En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.945 mesaj var

HP1000P tablet aldim. klavyeli kilifi ve docking stationi var. Hoşuma gitti. seri, akici, simcard girisi falan da var...

Samsung Ativ vardı, klavye docking çok marifetli değildi. onun yerine bu geçecek.13c134e4d552fa1d2c166c031ae20b80.jpg

Thustu and pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yerinden kalkmayan posetler vardi, yarısını saydım.
Daha dogrusu bana ayiklama yapmasi bile yeterli.

Şimdi 580 civari 25 kurusum, yuzlerce 10 kurusum, sayısını hatirlamadigim 5 kurusum oldugunu biliyorum. Su siselerine doldurdum.

Bunları girip bankaya hesabima mi yatirsam yoksa A101 leri gezip butnletsem?
Nasil kolay yoldab banknot yaptirabilirim?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Hamso said:

Şimdi 580 civari 25 kurusum, yuzlerce 10 kurusum, sayısını hatirlamadigim 5 kurusum oldugunu biliyorum. Su siselerine doldurdum.

Herhangi bir banka şubesindeki herhangi bir vezneden bütünlersin hepsini.. 

Narcissus tarafından düzenlendi
Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, Hamso said:

Ben bizim hastanenin kantinine götürüyorum çocuğun kumbarasını, teşekkür ediyorlar her seferinde.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Emektar ViewSonic VX2257-mhd Freesync ekranı satıp yerine  AOC G2460VQ6  Freesync  aldım.  Maksat 22" 'den 24" e terfi etmekti.  Hakikaten çok farketti , oyunlar daha zevkli hale geldi , özellikle BF V gibi FPS oyununda uzaktaki düşmanları daha rahat görüyorum .  AOC 'a özelmiş , 1 ölü pixel olsa bile değişim yapıyormuş Vatan'daki eleman söyledi.

https://www.vatanbilgisayar.com/aoc-led-24-g2460vq6-75hz-1ms-freesync-full-hd-dp-port-gaming-monitor.html

Edit.  Bir kaç noktayı da ekleme ihtiyacı hissettim , helal olsun AOC firmasına , kutu içerisine her kabloyu da koymuş .  VGA - HDMI - DP  ve güç kablosu.  Bu fiyata çok iyi , ayrıca TN panele göre siyahlar gayet iyi , grilik veya ışık sızması görmedim.

v2-84939-12_medium.jpg

TatanQa tarafından düzenlendi
Hamso, Squall and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Narcissus said:

Bendeki adaptör ile ekran kartı yan panelden oldukça uzakta duruyor. Şuan takılı olan çift slot ekran kartı ile yan panel arasında 10cm'den daha fazla mesafe var. Yani hava akışının azalması söz konusu bile değil.

image.png

Whooosh tarafından düzenlendi
TatanQa, Narcissus, Hamso and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

@Whooosh Yeni kart RTX 2060 mı olacak?

Planda 2060 vardı ama burada bir arkadaş için taa amerigalardan 2080 ve bir kaç bir şey daha aldık ve bu aldıklarımızın kargo masrafları karşılığında da onun eski 1060'ına çöküyorum. Yoksa 2060 siparişini vermiştim, iptal ettim. 

1060 bir nesil daha idare ettirir sonra düzgün bir şey alırım. 

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Whooosh dediğin gibi 1060, özellikle 1080p@60hz monitörde kullanılacaksa en az 1 nesil daha tüm oyunları çatır çatır oynatır. RTX nesline adım atmak için henüz erken.

Benim kasanın yapısı gereği (Corsair 250D) grafik kartı dikey duruyor. Bence böylesi daha sağlıklı, PCIe yuvasına gereksiz yük binmemiş oluyor kart bu konumda durunca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, Najaz said:

Benim kasanın yapısı gereği (Corsair 250D) grafik kartı dikey duruyor. Bence böylesi daha sağlıklı, PCIe yuvasına gereksiz yük binmemiş oluyor kart bu konumda durunca.

Ya yıllardır kullanıyoruz dana gibi kartları kimsenin pcie yuvasının kırıldığını kartın soketi kırıp düştüğünü falan duymadım.. Bu bana biraz pazarlama hikayesi gibi geliyor.. Aynı şekilde şuanki anakartımda güçlendirilmiş pcie soketi falan var mesela... iyi bir şey mi evet güzel tabi neden olmasın ama anakart seçimimde hmm bunun pcie soketi metal destekliymiş ondan bunu aldım dedirtmiyor.. 

O nedenle bu dikey kullanım  bana ekstra bir maliyet veya sahip olduğum bazı şeylerden feragat ettirme(diğer pcie yuvalarını kullanım dışı bırakmak gibi) getirmeyecekse ne ala ama diğer türlü hafiften gerekless.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çin için Biraz pahaliya geldi, tanesi 15TL.
Buralarda telefoncular adı ürünleri bu paraya veriyor diye aldim.

kaliteli duruyor.

9 ocak siparis, bugün varış oldu.
1 metre,

TRY 7.65 45%OFF | Ugreen Micro USB Cable 2.4A Nylon Fast Charge USB Data Cable for Samsung Xiaomi LG Tablet Android Mobile Phone USB Charging Cord
https://s.click.aliexpress.com/e/bDjZsp1W723bbfcda4e664824252d20901986c4d.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Narcissus said:

Ya yıllardır kullanıyoruz dana gibi kartları kimsenin pcie yuvasının kırıldığını kartın soketi kırıp düştüğünü falan duymadım.. Bu bana biraz pazarlama hikayesi gibi geliyor.. Aynı şekilde şuanki anakartımda güçlendirilmiş pcie soketi falan var mesela... iyi bir şey mi evet güzel tabi neden olmasın ama anakart seçimimde hmm bunun pcie soketi metal destekliymiş ondan bunu aldım dedirtmiyor.. 

O nedenle bu dikey kullanım  bana ekstra bir maliyet veya sahip olduğum bazı şeylerden feragat ettirme(diğer pcie yuvalarını kullanım dışı bırakmak gibi) getirmeyecekse ne ala ama diğer türlü hafiften gerekless.. 

Agp soketlerde o sorun vardı, zamanla temeassızlığa sebep olabiliyordu büyük kartlar ama pci-ex'de ne duydum ne gördüm böyle bir sorun.

%100 görsellik yüzünden ben dikey adaptör aldım. Custom su soğutma ve ekranlar ile pekiştirmek gibi bir niyetim var ama bu proje oldukça geniş bir zamana yayılmış bir şey, artık 1 aya mı biter 1 yıla mı bilemiyorum.

Ekran kartı şuan bütün pci soketlerini bloke etmiş durumda ama ekran kartı haricinde başka bir pci-ex kart kullanmıyorum, kullanmayı da planlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Televizyon kumandası için silikonkılıf aldım.
Piyano siyah kaygan yüzeyli kumanda zor tutulsun düşürülsün diye yapılmış sanki , bu silikon kılıf pütürlü yüzeyli , tutuş rahat ele yapışıyor kaymıyor ,  düşünce koruyor .
Ben siyahını aldım , aslında gözüm kırmızıdaydı ama kir tutar pis gözükür diye kırmızıya cesaret edemedim.
https://www.amazon.com/Protective-Silicone-Shockproof-Washable-Anti-Slip/dp/B06XK8BCJL?th=1&fbclid=IwAR1skqjZ6zbpUecDkY3505upzWtAx3JXoMi4CCV_nBcEAyS4XZfI02kO51c

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok