En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.945 mesaj var

Pazar günü sabah açılıyor evet sonra gün boyu devam ediyor ama sabah giden şanslı olabilecek şeyleri kapıp götürüyor tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.07.2019 at 14:21, Whooosh said:

Logitech G13

Son zamanlarda sıfır G13 bulmak oldukça zorlaştı, bulduğunuzda da bir servet istiyorlar. Dün akşam lokal bir bilgisayar dükkanının vitrininde kutusunu görünce hemen daldım içeri, ufak bir pazarlıkla 85$'a sıfır hiç açılmamış cillop gibi bir G13 sahibi oldum.

image.pngimage.png

Logitech g13 bağımlıları, şöyle bir link gördüm, isterseniz oy verin;

http://chng.it/bDjqRTyZZf

Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eken H9R Aksiyon kamerası aldım.  2 amacım var ;  birincisi bisikletime yaptığım(ız) gezileri vs. vlog olarak kaydedip yayımlamak , ikincisi ürünleri tanıtırken telefon lensinin düşük açısından kurtulmak. Hatta ilk ürün kurulumunu yaptığım videoyu dün akşam çektim ufaklık okula başladığından , masasına IKEA 'dan aldığım sandalye kurulumu gibi. Hakikaten 170 derece açı epey geniş. Kamerayı fiyatı göz önüne aldığımda çok beğendim.

İnceleme videomu da şuraya bırakayım... Kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar :P  

youtube video bağlantısı

TatanQa tarafından düzenlendi
pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce corsair 680x almıştım, 

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Accessories-|-Parts/PC-Components/Cases/Crystal-680X-RGB-HDD-Cage%2C-Black/p/CC-8900374

Şimdi linkteki ürünü almak istiyorum, sepete ekleyip amazon pay ile odemek istediğimde bir turlu izin vermedi sonra corsairin kendi üstünden almak isteyince fark ettim ki sadece united states ülkesini seçebiliyoruz.Muhtemelen amazon pay ile  bundan aldırtmadı.

Corsaire yazdım ama buyuk ihtimal olumsuz doneceklerdir.

Benim bu zımbırtıyı almam lazım, nasıl alabilirim bir fikir verin yardım edin dostlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi sitelerinden satmak için gereken değişiklikleri yapmaya uğraşacaklarını sanmıyorum ama amazon.com' da corsair' in outlet ürünlerini sattıkları mağazaları var ve Türkiye' ye de  gönderim yapıyorlar, ürünü amazon' da listelemelerini ve oradan almayı teklif edin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Corsair attığım maile cevap verince dediğinizi bir sorayım hocam, haberim yoktu outlet mağzaları olduğundan güzel fikir umarım onlarda beğenir :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.fiio.com/q1mkii aldık. işyerindeki laptop realtek chipiyle çıldırtıyordu. Sanırım ekstra başka problemleri de var ses çıkışının veya artık sesle alakalı neyse. Arkada sürekli bir statik sesi ve sanki boğulmuş, yan komşudan geliyormuş ses gibi boğuktu. Ama bu öyle bir seviyedeki ilk dinleyen ne var ki diyor ama düzgün bir kaynaktan aynı şeyi dinlettiğimde "haaaa" dedirtiyor. 

ufak bişi alayım derken böyle oldu... Aslında bir iki ufak modelini alacaktım. hep @hakancez'in suçu :P

Neyse, olan oldu. Sonuçlardan memnunum. Özellikle sürekli dinlediğim parçalraın bile sanki kanallara ayrılmış gibi en arkadaki enstürmanın, back vokalin bile net bir şekilde ezilmeden duyuluyor olması güzel gerçekten.

allreadydead tarafından düzenlendi
OnLyTNT, wazzap, ZvAnA and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.09.2019 at 17:26, sgi said:

Kendi sitelerinden satmak için gereken değişiklikleri yapmaya uğraşacaklarını sanmıyorum ama amazon.com' da corsair' in outlet ürünlerini sattıkları mağazaları var ve Türkiye' ye de  gönderim yapıyorlar, ürünü amazon' da listelemelerini ve oradan almayı teklif edin.

Lanet corsair olumlu olumsuz hiç dönmedi :S 

Bir daha attım bakalım.

Psikobat tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orico 2.5 Sata Hdd Usb 3.0 kutu aldım.

2 yıl kadar önce Seagate 2 TB harici disk alıp, içindeki 2.5" HDD'yi söküp PS4'e takmıştım. Şimdi bu diski PS4'ten çıkarıp, bu kutunun içine takıp XBOX One X'de kullanacağım.

Bu arada 2 yıl önce 250 TL gibi bir fiyata aldığım o 2 TB harici disk fiyatı 500 liraya yaklaşmış, ohannesburger...

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.09.2019 at 15:35, Psikobat said:

Lanet corsair olumlu olumsuz hiç dönmedi :S 

Bir daha attım bakalım.

Thank you for bringing this up. I know how important this HDD cage for you. We'll ask for approval from our relevant team to verify if we could give this to you as a courtesy. For the meantime please provide the following information:

Canlarım benim bedelsiz gönderecekler galiba :D 

Bayağı ağladım ama :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Najaz said:

Sen de mi bedelliden yeni geldin?

Yok hocam ben sindire sinde zamanında 15 ay yaptım, hem ucret için ağlamadım ki :) çok ihtiyacım var ama satın alma yolları kapalı dedim, (@sgi 'nin dediği gibi amazondan outlet acın vs..)

İşte şu şu ürünlerinizi kullanıyorum memnunum, boyle seviyorum felan... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evdeki birkaç ahşap masa ve diğer ahşap ürünler için şarjlı zımpara aldım. Akü ve akü şarj cihazı ayrıca satılıyor. Piyasada çok farklı fiyatlar var ancak zımpara aletini 209 TL'ye, şarj cihazıyla beraber 3.0mAh aküyü 190 TL'ye aldım. Bu civarlara N11'de bulabilirsiniz. Aldığım firmalardan biri Kütahya diğeri Denizli'deydi. Bugün deneme fırsatı buldum, ikea'dan aldığım ahşap basamak taşınma esnasında ciddi anlamda kirlenmişti, verniksiz olan bu ürünü 220 kumla zımparaladım, sonuç harika oldu. Zaten normalde bu ürün kendisi çok iyi zımparalanmamış bir ürün olduğundan daha da mükemmel oldu. Performans konusunda direkt elektrikle çalışan muadilleri daha başarılı diye bahsedilmiş internette ancak bu da ciddi anlamda başarılı, etrafa toz bulaştırmıyor, toz tutucu kısmında ciddi olarak talaş biriktiriyor, zımparalanan yüzey üzerindeki de tinerli bir bezle silindiğinde direkt toparlanıyor. Akü konusunda diğer Einhell ürünleriyle de uyumlu olan powerXchange akülerinden kullanıyor, set olarak şarjlı tornavida, matkap vs. alırsanız hepsi uyumlu, o yüzden daha da kullanışlı. Şu an için oldukça memnunum.

EJMv1S.jpg

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene babama internetten film izlesinden yola çıkarak denk getirip W95 4k tv box almıştım. Tabi üstüne netflix falanda kurdum evde bulunduğu her anda artık kapatmaz oldu.

Neyse geçenlerde bende hem ailedeki eski arka odamda hemde yazlığa falan gittiğimde kullanırım diye düşünürken denk getirip A5x max cihazından aldım. Laptop aslında iş görüyor böyle durumlarda ama kompakt taşınabilirlik olarak bakınca o bile fazla geliyor bazen. Düşündüğüm fanteziyide yaptım cihaz güçlü sayılır 4gb ram falan var tabi. Üstüne heartstoneda kurdum minipc çözümü gibi birşey olmuş oldu benim için. ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında saçmasapan ucuz bir fiyata aldığım Logitech Harmony 525 akıllı kumandanın LCD ekranı bozulunca, yeni bir Harmony kumanda arayışına girmiştim. Piyasada sıfır ve 2. el olarak birçok Harmony modeli var. Benim için en önemli kriter, kumandanın standart AA veya AAA pil kullanmasıydı. Zira bazı üst modeller kendilerine has şarj edilebilir pil kullanıyor ve bu pilleri piyasada bulmak neredeyse imkansız.

Logitech Harmony 650 modelinde karar kıldım. 2 adet AA pille çalışıyor, renkli LCD ekranı var ve fiyat olarak üst modellerin yarısına bulunabilmesine rağmen, işlevsellik açısından onlardan dişe dokunur bir farkı yok. Kumandanın tuşları ışıklandırmalı ve tilt sensörü sayesinde, elinize aldığınızda LCD ekran ile tuş ışıkları otomatik olarak yanıyor. Hoş ve sade bir tasarımı var. LCD ekran dokunmatik değil ama bu olmazsa olmaz bir özellik de değil bence.

Gittigidiyor üzerindeki bir satıcıdan, sıfır durumda bir 2. el Harmony 650'yi kargo dahil 305 TL'ye satın aldım. İlk gelen kumandanın sol yön tuşu çalışmıyordu, satıcıya durumu bildirdiğimde sorgusuz sualsiz aynı gün bana yenisini yolladı ve değişim yaptık. Yeni gelen kumanda sorunsuz.

TV, XBOX One X, Vestel soundbar ve Yamaha stereo amfi'yi kumandaya yükledim. XBOX ve Yamaha amfi, Logitech'in kendi veritabanında mevcuttu. TV ve soundbar'ın ayarlarını ise, kumandanın IR komut öğrenme yeteneği sayesinde kendim tanıttım. Özellikle XBOX üzerinde Kodi, Netflix ve Youtube uygulamalarını oyun koluyla kontrol etmeye çalışmaktan çok daha pratik ve kullanışlı oldu.

logiharmony.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Cat7 kablo aldım 2 metre.
Ben de gigabit ethernetli Tplink modem alınca, bütün kablolu cihazları cat7 ile değiştirdim. Yoksa Cat6 miydi ? Hmm...
Eski kablo ile 100mbit olan bağlantı hızı,
1gbit görmeye başladı kabloları değiştirince.
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/16/2019 at 7:51 AM, TatanQa said:

Eken H9R Aksiyon kamerası aldım.  2 amacım var ;  birincisi bisikletime yaptığım(ız) gezileri vs. vlog olarak kaydedip yayımlamak , ikincisi ürünleri tanıtırken telefon lensinin düşük açısından kurtulmak. Hatta ilk ürün kurulumunu yaptığım videoyu dün akşam çektim ufaklık okula başladığından , masasına IKEA 'dan aldığım sandalye kurulumu gibi. Hakikaten 170 derece açı epey geniş. Kamerayı fiyatı göz önüne aldığımda çok beğendim.

İnceleme videomu da şuraya bırakayım... Kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar :P  

youtube video bağlantısı

Youtube kanalınızdan baktığım kadarıyla (o kadar parayı verip almayı içime sindirebildiğimde) DJI Osmo Action Cam alma fikrimin ne kadar da isabetli olduğunu gördüm. Eken'de Image Stabilization yok gibi birşey. :)

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Peregrine said:

Youtube kanalınızdan baktığım kadarıyla (o kadar parayı verip almayı içime sindirebildiğimde) DJI Osmo Action Cam alma fikrimin ne kadar da isabetli olduğunu gördüm. Eken'de Image Stabilization yok gibi birşey. :)

Kesinlike şahane bir karar vermişsiniz !!  Gerçekten EIS olmaması büyük bir eksiklik .  Eğer elinizde dolaşıp aksiyonumsu şeyler çekecekseniz Eken çok iyi-keyifli. Ama bisiklet , koşu , titreşimli olaylarda malesef EIS olmayan kamera almayın . Cep telefonuyla çekin daha iyi :)

Vallahi Gopro hero7 1800TL civarına falan inse veya DJI Osmo Action ,  gözümü karartırım . Fibabank 12 ay faizsiz kredi veriyor alışverişte :)

Şimdi FireFly 8se alasım var zira kaç gündür incelemelerin baktım , 105$ gibi bir rakama çok iyi bir cihaz. EIS gayet başarılı , Gopro7 olamaz elbette ama çeyrek fiyatına neredeyse başarılı bir cihaz. Ona alternarif Akaso V50x  stabilizasyonuyla çok başarılı ama gece çekimleri vasat ve mikrofon  çok sıkıntılı. Fiyatı 99$ !

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Hamso said:

Superonline superbox aldım.
Bir orada bir burada kalanlar için iyi bir seçenek bence.d020e3ba1a4808d7e9a0aae3869eee77.jpg

Bende de o var, Mount Doom'da anca o çekiyor, DSL altyapı yok. (Dağ başında oturuyorum ?)

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10