En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

On 5/1/2016 at 10:28 AM, TiesTorN said:

Logitech G933 aldım;

http://www.amazon.com/Logitech-Spectrum-Wireless-Surround-981-000585/dp/B0148NPJ78/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1462087544&sr=1-1&keywords=g933

Bakalım nasıl çıkacak...

Reveal hidden contents

geçen ay bozuldu. 3 sene ömürlü kulaklık yapmış logitech :1pof:

içini dağıtıp sorunu bulduk, her elektronikte olduğu gibi kondansatörleri ölmüş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sennheiser PC 350, 15 seneden fazla oldu, kulağımı pişiriyor diye çok takmıyorum gerçi... earpad'lerini de değiştirdim şuan sıfır gibi bir arkadaş satmaya kıyamıyorum.

PC 360 da 10 seneden fazla oldu, bok gibi davranıyorum kendisine, masadan yerlere düşüyor fln... bozulmuyor arkadaş bozulmuyor, bozulsa da yenisini alsam diyorum ama yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eşime Xiaomi Mi Band 3 aldık. Görünüm güzel. Heart rate monitor, kalori ölçümü gibi özellikler haliyle mükemmel çalışmıyor fakat doğru yönde bir fikir veriyor; bu iki özelliği için aldık. Uyku takibi ve adımsayar da aynı şekilde.

Telefona gelen arama ve mesaj uyarıları da güzel çalışıyor. 

Fiyatı düşmüş: HB 170 TL, Trendyol 165 TL. (trendyolda 600 TL yazıp üzerini çizmişler, 165 yazmışlar, ayıp...)

Capture.PNG

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@egefranco iyi günlerde kullanın. Bende de bir önceki versiyonu var, pek bir yenilik getirmeyince 3'e geçmeye gerek duymamıştım. En çok kullandığım özelliği uyku takibi. Her zaman doğru çalışmasa da fikir veriyor.

27 minutes ago, egefranco said:

trendyolda 600 TL yazıp üzerini çizmişler, 165 yazmışlar, ayıp...

%4.294.967.296 indirim yapmış görünmek için uzun zamandır uçuk fiyatlar gösteriyolar. Bilmiyorum bu numaraları yiyen var mıdır... :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@SEP Teşekkür ederiz. Haklısınız, belirtmekte fayda var. Mi Band 3, 2 ile kıyaslandığında hatırı sayılır bir yenilikle gelmiyor. Benim 3'ü tercih nedenim kalp atışı ve kalori izlemesi testlerinde doğruluk oranının 2'ye göre nispeten daha iyi oluşu, ve bir iki ufak "smart" denebilecek özelliğin gelmesi.

47 dakika önce, SEP said:

%4.294.967.296 indirim yapmış görünmek için uzun zamandır uçuk fiyatlar gösteriyolar. Bilmiyorum bu numaraları yiyen var mıdır... :icon_think:

Ben de yorumu yazarken bunu düşünmüştüm. Sanıyorum ki bu göstermelik indirimlere inanan, sevinen ve iç rahatlığıyla satın alan insanlar gerçekten var. Var ki hala, Trendyol gibi başarılı markalar bile müşterisini aptal yerine koymuş olmak pahasına bu ucuz numaralara başvuruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon için Spigen kılıf aldım. 

Ucuza ne olduğu belirsiz kılıf alıyorsun, ne delikleri tam oturuyor, ne düğmeleri düzgün basıyor. Şimdi buna bakıyorum malzeme kalitesi, ölçüleri, görüntüsü, her şey olması gerektiği gibi. Adamlar yapıyor abi.

s-l1600.jpg

https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-Mate-9-Spigen-Rugged-Armor-Black-Protective-Soft-TPU-Cover-Case/253638814372

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon için kılıf söz konusuysa spigen zaten tek geçilecek marka, belki verus da benzer kalitede ürünleriyle tercih edilebilir. Ben senelerce hiç bir ucuz kılıf kullanmadım her telefonumda bu iki markanın gözüme hoş gelen modellerinden birini aldım ve yıllarca kullandım. Telefonu koruma konusunda hem çok iyiler hem de ayrıca göze de hoş gelen kılıflar yapıyorlar. 

Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spigen +1 de benden gelsin.Şikette I.T. Uzmanı olarak telefonlarla ilgili her iş de bende olduğundan , her toplu iphone değişimimizde yanında tam uyumlu spigen marka kılıf da satın alıp kullanıcıya takılmış vaziyette teslim ediyorum.

Sağlam ve kullanışlılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spigen’e +1 de benden. Nexus 5, iPhone 6S ve iPhone X telefonlarimda hep Spigen kilif ve ekran koruyucu kullandim. Kiliflar cidden 10 numara. Yillarca yipranmadan parcalanmadan gorevini yerine getirdi. Hem korusun hem koruyucu olcam diye abidik gubidik gozukmesin hem ince olsun diyenler icin tek tercih. Ekran koruyucularda oyleydi fakat iphone x ekran koruyucusunda biraz afalladilar. Kenarlardan cok cabuk cikmaya basliyor (3-5 ay icinde). Iphone 6S de kullandigim ekran koruyucuyu 1.5 yil kullanmistim. Fakat baska markaya guvenemeyip cikarttiklari ikinci versiyonu aldim yine. Cidden iyi marka bu konuda. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, Atrin said:

Spigen’e +1 de benden. Nexus 5, iPhone 6S ve iPhone X telefonlarimda hep Spigen kilif ve ekran koruyucu kullandim. Kiliflar cidden 10 numara. Yillarca yipranmadan parcalanmadan gorevini yerine getirdi. Hem korusun hem koruyucu olcam diye abidik gubidik gozukmesin hem ince olsun diyenler icin tek tercih. Ekran koruyucularda oyleydi fakat iphone x ekran koruyucusunda biraz afalladilar. Kenarlardan cok cabuk cikmaya basliyor (3-5 ay icinde). Iphone 6S de kullandigim ekran koruyucuyu 1.5 yil kullanmistim. Fakat baska markaya guvenemeyip cikarttiklari ikinci versiyonu aldim yine. Cidden iyi marka bu konuda. 

Spigen marka kılıf sayesinde cep telefonumu olası kırılma ve arızalardan defalarca korumuşumdur. Telefon bir keresinde önce birkaç kere yerde zıpladıktan sonra yaklaşık 3,5 metreden aşağı düştü. Düştüğü yerde de saksının altındaki tabağı kırdı. Tek bir çizik bile olmadı. Elbette şans faktörü de yüksekti ancak spigen yerine uyduruk bir marka olsaydı şans da kurtarmazdı tahminen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, MilesTeg said:

Spigen marka kılıf sayesinde cep telefonumu olası kırılma ve arızalardan defalarca korumuşumdur.

Onu kılıf falan değil, Allah korumuştur hocam. Mübarek günde durduk yere şirk koşup günaha girmeyelim lütfen...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
31 minutes ago, Najaz said:

Onu kılıf falan değil, Allah korumuştur hocam. Mübarek günde durduk yere şirk koşup günaha girmeyelim lütfen...

Haklısın, gidip iki şeytan taşlayayım hemen :zuh:

Ya da

Verilmiş sadakam varmış. Birisi benim için sadaka vermiş ama benim haberim yok. O korumuş yüksek ihtimalle.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, MilesTeg said:

İnceleme videosu bekliyoruz.

İnceleme yok ama kutu açılışı videosu düşmüş bazı mecralara diyorlar.... Ben başkalarının yalancısıyım.  :D

Spigen diğer çoğu kılıftan farklı, en azından adamların belli bir standartı var ama çok da abartmayalım, nihayetinde plastik kılıf sadece.

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.05.2019 at 18:50, OnLyTNT said:
iBar' dan hatun aldım. Tayland' dan sevgiler...

...

lawnmower tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı işler, bol kazançlar diyelim o halde :mrgreen::icon_think:

Bende geçen hafta Mi band 3 aldım. Arkadaşta mi band 2 vardı, benimde ilgimi çekiyodu adım takibi olayı, günlük ortalama en kötü 10000 i tutturmak için biraz teşvikte ettirmiş oluyor bahaneyle. Masabaşı iş dolayısıyla günüm ağır aksak geçiyor genelde, boş kaldıkça işte volta atmaya gayret ediyorum tempolu tempolu tabi o çok bir iş değilde hareketsizliktense iyidir. İşe artık kesinlikle arabayla gidip gelmiyorum, park ya da sahil yürüyüşü yapıyorum falan bahane oldu epey. Nabız ölçüm olayı güzel, egzersiz modunda güncellenerek ölçüm falan yapıyor takip için. Çok keşfetmedim aslında da mi fit uygulamasında da uyku takibiyle ilgili birşeyler yapıyor derin uyku hafif uyku uyanık kalma süresi gibi bişiler.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok