En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.945 mesaj var

[mention=82]lawnmower[/mention]hocam sen nerelerdesin yahu? foruma küsüp gittin sanmıştım ben de.
Ben küsmedim, yalnızca eskisi kadar vakit kalmıyor. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Hollywood filmlerinde kullanılan ikonik arabalar" koleksiyonum için, Burago Lamborghini Countach 1:24 model araba aldım. Kendisi, Burt Reynolds ve Roger Moore abilerimiz ile Farrah Fawcett ablamızın rol aldığı 1981 yapımı "The Cannonball Run" filminde arz-ı endam ediyor...

Model henüz elime ulaşmadı, geldiğinde fotoğraflarını ekleyeceğim mesaja.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OnlyTNT ile gözümüzü karartıp buradan online alışveriş yaptık, tıraş malzemesi aldık. İkisi de buraya özel ürünler. Başka yerde bulunması zor.d7e59c8e09047d7dab3795dfef5ad736.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1:24 Lambo'muz geldi:

lambo.jpg

Corsair 250D mini-ITX kasamda kullanmak için Arctic Cooling F8 Silent 80mm kasa fanı aldım. Kasada 2 tane 80mm fan takmak için yer var; bu bölüm egzos fanı şeklinde kullanım için düşünülmüş. Lakin benim kullanım senaryomda, 2 adet 120mm AIO soğutma radyatöründeki ısıyı kasa dışına doğru tahliye eden fanlar olduğu için, 80mm'lik bu fanları kasa içine hava almak amacıyla kullanacağım. Fanlar 3 pin'li bu arada; PWM özellikleri yok. Fluid Dynamic Bearing yataklama teknolojisiyle Arctic Cooling bu fanların çok uzun ömürlü ve çok sessiz olduklarını iddia ediyor. Firmanın ürettiği fanlar genelde sessiz oluyor zaten, bakalım deneyip göreceğiz. Fanlar siyah çerçeve - beyaz kanatları ile kasamdaki siyah-beyaz renk temasına da uyumlu.

Fanları n11'deki Oyuncusistemi adlı satıcıdan, tanesi 50 TL'ye kargo dahil olarak satın aldım. Sağlamca bir ambalajda, orijinal kutuları ve faturasıyla, bir de şirket sahibinin ıslak imzaladığı bir teşekkür mektubuyla birlikte geldiler. Firmanın elinde sanıyorum 3 adet daha mevcut; ihtiyaç duyan olursa şu bağlantıdan satın alabilir:

https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/arctic-f8-silent-extra-quiet-kasa-fani-yuksek-performans-P337667450

arcticf8.jpg

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Huawei AM61 bluetooth kulaklık aldım geçen hafta.

https://www.amazon.com.tr/Huawei-AM61-Bluetooth-Kulaklık-Kırmızı/dp/B075TGL1YQ

https://consumer.huawei.com/en/accessories/sport-headphones-lite/

Fena değil, sporda veya bisikletteyken iş görüyor gayet. Ama sessiz sakin bir ortamda kullanınca orta ve yüksek frekansta yetersiz olduğu farkediliyor. Bass ağırlıklı bir kulaklık, geneli tatmin edebilir ama daha berrak ses arıyorsanız size göre değil. Amazon'dan 150 lira civarına almıştım, fiyat performans oranı bu açıdan bakınca gayet iyi. Kutudan ufak bir taşıma çantası da çıkıyor, güzel olmuş onu vermeleri. 3,5/5 diyebilirim.

SEP tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, wazzap said:

@Najaz bilisimport'a mesaj atın onu da getirsinler hocam. 12cm lik olanları 35TL orada.

İlk baktığım yer orasıydı, ama sanırım 80mm'lik fanlara fazla talep olmadığı için getirmeye gerek görmemişler. n11'deki fiyat yurtdışı fiyatıyla hemen hemen aynı olduğu için oradan aldım gitti :)

Dün akşam fanları kasaya monte ettim bu arada; gerçekten çok sessiz çalışıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

Turuncu yerden EVGA GTX 1080 FTW aldım. 

RyVcQ2.jpg

güle güle kullan, kaça ayıptır sormas?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, wazzap said:

@ObiWan 2400, amazon.eu'dan, 2021'e kadar garantili. 

Hayırlı olsun. Ufak bir hatırlatma: Amazon.de'nin verdiği garanti ürün bazında değil kullanıcı hesabı bazında; yani garantiden sadece siparişi veren kişinin hesabından başvuru yapılırsa faydalanılabiliyor. Bu yüzden kartı aldığınız kişinin tutumu ve iyiniyetli olması çok önemli. Kartta herhangi bir sıkıntı olursa bu kişi üzerinden başvuru-gönderim yapılmalı. Olası bir değişim / para iadesi durumunda da yeni ürün bu şahsa gönderilir, para iadesi şahsın kredi kartına yapılır.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Najaz said:

Hayırlı olsun. Ufak bir hatırlatma: Amazon.de'nin verdiği garanti ürün bazında değil kullanıcı hesabı bazında; yani garantiden sadece siparişi veren kişinin hesabından başvuru yapılırsa faydalanılabiliyor. Bu yüzden kartı aldığınız kişinin tutumu ve iyiniyetli olması çok önemli. Kartta herhangi bir sıkıntı olursa bu kişi üzerinden başvuru-gönderim yapılmalı. Olası bir değişim / para iadesi durumunda da yeni ürün bu şahsa gönderilir, para iadesi şahsın kredi kartına yapılır.

EVGA doğrudan kendi sistemi üzerinden RMA yaptırdığı için o konuda içim rahat. Sağolsun, satıcı da satıştan sonra hemen faturayı elektronik olarak yolladığı için hem seri no hem de fatura ile EVGA'nın kendi sitesine kaydı yaptım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10