En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

Farklı ihtiyaçlar olmasa dediğinde haklısın. Devasa olmayan nispeten küçük telefon, çift hat ve ekran üzerinde parmak izi okuyucu istiyordum. Nispeten küçük diyorum ama bu bile büyük... İkinci sim kart sd kart yuvasına takıldığından işin o tarafında 64'lük kart alıp ekonomi yapmak mümkün olmadı. Parmak izi okuyucu ekran üzerinde olduğundan 720p konusunu da umursamamak durumundaydım. Üstelik rahatsız da etmiyor. Velhasıl ne kadar ekmek o kadar köfte durumu :)

Edit: Bu arada ekran 720p ama amoled

Mono tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Najaz said:

@Whooosh O iş öyle olmuyor işte. "Processed by Paypal" ibareli hiçbir kredi kartı işlemi, Türkiye menşeli kredi kartları kullanıldığında kabul edilmiyor. Defalarca denedik bu şekilde ödeme yapmayı; doğrudan reddediliyor.

PayPal da kayıtlı sanal kartımı iptal ettirdiğim için yeni kart ekledim, bende aynı hatayı alıp ödeme yapamaz oldum. Ödeme yapmam gereken bir tv uygulaması var, PayPal ile ödeme alıyorlar ama ben yapamıyorum. 2 gün sonra da uygulamanın ücretsiz deneme süresi bitiyor. Bunu nasıl aşabilirim? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 dakika önce, cherqes said:

PayPal da kayıtlı sanal kartımı iptal ettirdiğim için yeni kart ekledim, bende aynı hatayı alıp ödeme yapamaz oldum. Ödeme yapmam gereken bir tv uygulaması var, PayPal ile ödeme alıyorlar ama ben yapamıyorum. 2 gün sonra da uygulamanın ücretsiz deneme süresi bitiyor. Bunu nasıl aşabilirim? 

VPN ile bağlanarak yapmayı deneyebilirsiniz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, cherqes said:

Ben sizin yerinize kendi paypal'im ile ödeme yapsam oluyorsa, hallederiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung Galaxy Tab S5e aldım. Uzun zamadır alasım geliyordu ama o fiyata eder mi filan derken, N11'in kampanyasıyla 2169tl ye almış oldum. Garanti Pay kampanyasının 9 ay vade farksız taksit demesinin gazıyla aldım ama 6 aya böldü, bankadan ek taksitle 12 aya uzattım, böylece 2289tl ye geldi. Sanırım yine de ucuza geldi.

Telefonumdan sonra en hızlı aldığım cihaz bu oldu sanırım, bakalım nasılmış. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.11.2019 at 13:27, brujah said:

sandisk 1 tb ssd aldım. n11 kuponu ile 630 tl oldu. mekanik disklere veda ediyorum artık. 2 tb da google drive var. kritik şeyleri de oraya yedekledim.

Mekanik diskler artık bana göre download harici hiç kullanılma ihtiyacı kalmayan diskler olarak tarihe geçmeli. SSD fiyatları oldukça makul seviyelere gelmeye başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, stardust said:

emp patlatırlarsa ssd'deki veriler silinirken, hdd'deki verileriniz kalacaktır. bu da önemli bir faktör. :D

Foto arşivi vs gibi ömürlük yedekleri taşınabilir hddde tutmayan yoktur sanırım zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N11'den bir sürü ıvır zıvır aldım, kargocular hala dağıtımda gözüküyor, karnım acıktı dışarı çıkamıyorum... keşke bizim işyerine göndertseydim :)

tahmin ediyorum kargocular bu indirim dönemlerinden nefret ediyordur, gerçi adamlar da parayı bundan kazanıyor sonuçta, şikayet etmesinler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, stardust said:

tahmin ediyorum kargocular bu indirim dönemlerinden nefret ediyordur, gerçi adamlar da parayı bundan kazanıyor sonuçta, şikayet etmesinler.

parayı kazanan kargo şirketidir, dağıtımı yapan şöförün bir kazancı olmaz aynı maaşı alır, sadece ekstra iş yükü olur :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da işte işi bu.

kediye kum aldık, 2x10 kg, herif ağzının içinde söyleniyor. hemen sikerim belanı moduna girmek zorunda kaldım. işin bu abi ne söyleniyorsun. ben tonlarca ağırlığında uçak kaldırıyorum tek elimle hiç söyleniyor muyum yani :lol:

Mono, TatanQa and Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, stardust said:

tamam da işte işi bu.

kediye kum aldık, 2x10 kg, herif ağzının içinde söyleniyor. hemen sikerim belanı moduna girmek zorunda kaldım. işin bu abi ne söyleniyorsun. ben tonlarca ağırlığında uçak kaldırıyorum tek elimle hiç söyleniyor muyum yani :lol:

Tek elle kaldırma kısmı dikkatimi çekti, benim işe uyarlarsam tek parmakla neler oluyor neler :D Kargoculara laf etmeyelim lütfen :) 

Enyalios, Thustu, Mono and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de AliExpress 11.11 satışından gidip bunları aldım. (şarjlı lastik pompası (bisiklet için), ve ışık hüzmesini dağıtmadan yola veren optikli bisiklet farı)

bikeShit.png

Farı şu aşağıdakiler olmasına rağmen sırf ucuz diye aldım (ışık hüzme değılımı ve her türlü detayını araştırdıktan sonra tabi ki, OCD zor zanaat :cici:) . Pişman değilim :mrgreen:

mal-Varligi.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alışveris sitelerinde, o sitenin kendisinin satmadığı ama fiyatı uygun olan bir ürünü diğer satıcılardan (örn. amazon.com.tr'nin satmadığı ürünü Abuzittin Ticaret gibi bi yerden) almak zorunda kaldığınızda spam mesajlarda artış oluyor mu sizde de? Sürekli Galaxy S8 kazanıyorum, ardı arkası gelmedi bu şansın... :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Peregrine Bu Xiaomi nin pompası nasıldır acaba ? Bende motor ve bisiklet için almak istiyorum. Eve yakın benzinci de yok. Motorun lastiklerini kontrol etmek ve şişirmek için acaba böyle bir şey mi alsam diyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, Peregrine said:

@Atrin Gelince kullanıp kesin bilgi vereyim, ama okuduklarım hep iyi şeyler. Xiaomi belli bir kaliteyi tutturuyor hep.

Bende almaya yeltentim fakat siz 231TL'ye almışsınız dün baktım 250TL idi şimdi 288 TL oldu. İndirimdeyken alsaydım keşke.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi iyi nam yaptı, tabi başarımı normalde telefon ve network grubu ürünlerine yönelik. Şimdi Tv kulvarınada atladılar, pompa olayı ilginçmiş ama eminim belli bir kalitesi vardır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turtle Beach PX4 kablosuz kulaklık aldım. İkinci el 200 e bulunca yapıştırdım hemen.

Cihaz çift bant kablosuz, dolby digital destekli ve 50 mm sürücülere sahip. Aynı anda hem telefona hemde konsollara vs bağlanabiliyor. Vericisinde hem optic giriş çıkışlar hemde analog giriş var.

Telefondan sadece görüşme yapabiliyorsunuz müzik vs dinlenmiyor. Aynı şekilde vericisi olmadan pc ye bt dongle ile bağlarsanız sadece hands free cihaz olarak çalışıyor.

Üzerinde her tür kontrol var, ses performansı çok başarılı ve sesi çok yüksek.. 5 dk kullanmazsanız hem verici hemde kulaklık kendini kapatıyor daha sonra kulaklığı açtığınızda vericide otomatik açılıyor. Özellikle DD sinyal aldığında ses performansı ve surroundu çok başarılı. Üzerinde tek tuşla erişilen ekolayzır profilleride var, birde limiter profilleri var sesin aşırılıklarını giderip düzelten. Verici gücünü usbden alıyor tv ye yada pc ye herhangi bir yere takabilirsiniz. Verici kapalıykende amfiye optik çıkış sinyalini veriyor.

Kulaklık uzun süre kullanımda rahatsızlık vermiyor oldukça rahat.

73495224_2964774733555768_2242660690215043072_o.jpg

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xioamici gelmiş aramıza. :zuh: Şaka bir yana iyi tercih, adamlar dünya pazarında liderliğe oynayan bir üretici.

Ben normalde eski nokiacıyımdır, sonra microsoft işe karışınca lumia senaryosuyla birlikte xiaomi mi 4 (miui/win10) geçişi yaparım diye ilk kez tecrübe etmiştim. Baktım miui zaten android yazılımında çok sağlam bir os yapmış. Gel zaman git zaman şu an halen kullanmakta olduğum Mi A1 telefonunu kullanıyorum bende. Android 7 çıkmıştı telefon 8 ve 9 geldi hatta son kasım güncellemesini bile yayımlamışlardı. Ben Android 10 için biraz sabırsızlandım Pixel Experience (Google OS) official olup tissot yani mi a1 içinde rom çıkartınca yükleyip geçtim. Zaten pure android kullanıyorkende gcam falan kurup deneyimlemiştim, şimdi doğrudan son sürüm falan kullanabiliyorum ve bu adamlar bu işi aşmış. Telefonun kendi kamerası falan böyle alakası yok, bu gcamle iphonela yarışır hatta kamerası yüksekse geçer pozisyonda bir şey. F2.2' ye rağmen hayvan gibi gece çekimleri yapabilir duruma döndü makine, Astrophotography modu bilmeyenler araştırmaya değer diyorum.

Velhasıl kelam telefonun hayırlı olsun, bende şu an CC9 Pro' nun mi a3 pro vs gibi olan bir uyarlamasını bekliyorum; yüksek mpx camera+amoled ekran vs. Anca ondan sonra teli upgrade etmeyi düşünürüm. Donanım konusunda xiaomi zamanına göre ileride cihazlar yapıyor zaten.

2 ay evvelde anneye Redmi 7 almıştık. Baştan söyleyeyim aynı ön yüz kullandıkları için speaker kısmı çentikli yapıdan ötürü üstte küçücük yapmışlar ve çok sık tozlanıp tıkanıyor. Bir süre sonra ses kısıldı vs derdin varsa herhangi bir şeyden değil. İnce kıl uçlu bir fırçayla temizlenebiliyor ya da sakız çiğneyip yapıştır sök yap :lol:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok