En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

Ya araya sıkıştırayım benim eski mause orta scrool tuşu sapıttı iyice, bıktım zaten bu orta tuş sorunlarından, Corsair Sabre RGB var 210 lira ne dersiniz alayım mı ? güzel görünüyor sanki f/p gibi(hatta bonus geçerliyse 150ye gelecek).

Eski kullandığım mausu sormayın çok fason bir ürün yani ne alsam mevcut olandan kesinlikle iyidir :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Psikobat said:

Eski kullandığım mausu sormayın çok fason bir ürün yani ne alsam mevcut olandan kesinlikle iyidir :D 

Şunu al bence:

https://www.hepsiburada.com/logitech-g102-prodigy-oyuncu-mouse-910-004939-p-HBV0000040PG9

G PRO ile birebir aynı kasayı ve performansları çok yakın bir sensörü kullanıyor.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 21.05.2019 at 19:32, Najaz said:

Şunu al bence:

https://www.hepsiburada.com/logitech-g102-prodigy-oyuncu-mouse-910-004939-p-HBV0000040PG9

G PRO ile birebir aynı kasayı ve performansları çok yakın bir sensörü kullanıyor.

Hocam selam, bu bir tık daha iyi olduğu için mi tavsiye ettiniz yoksa corsar  o modeli iyi olmadığı için mi ?

logitech in toplam 3 ürünü iki kulaklık(g430/g230) ve bir klavye(g103) hiç ama hiç memnun kalmadım,onun için pek sıcak bakmıyorum açıkcası.

Bir diğer konu da her donanımın yazılımlarını yukleme işinin ucu kacmak uzere, ben hazır corsair icue kullandığım için bunu da oraya ekler aradan  çıkartırım demiştim.

Yani oyle performansı pek onemli değil malzeme kalitesi mumkunse iyi olsun benim için yeterli bir kriter, oynadığım oyunlar eski toplu mause olsa yadırgamaz çünkü :D 

Bugun sipariş geçeceğim son olarak ne diyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşa radeon vii aldık, bir hafta el koyacağım beğenirsem benim 2070 veririm farkını verip :D 

Onunda içi rahat değil aslında vii aldığına ama bakalım indirimde diye aldı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
53 dakika önce, Psikobat said:

Arkadaşa radeon vii aldık

Arkadaşın hayatının en büyük hatasını yapmış :(

Düşünürse bende GTX 1060 var, birebir takas edebiliriz.

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kendi gürültülü soğutmasını kullanacak :D 

Yurtiçi kart yukkodan alındı, bende dedim de işte rtx serisi uygun fiyatlı bulamadı gerçi bende biraz merak ettiğim için azcık gaz vermiş olabilirim :P 

Olmadı ustune fark alır kartı değişirim buradaki yorumları da referans gösteririm :mrgreen:

https://i.hizliresim.com/Lv2dEa.png

Yahu ne menem kartmış, rtx 2070 den bir tık ustu diyemiyorum değil çünkü.

Mining için yapılmış bu kart belli.Tavsiye etmiyorum hem trafo hemde overclock ozurlusu 1100mv ile zorla  1900mhz e çektim ama kart oraya çıkamıyor.

Psikobat tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6 senelik Vaio ultrabookum için 6 yıldan sonra Crucial'ın 8 gblık ramini aldım. Bu fiyatlarla yenileyemeyeceğim için oldukça geç bir şekilde ram kapasitesini 12 gb a çıkardım. :D

Şimdi taktım sıkıntı olacak mı diye günlük nasıl kullanıyorsam öyle bi kurcaladım sıkıntı yok gibi.

Bu arada Crucial model model hangi ürünü hangi bilgisayara uyuyor bilgisini sitesine eklemiş o sayede aldım çünkü bu ram low power ve benim bilgisayarın low power ramleri destekleyip desteklemediğini bilmiyordum. Bu açıdan beğendim, umarım sıkıntı çıkarmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dolardan seçim sonrası korktuğum için aslında sürekli ertelediğim NAS işini hallettim. Synology DS218+ ve WD Red 4 TB aldım. Synology NewEgg'den, diski n11den aldım. bugün aktive ettim, yedeklemeye başladım :)

haftasonu becerebilirsem diğer fonksiyonlarını da kurcalayıp, en azından torrent vs işini ona atacağım.

ZvAnA, Omfs and OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, allreadydead said:

Dolardan seçim sonrası korktuğum için aslında sürekli ertelediğim NAS işini hallettim. Synology DS218+ ve WD Red 4 TB aldım. Synology NewEgg'den, diski n11den aldım. bugün aktive ettim, yedeklemeye başladım :)

haftasonu becerebilirsem diğer fonksiyonlarını da kurcalayıp, en azından torrent vs işini ona atacağım.

Hayırlı olsun. :) Synology cihazlar baya ilgimi çekiyor  Aslında inceleme yazsanız baya güzel olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, Najaz said:

TS100 havya aldım. Şu ana kadar aldığım en faydalı alet bu olabilir :) 

ben de bir senedir falan kullanıyorum lehim işi için çok pratik bir cihaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iş olsun diye galaxy s10 (e, plus değil) aldım. s8 den sonra çokta farklı gelmedi. s8 e android 9 ve one ui arayüzü gelince s10 dan aşağı kalır yanı yok tabi kamera kısmı daha iyi ama normal kullanımda hız, ekran kalitesi türü şeylerde çok büyük fark yok.

bildirim ışığı olmaması baya eksi,  eski htc ler gibi ahize nin içine 1 tane led koysalarmış iyiymiş.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22/06/2019 at 0:29 AM, Omfs said:

Hayırlı olsun. :) Synology cihazlar baya ilgimi çekiyor  Aslında inceleme yazsanız baya güzel olur

Şu anda iyi gitmiyor :D kendisinin USB portundan Rpi bağlamıştım. Eski seagate NAS'ta sürekli bağlı durduğu için önemsememiştim. Meğerse Synology sevmiyormuş öyle şeyleri. 2 günde 4 kere improper shutdown yaşadım. Support hızlı cevap verdi ve şu anda extended SMART sonrasında Memtest yapacağım. 

Zehir oldu kısacası :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Toshiba Canvio Pro 3TB

Gecen aylarda kapanan bir firmadan hic kullanılmamış 5 adet Toshiba Canvio Pro taşınabilir hdd aldim. Toshiba benim senelerdir kullandığım ve tercih ettiğim bir disk markasi. Canvio lar klasik tipte kendi adaptörune sahip desktop harici diskler. Gayet memnunum. Kozmetik acidan tek sorunlari parlak siyah tasarimlarindan dolayi parmak izi ve toz göstermesi. Tavsiye ederim. 

Gecen hafta biraz hareketli gecti. Aldiklarim ve kisa yorumlarim sunlar. 

Synology DS218J

Evde esim ve benim için kullanimi kolay bir fotoğraf yedekleme araci olarak NAS almak istiyorduk. Yaklaşık 1 haftalik arastirmadan sonra bu modele karar kildik. Web sitelerindeki demo larinin bu kararda etkisi buyuk oldu. Benim acimdan kullanim kolayligi cok onemliydi. Bu acidan cok mutluyum. Bana maliyeti yaklasik 1.000TL oldu 

Ancak bu tarz cihazlarin donanima merakli insanlar acisindan pek cazip oldugunu dusunmuyorum. Ugrasmak için zamaniniz ve imkaniniz varsa FreeNAS veya Open Media Vault kozmetik olarak olmasa da islev olarak benim satin aldığım modelden daha az becerikli değil. Sadece mobil tarafta Synology ve diger markalarin sundugu kolayliklari saglamiyorlar.

Toshiba N300 3TB

Genelde NAS cozumu anlaminda WD Red serisi tercih ediliyor. Ben Toshiba sevdigim icin bu diskten 2 adet aldim. Cok iyi fiyat denk geldi o da ayrica sevindirici tabii ki. Yukaridaki NAS icerisinde raid olarak kullaniyorum. Kalitelerini ve dayanıklı olup olmadıklarını zaman gosterecek. 

hakancez tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 25.06.2019 at 21:37, allreadydead said:

Zehir oldu kısacası 

Bende Everest marka USB 2.0 kutu & 120 GB HDD var; MP3'leri falan yedekliyorum. İstersen kafa kafaya takasa gireriz, 10 yıldır tık demeden çalışıyor. En azından kafan rahat olur :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Najaz said:

Bende Everest marka USB 2.0 kutu & 120 GB HDD var; MP3'leri falan yedekliyorum. İstersen kafa kafaya takasa gireriz, 10 yıldır tık demeden çalışıyor. En azından kafan rahat olur :D

10 yılsa 2 güne ölür o. İade ediyorum NAS'ı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni katlanır bisikletim; BTWIN Tilt 500 :) 

tilt500.jpg

Kadrosu kırılan 4 yıllık katlanır bisikletimin yerine, Decathlon'un "ömür boyu kadro garantisi" kapsamında gönderdiği (daha doğrusu 4S kuralıyla "gönderttiğim") bu bisikletin hikayesini okumak isterseniz:

Kırılan Tilt 7 kadrosu ve Decathlon'un "ömür boyu garanti" taahhüdünü yokuşa sürmesi...

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok