Grand Theft Auto 5 (14 Nisan 2015)
1 1

Bu konuda 121 mesaj var

Oyunu sorunsuz bir şekilde çıkarsınlar da zaman o kadar önemli değil. PS3 ' te benim açımdan oynanamayacak kadar kötü idi grafikler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu sorunsuz bir şekilde çıkarsınlar da zaman o kadar önemli değil. PS3 ' te benim açımdan oynanamayacak kadar kötü idi grafikler. 

Bencede..Optimizasyon özürlü aptal bir port çıkmaz artık herhalde bunca ertelemeden sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim beklentim PC için en üst safhada  :)  PS3 te başlamıştım güzel güzel ama araba kovalama sahnelerinde bir baktım ekrana hiç bir şey yüklenmiyor doğru dürüst ve görüş son derece bulanık o şekilde o oyunu oynamak ziyan olurdu. Yinede indoor sahnelerde o kadar sorun yoktu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS3 görüntüleri sanki daha iyi gibi geldi bana :D

Ben PS3'de de PS4'de de oyuna şöyle bir göz attmıştım, her iki platformda da görsel kaliteden çok daha ciddi performans sorunları vardı. Bilgisayarda bakalım nasıl olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şey yazcaktım ama vazgeçtim sonra :D Çözünürlüğü saymazsak renksel olarak falan daha iyi gibi gözüktü banada :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende de tam erkan çalışmadı video. grafikler konsolları ikiye katlamış gerçektende. iyiki xbox one a almamışım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de oyunu mantıklı bir fiyattan satsaydı Steam daha süper olacaktı.

Kesinlikle. Şöyle 99 TL filan olsaydı mesela, tadından yenmezdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dolar kurunun 2.60 TL civarında olduğunu düşününce 100 TL'nin altı zaten mümkün değil de 180 TL de 70 USD civarına geliyor ki döviz kuru zaten bu kadar zıplamadan önce de fiyat bu seviyelerdeydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

steam dolar kurunu pek kaale almıyor normalde, 1.5-2 tl arası dolar kuruyla çıkarıyor çoğu oyunu. gta5'teki durum şerefsiz aral yüzünden.

neyse... 50TL altına düşene kadar beklicem ben zaten, hem o zamana kadar bir sürü patch de çıkmış olur mis...

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Single Player Modu için haklısın Ties

Multiplayer modu inanılmaz keyifli oyunun, en azından konsolda öyleydi. 50 TL altına düşünce alacaklar varsa topluca beklemek lazım. Yoksa tanımadığın adamlarla o mod pek keyif vermiyor açık söylemek gerekirse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

steam dolar kurunu pek kaale almıyor normalde, 1.5-2 tl arası dolar kuruyla çıkarıyor çoğu oyunu. gta5'teki durum şerefsiz aral yüzünden.

neyse... 50TL altına düşene kadar beklicem ben zaten, hem o zamana kadar bir sürü patch de çıkmış olur mis...

Ben de aynen böyle düşünüyorum. Zaten 2 senelik oyun, 1 sene daha bekler, indirimli alır oynarım. Aral yüzünden Steam'de böyle fahiş fiyata satılmasaydı çıkar çıkmaz almaya niyetliydim ama gidip sırf bu yüzden 180 lira vermek bile bile kerizlik bence (sözüm meclisten dışarı, herkesin kendi bileceği iş elbette).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam den almanız şart değil, ben green man gaming den aldım bir süre önce, yaklaşık 110 tl ye mal oldu. Rockstar için key veriyor ve onyuklemeyede açacağını yazmış ti yanılmıyorsam. Steam olmasını tercih ederdim, derli toplu çoğu oyunum orda. Ama bu fiyat cazip geldi tabiki. Sonuçta rockstar social club üzerinden oynanacak multişi. Far Cry var steam de, steam aç, FC 3 çalıştır, sonra uplay aç, login ol. Bi sürü is yaptırıyor. Belki böylesi daha kolay bile olabilir, bilmiyorum göreceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

steam üzerinde olmadığı sürece oyun almıyorum uzun zamandır. GMG'den aldığımızda steam'e eklenebiliyorsa eyvallah, yoksa umrumda olmaz şahsen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok