En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.944 mesaj var

10 dakika önce, Kibitzer said:

Bu arada mekanik hisli denilen modellerde tuş sesi ne düzeyde bilen var mı? Tamam bazen güzel ama geceleri çakır çukur baya rahatsız ediyor.

Bazı gençler üşenmeyip her modelin inciğini cücüğünü tanıtmak için youtube video koyuyor , bazılarında “mekanik hisli” olarak tanımlayanları gördüm ama ses anladığıö kadarıyla sadece benziyor..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, Kibitzer said:

Bu arada mekanik hisli denilen modellerde tuş sesi ne düzeyde bilen var mı? Tamam bazen güzel ama geceleri çakır çukur baya rahatsız ediyor.

Cok gürültüluler maalesef

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Kibitzer said:

Ben sessiz klavye arıyorum artık. Bıktım mekanik sesinden :D

Benim buldugum en kaliteli klavye Corsair K55 modeli.. Hem sessiz hem Türkçe... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Kibitzer said:

Ben sessiz klavye arıyorum artık. Bıktım mekanik sesinden :D

710+, 710' a göre daha sessizdi galiba, bence klavyenizi değiştirmeden önce aliexpressten 3-4$ a o-ring alıp deneyin bir.

https://www.aliexpress.com/item/140pcs-lot-white-red-black-blue-Rubber-O-Ring-Dampers-keycap-mechanical-keyboard-for-cherry-mx/32786772419.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, hakancez said:

Benim buldugum en kaliteli klavye Corsair K55 modeli.. Hem sessiz hem Türkçe... 

K55 ben almıştım. Memnunum gayet güzel...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf kıskançlıktan (:P) soruyorum, NVMe hızını ne gibi ihtiyaçlar için kullanıyorsunuz, yoksa sadece zevk mi?

Bu soru NVMe kullanan herkese gelsin. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, wazzap said:

Sırf kıskançlıktan (:P) soruyorum, NVMe hızını ne gibi ihtiyaçlar için kullanıyorsunuz, yoksa sadece zevk mi?

Hızdan ziyade daha az yer kaplıyorlar fiziksel olarak. Asıl tercih sebebi bu olabilir. Benim kasaya 3 SSD + 1 HDD'den fazlasını sığdırmak zor mesela.

Hız açısından bakıldığında, mesela Rainbow Six Siege oynarken haritanın hızlıca dolup diğer oyunculardan önce istediğin operatörü seçmeni sağlayabiliyor. :lol:

Video editing yapanlar için ne gibi avantajları olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.

rammstein tarafından düzenlendi
wazzap and Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Şahsen olmayanları kıskandırmak için kullanıyorum :zuh:

wazzap and Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sırf meraktan aldım.Diablo 3 dışında kurulu oyunum yok.Performansa ihtiyacım yok.

Ama iyi ki almışım kasanın içinden bir kablo demeti daha azaldı.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

Render alırken, encoding yaparken ya da sık sık diskteki önbelleğe erişim gerektiren uygulamalar kullanırken yüksek hızlı okuma/yazma çok faydalı olabiliyor.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, TiesTorN said:

borç bataklığında olmama rağmen aldım, fiyat çok iyiydi kaçmazdı... :lol:

babandan aldıklarına borç değil hibe deniyor evladım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, stardust said:

babandan aldıklarına borç değil hibe deniyor evladım...

ne babası mal... babamdan para alsam niye borçdayım diyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben PG35VQ beklerken laf olsun diye alayım dedim aslında ama umduğumdan çok daha iyi çıktı alet, götürür bu bir süre. Bu monitör takip ettiğim bir model değildi, uyandırdığın için tekrar teşekkürler Evren.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 dakika önce, stardust said:

ben PG35VQ beklerken laf olsun diye alayım dedim aslında ama umduğumdan çok daha iyi çıktı alet, götürür bu bir süre. Bu monitör takip ettiğim bir model değildi, uyandırdığın için tekrar teşekkürler Evren.

rica ederim ne demek. benimde radarımda değildi ve tamamen tesadüfler eseri öğrenmiştim bu ekranı. güle güle kullan :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10