En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.944 mesaj var

9 dakika önce, Thustu said:

Bu çantalar yüklüyken dengeye ne kadarlık bir etkisi oluyor? Gidona normalden daha fazla müdahale etmek gerekiyor mu?

Bisikleti yüklerken öne ve arkaya dengeli dağıtmak daha iyi oluyor sürüş stabilitesi açısından. Özellikle tırmanışlarda, bütün yük arkada ise bisikleti kontrol etmek zorlaşıyor.

Thustu and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, stardust said:

Ben zaten tümden yanlış yazmışım orayı ama 4k açarsan 30 fps veririm diyor, demiyorum şimdi nasıl olacak. Acaba oyun tam inmedi ondan olabilir mi diyeceğim ama sanmam 

yok ondan değil. direk ayarları öyle.

astro'yu denedin mi esas dual sense için ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Atrin said:

astro'yu denedin mi esas dual sense için ?

denemedim, içinde yüklü gelmiş. ne onun olayı ?

dün gece 9'da last of us'ı açtım, sabah 3'dü kapadım. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun.

Şöyle ama yine de bulunsun, Corsair MP600 gereksiz olmuş bu kurulumda, uygun fiyatlı ve hızlı PCI Express 3.0 m.2 SSD'lere göre ciddi pahalı bir ürün veya öyleydi fiyatı düşmedi ise. Bu kurulumda da onun PCI Express 4.0 hızlarından yararlanmak mümkün değil.

CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o konuda haklisiniz. Onumuzdeki setuplara bakariz artik, evde bir de hep htpc olmak zorunda ki artik o da gaming icin arada kullaniliyor, oglan icin de yakinda bir pc toplayalim desek 3 tane birbirine aktarabilecegim setup olacak.

1tb icin mp400 ile mp600 arasinda 56$ fark vardi...

Aslinda 56$ fazla verene kadar , mp400 2tb a 114$ daha fazla verilirdi ama bu isler boyle ona uc veren buna bes verir diye diye....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski i5 sistemi komple 1070gtx le beraber 4k ya arkadaşa satıp kendime yılbaşı hediyesi 3060ti aldım:

Gene herzamanki gibi sanalmarketim eternalden aldım: sabah baktım bunu görünce tel açtım dedim elinizde varmı var dediler iyi dedim geliyorum, bisikletin tekerleklerini takıp şişirdim 4 aydan beri ilk kez,  atladım bisiklete gittim aldım ofislerinden :D 

1ce3c03a-e5a3-4784-b683-7dec0bf9e5d0.jpg

RFID, Coppermine, Whooosh and 3 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 dakika önce, wazzap said:

@Squallödemeyi nasıl yaptınız hocam sorması ayıp olmazsa? Ben bir kere benzer bir iş için gittiğimde ofisten ödeme almıyoruz demişlerdi. 

Ben netten aldım kartı dedim kargoya vermeyin ben gelip alcam o şekilde oldu.

Altan Yoklar and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geforce experience dan temiz kurulum yaptım yeni sürücü ama nvidia control panel yokoldu açılmıyor :(

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Walkman koleksiyonum için, Sony NW-HD3 aldım :)

SLpC3J.jpg

Sony'nin iPod'a rakip olarak piyasaya sürdüğü, üzerinde 20 GB 1.8" HDD taşıyan müzik çaları oluyor kendileri...

Şurada da Walkman'in yıllar içindeki evrimini görebilirsiniz. Sağdan sola sırasıyla Kompakt Kaset, MiniDisc, Flash bellek tabanlı ve son olarak da HDD tabanlı Walkman'ler:

EL08et.jpg

wazzap, Squall, SEP and 6 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu çöp ev temizledikleri programın yapımcılarına sizin adresi vereceğim Najaz beyciğim. Yoksa bu işin sonu Cevat Kelle'nin ev versiyonu olacak. :) Super Bass'lı Aiwa var, yir misiniz? :zuh:

Peregrine tarafından düzenlendi
mega değil super'miş
Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok