En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.944 mesaj var

Bizimkilerin evinde, D-Smart kutuyu TV'ye bağlayan HDMI kablo bozulmuş. Denemek için Hepsiburada'dan 1 tane Monster HDMI kablo aldım:

Monster MN122508 1,8m JHIU HDMI Kablo

Kablonun uzunluğu 1.8 metre. HDMI High Speed with Ethernet ibaresi var ambalaj üzerinde. Malzeme kalitesi iyi. 20 TL'lik fiyatı da oldukça uygun. Siparişe birkaç parça daha ekleyip 50 TL'ye tamamlarsanız kargo da bedavaya geliyor.

Sonradan kendi evime de 2 tane daha sipariş ettim. Gelince XBOX One X - 4K TV arasında 4K HDR görüntü aktarımı için deneyeceğim; neticeyi yazarım buraya.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Peregrine said:

Bende de o var, Mount Doom'da anca o çekiyor, DSL altyapı yok. (Dağ başında oturuyorum ?)

Temmuz öncesi 3 ay bizim işyerinde de internet patlayınca böyle bir alternatife geçiş yapmıştık. 10/10mbit alıyor arada hız 10mbiti geçtiği oluyor.

İşyerinin konumundan ötürü adsl verildiği ve altyapı zayıf olduğundan, birde film pozitifleri için desenleri atmamız icabıyla UL açısından çok bile iyi oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trust Ziva 21963 Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad

aldim 3-4 senelik logticehten delirince aldigim everest nallari dikti

35 lira

aslinda fena mouse degilmis.mouse ped de oyle avuc kadar ise yaramaz bisi degil fena degil

kotu yonleri ben solak oldugum icin ozellikle back forward turlarinin ikisinde solda oldugu mouselari sevmiorum pek ama cok pahali 300-500 liraliklar bile oyle

15-20 sene onceki mouselar gibi sert click sesi var

scroll tusu cok kucuk ve boslugu var elinde ileri geri salayabiliyorsun harekete gecmeden

ama 35 lira kesin eder

https://www.vatanbilgisayar.com/trust-21963-ziva-mouse-ve-mouse-pad.html

artik cin malindan sasmam

2-3 kati para veriyorusun bi cok esekkiker klavye mouse bu dandirik markalardan eksik oluyo bazen daha kolay bile bozuluyo bi kac yeri alakasiz kalite olucak yada marka olucak diye ha siz 500 liralik modelleri alip rahat ediyorsunuzdur da loto vursa bile artik eve logi sokmam %99

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BEKO BKK 4315 KM SUNSET filtre kahve makinesi aldım. French pressle 10 dakika uğraşmak zor geliyor artık. Aynısının laciverti bayiide 580 tl idi ben n11 den aldım 300 tlye.. Bir kere denedim kahve güzeldi şimdilik mutluyuz.. Su tankı çıkabiliyor o olay güzel birde zaman ayarı aroma tuşu falanda var tipide çok güzel..

https://youtu.be/9f4gpgJlaq4

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi Mi Earbuds Tws basic aldım.

İlk izlenimlerim gayet olumlu, benim Xiaomi kablolu pistonlarla aynı ses kalitesi sundu. Telefon Mi A1 olduğu için Bluetooth 4.2 var ancak hiç bir sorun olmadı. Dışarıyla sesi belli ölçekte kesiyor, tamamen kesilmiyor çoğuna göre dezavantaj sayabilir ancak ben bisiklet sürerken falan diye aldım, en azından trafiği duymak mümkün. Müzik kalitesi gayet iyi iş yerinde 10mt mesafelere kadar gitmeme rağmen bir kesme vs olmadı. Telefon görüşmesi yaptım nette kötüleyenler vardı ancak ben bir sıkıntı yaşamadım, belki bir kaç görüşmeyle güzelce test etmek lazım. Bakalım pil performansı nasıl olacak...

IMG_20191016_174614.jpg

Squall and OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, Deathknight said:

Xiaomi Mi Earbuds Tws basic aldım.

İlk izlenimlerim gayet olumlu, benim Xiaomi kablolu pistonlarla aynı ses kalitesi sundu. Telefon Mi A1 olduğu için Bluetooth 4.2 var ancak hiç bir sorun olmadı. Dışarıyla sesi belli ölçekte kesiyor, tamamen kesilmiyor çoğuna göre dezavantaj sayabilir ancak ben bisiklet sürerken falan diye aldım, en azından trafiği duymak mümkün. Müzik kalitesi gayet iyi iş yerinde 10mt mesafelere kadar gitmeme rağmen bir kesme vs olmadı. Telefon görüşmesi yaptım nette kötüleyenler vardı ancak ben bir sıkıntı yaşamadım, belki bir kaç görüşmeyle güzelce test etmek lazım. Bakalım pil performansı nasıl olacak...

IMG_20191016_174614.jpg

Bütün DHW-CHW bundan aldı herhalde :D Bende de var

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta bazı açlar ikişer ikişer aldı :zuh: ... Güle güle kullanın

13 hours ago, allreadydead said:

Bütün DHW-CHW bundan aldı herhalde :D Bende de var

OnLyTNT tarafından düzenlendi
allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, OnLyTNT said:

Hatta bazı açlar ikişer ikişer aldı :zuh: ... Güle güle kullanın

Mahlası "Dinamit" çağrıştıran birileri olabilir mi? :kayik:

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap Ben bu satıcıdan aldım ama sanırım satışı kapatmış.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-477656203

Ben almadan önce DH' da GG için 150/25 kupon satan bir arkadaşla anlaştım 4liraya satın aldım. Aldığım fiyat daha ucuza 149lira vardı ama kuponu kullanamayacağım için bu satıcının ki 153lira olanı aldım. 153-25+4= 132liraya geldi. :icon_oldie:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hede.png

Alasım var ama 27" 144hz monitör parası. @TatanQa hocam siz de alacağım diyordunuz. Bilginiz olsun diye paylaştım. Ama tabi bu zamanlar almaktansa kara cumayı beklemekte de fayda olabilir. (29/11)

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Peregrine teşekkür ederim hocam akşam ben de denk geldim alıp almama konusunda kaldım , sjcam sj8pro da 1099₺ ye inmişti f/p olarak gayet iyi makina tam sepete attım 1374₺ ye çıktı :( 

İnidirimleri takip etmeye devam ediyoruz , o kısım da doğru kaldı 1 ay kadar süre kara cumaya , ordan bakarız bişiler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aksiyon kameralara bu kadar para ödemeyin derim. Hevesiniz çabuk geçiyor, sonra kaldırıp kenara atıyorsunuz kamerayı (bknz: ben).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 dakika önce, Najaz said:

Aksiyon kameralara bu kadar para ödemeyin derim. Hevesiniz çabuk geçiyor, sonra kaldırıp kenara atıyorsunuz kamerayı (bknz: ben).

Yok hocam ben kanal çekimlerimde kullanıyorum , halihazırda EIS olmayan Eken h9r var zaten , sürekli benle beraber ama bisiklet vloglarıyla çok titriyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çekik gözlülere döktük yine paraları...

Xiaomi Wowstick 1F + 69 Parça Hassas Elektrikli Tornavida Seti

Xiaomi Mijia Smart Home 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP Kamera HD 1080p

Kamerayı HB'dan almadım yalnız. Yukko'da kampanya vardı, kargo dahil 265 TL'ye aldım. Sanırım stoktaki son ürünü ben aldım zira listeden kalkmış.

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Çekik gözlülere döktük yine paraları...

Xiaomi Wowstick 1F + 69 Parça Hassas Elektrikli Tornavida Seti

Xiaomi Mijia Smart Home 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP Kamera HD 1080p

Kamerayı HB'dan almadım yalnız. Yukko'da kampanya vardı, kargo dahil 265 TL'ye aldım. Sanırım stoktaki son ürünü ben aldım zira listeden kalkmış.

Şu elektrikli tornavidayı bende almak istiyorum fakat yılda 1-2 kere kullanıcam büyük ihtimalle. Fakat evde bulunsun istiyorum. Pilinin ölmemesi için ne yapmak gerekir ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/21/2019 at 19:21, Atrin said:

Şu elektrikli tornavidayı bende almak istiyorum fakat yılda 1-2 kere kullanıcam büyük ihtimalle. Fakat evde bulunsun istiyorum. Pilinin ölmemesi için ne yapmak gerekir ?

Pil ölmez ya öyle hemen. Ölse bile aliexpress'te falan değişim pili bulunur herhalde.

Tornavida geldi bugün, ama kutuyu açıp bakamadım daha. IP kamera için Yukko ipnelik yaptı ama, tedarik edemiyoruz diye siparişi iptal ettiler. Ben de Amazon TR'deki bir satıcıdan, 250 TL'ye tekrar sipariş geçtim.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı modelleri var mıdır bilmiyorum ama gördüğüm birkaç videoda arkadaki vidalı kapağı açıp çıkarttıkları piller bildiğimiz şarj olabilen AAA piller.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, sgi said:

Farklı modelleri var mıdır bilmiyorum ama gördüğüm birkaç videoda arkadaki vidalı kapağı açıp çıkarttıkları piller bildiğimiz şarj olabilen AAA piller.

1F+ modelinde lithium pil var. Arka uçta micro USB girişi var ve oradan şarj oluyor. 1P modeli ise 2 tane AAA pille çalışıyor.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece geç saatte kutuyu açtım. Ürün kullanılıp iade edilmiş çıktı. İçinden çıkanların durumu:

wowstick01.jpg

wowstick02.jpg

wowstick03.jpg

wowstick04.jpg

Siteden değişim için kayıt oluşturdum ve bugün seti geri gönderiyorum. Firmanın Whatsapp destek hattına da attım bu fotoğrafları, oradaki eleman "ürünler kapalı kutuda geliyor, görselleri ilgili birime yönlendiriyorum" diye zırvaladı. Memlekette Amazon TR dışında alışveriş yapılabilecek düzgün site kalmamış, bunu anladım.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/7/2019 at 11:19, sCoRPion_tr said:

Aliexpress'den laptop için batarya almıştım, satıcı J-NET diye bir firma ile göndermiş. JNTCU50******83YQ şeklinde bir kargo takip numarası var. 17track üzerinden takip edilebiliyor fakat PTT'ye geçince nasıl takip edeceğim onu çözemedim. Batarya 10 gün önce oradan ayrılmış görünüyor, muhtemelen PTTye geçmiştir. Aldığı ürün daha önce bu firma ile gönderilen var mı?

Güncelleme yapayım, ilk verdiğim sipariş üzerinden 2 ay geçip gelmeyince iade alıp başka satıcıdan almıştım, bu gün ikinci satıcı mesaj attı kargo firması iade etti ülkenize şu anda batarya gönderemiyoruz diye.. 

Edit: Daha önce ikinci aldığım satıcıdan batarya almıştım, biraz uzun sürse de elime ulaşmıştı.

sCoRPion_tr tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim zaten uzun süredir lityum türevi piller alınamıyor posta yolu ile, hatta batarya dahili ise sorun yok ama bataryası çıkarılabilir ürünleri bile kabul etmiyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sefer aldığım (1.5 sene önce) direkt olarak Çin'den gelmemişti, Çin'den Polonya'ya gidip oradan da Tr ye gelmişti. Bu sefer aldığım iki satıcı da Amerika üzerinden yolladılar fakat sonuç anlattığım gibi oldu. 

Şu anda neredeyse tüm satıcılar ucuz posta yöntemlerini kaldırmışlar Türkiye için, fakat DHL ve UPS gibi firmalar ile gönderim yapılıyor görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çinlileri de bıktırdık ya bir şey demiyorum artık.

Bizdeki manyaklar yüzünden adamlar daha çok büyümeye çalışırken bize bir şey satmak istemiyorlar sonra ülke içindeki diğer manyaklara kalıyoruz ne olacak merak ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10