 1 aylık yenileme karşılığında bireysel aboneliğiniz otomatik olarak "ev" seçeneğine dönüşüyor. Kredi kartınızdan 7.47 Usd çekip 1 ay uzatmış oluyor aboneliğinizi, hemen ardından otomatik yenilemeyi kapatın, bu sayede ne kadar süreli aboneliğiniz varsa onun üzerine 1 ay daha ekleyerek bireysel abonelik süreniz kadar ev aboneliğiniz oluyor. Benim 4 bilgisayarda ihtiyacım olduğu için buna geçtim ve memnunum. Microsoft bununla ilgili bir video hazırlamış ancak Ingilizce ve videodaki görünümle satın alma süreci uymuyor :)

Hemen yeni MB Pro üzerine kurulumu yaptım ve çok rahat bir şekilde kendini eklemiş oldu. Ayrıca bireysel abonelik kutularından uzatmayı da kabul ediyor ve bunlardan 9 aylık abonelik uzatmış gibi oluyorsunuz, bu da ayrı bir güzellik, malum bu kutular piyasada 60-70 TL civarına satılıyor. @ResetButton, buralardaysan bir incele derim.

@pentaman bu kural hala işliyormu acaba? Ben linke tıkladığımda normal fiyatlar çıkıyor. 10 Hazirandan bu yana artmış sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, RFID said:

Arkadaşlar Ofiice 365 konusunda n11 de sıkıntılar yaşadım. Office 365 sürem dolmak üzere, satın aldığım ürünlerde satıcı kullanıcı adı ve parola gönderiyor ürün anahtarı yerine. Office 365'imi mevcut hesabımın süresini uzatmak için n11'den hangi ürünü tam olarak almam gerekiyor. Bir sürü office çıkmış kafamız karıştı.

Bildiğimi aktarayım. N11, gittigidiyor gibi sitelerden alınan seri numaraları ve keyler(antivirüsler ve diğer yazılımlar için de geçerli) yeni hesap üzerinden çalışıyorlar. Yani eski hesabınız ile kullanamıyorsunuz. Office için de aynı mantık işliyor büyük ihtimalle. Eski hesabınızla devam etmek istiyorsanız daha yüksek paralar ödenmesi gerekiyor korkarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok