En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

On 10/23/2019 at 13:24, sCoRPion_tr said:

Güncelleme yapayım, ilk verdiğim sipariş üzerinden 2 ay geçip gelmeyince iade alıp başka satıcıdan almıştım, bu gün ikinci satıcı mesaj attı kargo firması iade etti ülkenize şu anda batarya gönderemiyoruz diye.. 

Edit: Daha önce ikinci aldığım satıcıdan batarya almıştım, biraz uzun sürse de elime ulaşmıştı.

Yeni güncelleme;

İkinci batarya da kargodan iade oldu elime ulaşmadan. Farklı bir satıcı biz Estonya üzerinden gönderiyoruz kesinlikle sorun çıkmıyor dedi, onu da denedim. O da aldıktan 1 ay sonra mail attı, Estonya gümrüğü ürünü kabul etmedi bize geri gönderdiler diye.

3 denemenin ardından konu ile ilgili yorumum ülkeye laptop bataryası getirtmenin tamamen şansa kaldığı yönünde... Bir şekilde fark edilmezse yollanıyor onun haricinde kesinlikle gelmiyor.

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, sCoRPion_tr said:

Yeni güncelleme;

İkinci batarya da kargodan iade oldu elime ulaşmadan. Farklı bir satıcı biz Estonya üzerinden gönderiyoruz kesinlikle sorun çıkmıyor dedi, onu da denedim. O da aldıktan 1 ay sonra mail attı, Estonya gümrüğü ürünü kabul etmedi bize geri gönderdiler diye.

3 denemenin ardından konu ile ilgili yorumum ülkeye laptop bataryası getirtmenin tamamen şansa kaldığı yönünde... Bir şekilde fark edilmezse yollanıyor onun haricinde kesinlikle gelmiyor.

Türkiye' de bulamadınız mı aradığınızı? ya da çok fiyat farkı mı var acaba? alacağınız muadil bataryaysa şimdiye kadar baktıklarımdan burada bulamadığım olmadı. n11' de ya da pilburada.com da epey çeşit var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, sgi said:

Türkiye' de bulamadınız mı aradığınızı? ya da çok fiyat farkı mı var acaba? alacağınız muadil bataryaysa şimdiye kadar baktıklarımdan burada bulamadığım olmadı. n11' de ya da pilburada.com da epey çeşit var.

Hayır bulamadım, sadece servisinde var o da 210$+KDV fiyat veriyor. Birkaç yer de gelecek dedi ama hala gelen giden yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, sCoRPion_tr said:

Hayır bulamadım, sadece servisinde var o da 210$+KDV fiyat veriyor. Birkaç yer de gelecek dedi ama hala gelen giden yok...

Marka-model nedir tam olarak? merak ettim sadece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
58 dakika önce, stardust said:

20191127_141548.jpg

Mutfak televizyonu geldi :baba:

Mutfak için fazla değil mi yahu ne yapacaksınız mutfakta 125 ekranı :lol: Hayırlı olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Deathknight said:

Mutfak için fazla değil mi yahu ne yapacaksınız mutfakta 125 ekranı :lol: Hayırlı olsun.

Salondaki 165 olunca mutfak 125 anca kesti :lol:

43" alacaktım aslında ama fiyat cezbetti. Aynı model 43" 3400 liraya düştü en ucuz, bu 50" olan 3700'e düşünce basiretim bağlandı. Eşim de anlam veremeyen bakışlar atıyor merak etmeyin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust Valla iyi günlerde olsun tabi yinede ama mutfak için 82 ekran ideal boyut hadi bilemedin 100ekran falan koyarsında 125 biraz fazla iddialı olmuş gerçekten. Yemek masasının üzerine falan koyulur genelde o mesafeden gözünüz kör olmasın aman diyim biraz öteye falan koyun madem. :zuh:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bekle bekle iman gevremesin diye Trendyol 'da indirime giren DJI Osmo Action siparişi verdim dün 1.999TL  'den ayrıca 6 taksit önemliydi.

Yok abicim hiçbiryerde bundan aşağısı yok . 15TL de kupon vardı bir de worldcard 'a 50TL puan verdi yani 1934TL den almış olduk , bekliyoruz .. Dün hemen kargoya verilmiş Allah 'tan.

Gelince inceleme videosunu kanalıma koyacağım .

https://www.trendyol.com/dji/dji-osmo-action-4k-aksiyon-kamera-p-6820137?boutiqueId=371852&merchantId=118352

6958265186899_1_org_zoom.jpg

Edit. İncelemeyi  de yaptım şöyle iliştireyim :  

https://www.youtube.com/watch?v=id-LEFtrT3I

TatanQa tarafından düzenlendi
Peregrine, stardust and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, stardust said:

@TatanQa yorumlarını bekliyorum. GoPro için paraya kıyamadım. Bu iyiyse bundan alayım. Millet instagramda fenomen oluyor, ben de oturuyorum öyle kokpitte... :)

Süper bir imkanın var işinden dolayı dostum . Yani şöyle düşünüyorum ; çok kişi  vlog olarak , spor , bisiklet , ürün tanıtımı vs.vs. yapabilir ama pilot olarak , kabin , iniş-kalkış , havada ters spin :D  milyon izlenir bence .  

DJI yı seçmemdeki nedenler özetle ;   çoğu kullanıcının gp7 den muzdarip olduğu ısınma-kilitlenme , ekran donmaları vs.  soğuttu . Zaten fiyatı da 500-600TL yukarda . Ama almışken heryerde ve koşulda iyi iş çıkaran bir aksiyon kamerası almak için de cepten para çıkması gerekli.  DJI Rocksteady biraz daha fazla croplasa da , balık gözü çekim zaten benim sevdiğim birşey değil , özellike ön ekranın olması neyi çektiğini görmekte çok faideli :)  . 2 aydır incelemediğim karşılaştırma - detaylı test videosu kalmadı , kararım f/p ve bazı ek özellikleri nedeniyle DJI dedi .

İnşallah haftasonu zaman bulursam biraz daha fazla zaman ayırıp detaylı inceleme yapmayı istiyorum , menüler vs. tabi bunun için biraz kullanmam lazım . 

İstersen cüzi maaşla vlogger kameramanın olabilirim , beraber uçarız :mrgreen:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tur bisikleti için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor... SPD pedal ve Brooks seleden sonra, heybelerimiz de hazır:

Vaude Karakorum

9200000075020952_2.jpg

Yalnız ortada henüz bisikletin kendisi yok; onun çaresine de bu ay içinde bakacağız :)

Najaz tarafından düzenlendi
ObiWan, Thustu, TatanQa and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, Najaz said:

Tur bisikleti için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor... SPD pedal ve Brooks seleden sonra, heybelerimiz de hazır:

Vaude Karakorum

9200000075020952_2.jpg

Yalnız ortada henüz bisikletin kendisi yok; onun çaresine de bu ay içinde bakacağız :)

Carraro düşünürseniz 

https://carrarobisiklet.com/ozel-seri/cr-t-world-30v-hvb-28/ değerlendirilebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, snc-tr said:

Carraro düşünürseniz 

https://carrarobisiklet.com/ozel-seri/cr-t-world-30v-hvb-28/ değerlendirilebilirsiniz.

CRT World Tour modelini inceledim. Üzerindeki donanıma ve ekipmana diyecek bir şey yok. Kara Cuma kampanyalarıyla fiyatı 5250 TL'ye kadar da düşmüştü, bu fiyatla fiyat/performans olarak rakipsiz konumdaydı. Ancak ben tur bisikleti için iki temel kriter belirlemiştim ve Carraro bu kriterlerin ikisine de uymuyordu:

1. Kadrosu CroMo çelik olmalı.

2. Jantlar 26" olmalı.

Bu kriterlere ve en önemlisi de bütçeme sığdırabildiğim iki bisiklet vardı. VSF T-300 ile TX-400. Tabii bu bisikletleri Türkiye'ye getirip satan Bisiklet Gezgini dükkanı kapattığı ve döviz kuru da uçtuğu için, satın almada tek yol 2. el olanlarına bakmak.

İstanbul'daki bir satıcıyla 2016 model bir TX-400 için el sıkıştık. Bisikletin kaporasını gönderdim, bir aksilik olmazsa ay ortası gibi gidip teslim alacağım bisikleti.

snc-tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun, ben de şunu almak istiyorum ama hiçbir yerde 46 kadrosu yok (boy 1.70). Zaten kara cumada 51 kadroların fiyatları dahi düşmedi. Yeni üretim bekliyoruz. 5+ yıla kadar Nexus 8 göbeği patlatınca yerine Alfine alıp takarım diye düşündüm, shifter zaten Alfine. (uygun fiyatlı (~5000₺) alternatif önerisi alabilirim) :cici: (cici kendime)

sportive-belt-nex-8v-hd-28.jpg

https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/sportive-belt-alfine-8v-hd-28/

Peregrine tarafından düzenlendi
foto ekledim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Audioengine HD6 indirimde 559 dolara düşmüş verdim siparişi BHphoto'dan.
Bir de uzun süredir roomba almaya çalışıyordum, roomba olmadı ama roborock s6 siparişi verdim (xiaomi).
Hem süpürüyor hem de haznesine su koyunca fiber beziyle siliyor. Tek robot iki iş .
449.99 artı 37 dolar tax : 487 dolar.
Ne yazık ki yazın elime geçecekler.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler
On 11/13/2019 at 11:49 PM, Peregrine said:

Ben de AliExpress 11.11 satışından gidip bunları aldım. (şarjlı lastik pompası (bisiklet için), ve ışık hüzmesini dağıtmadan yola veren optikli bisiklet farı)

bikeShit.png

Farı şu aşağıdakiler olmasına rağmen sırf ucuz diye aldım (ışık hüzme değılımı ve her türlü detayını araştırdıktan sonra tabi ki, OCD zor zanaat :cici:) . Pişman değilim :mrgreen:

mal-Varligi.png

Spoiler'daki pompa henüz gümrükte bekliyor ama farı teslim aldım ve test ettim. Lümeni elimdeki Guee SOL700+'dan 100 lümen daha az olmasına rağmen ışığı nötral beyaz olduğundan, ışık hüzmesi daha toplu gittiğinden ve yolu da aydınlatmak için özel optik sistemi olduğundan şehir kullanımı için çok daha iyi bir far çıktı. Far odağını ayarladığınız uzak noktadan bisikletin hemen önüne kadar sütun şeklinde, kör nokta bırakmadan, yeterli ve dengeli bir aydınlatma sağlıyor. En düşük mod'da 4 saat 45 dk. dayanıyor ve bitince power bank'a bağlayıp, aydınlatma yaparken şarj da edebiliyorsunuz. Yalnız şarja takınca kendini en düşüğe alıyor ve şarj sırasında yükseltmeye izin vermiyor, pil ömrünü korumak için sanırım.  Standard 18650 Li-Po pil kullanması, pil ömrü bitince değiştirerek uzun yıllar kullanmayı da garantiliyor. 3 ayrı parlaklık, SOS ve strobe modları var. Ayrıca kablolu kumanda alıp gidon üzerine takabiliyorsunuz (sellektör yapmıyor :mrgreen:) . Genel olarak çok memnun etti ama gece arazide kullanacak olanlar yine Guee SOL700+ alabilirler (380~450₺) keza ben onu, standart GoPro mount'u olduğu için, GoPro kask bağlantı aparatı alıp kask farı yaptım; arazide kullanmak için. Çantada duruyor, lazım olunca çıkarıp takıyorum.

darth-Gaciron.png

TatanQa and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Triban 500 yol bisikletimin üzerinde gelen Gidon boğazı 100mm lik ve dümdüz yapısıyla fazladan uzanmama sebep olduğundan , Richtey 'in 30derecelik 80mm gidon boğazını sipariş vermiştim bu sabah , Erdoğanlar bisiklet beni aradı ve o ürünün kalmadığını ve Cube markasına ait üst modelini fark almaksızın göndermek istediklerini ilettiler. Ben de kabul ettim , buradan da teşekkürlerimi sunuyorum . İşte gerçek esnaflık budur.  :alkis:

Sipariş geçtiğim 159TL iken gelecek olan ürün 193TL . Tek fark 35derece ve 70mm , daha dik ve kısa sürüş sağlayacak ki zaten arayışım da öyleydi.

https://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/kokpit/gidon-bogazi-mtb-yol-dh-fr-bmx-city/cube-rfr-gidon-bogazi-35-31-8-70mm.html

image_1459_1.jpg

Ayrıca DJI Osmo action için taşıma kılıfı ve ekran koruyucularını aldım. :) 

Bu gara cuma içimden teğet geçti az buçuk :mrgreen:

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok