En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

Motosiklet kaskımı yeniledim, LS2 Strobe aldım.

Acasco-rebatible-ls2-ff325-strobe-doble-

Önceden de böyle önü açılan bir flip-up kask kullanıyordum. O kaskım yıpranınca daha küçük daha hafif ama önü açılmayan ve güneş vizörü olmayan düz bir modele geçtim. Evet küçük olması çok avantaj sağladı ama geri kalan herşeyinden nefret ettim ve yeniden flip-up bir kask aramaya başladım.

LS2 Strobe fiyatına göre güvenli ve kullanışlı bir kask

Whooosh tarafından düzenlendi
wazzap, rammstein, TatanQa and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@rammstein  Monitör önerisi şahane ki competitive diyebileceğim online fps oynuyorum(z) ama o monitör ve onu besleyecek kart toplamı 15-20k bulur sanki :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Durduk yere gaza gelip evdeki Anfi'yi değiştirdim. Eski anfiye 1200 lira verdi bir arkadaş bende coşup Pioneer 934 aldım. Evdeki projeksiyonun 4K olmaığını düşününce hala neden böyle birşey yaptım bilmiyorum:)

TatanQa and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, escape said:

Durduk yere gaza gelip evdeki Anfi'yi değiştirdim. Eski anfiye 1200 lira verdi bir arkadaş bende coşup Pioneer 934 aldım. Evdeki projeksiyonun 4K olmaığını düşününce hala neden böyle birşey yaptım bilmiyorum:)

Yeni amfi almak için 4k tek başına bir sebep değil ki. Bunun Atmos'u var, DTS:X'i var, yeni network özellikleri var vs. vs. Önceki amfi 6 yaşından fazlaise, bence iyi yapmışsınız hayırlı olsun.

ZvAnA tarafından düzenlendi
escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blue olsaydı kafa .ikerdi o. Kırmızının Türkiye'ye geldiğini bilmiyordum açıkçası. Hocam sen benden kahve alacakın bi ara. :D Görüşemedik bir daha.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klavye denilince oyun için de Ducky One 2 Mini var, mouse ve klavye arasındaki mesafeyi kısaltmak için küçük klavye isteyenler inceyelebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendimi biraz şımartmak için epeydir kafamda kurcalayan monitör konusunda bir adım atarak, böyle bir şey almaya karar kıldım. Şu an kullandığım panel zaten büyüklük olarak 27" 16:9 böylece boydan bir kayıp olmadan yanlara doğruda bir genişleme olup 21:9 34" ekranım olmuş olacak. Bana artılarıysa Freesync 75HZ AH-IPS olması, hem oyun hem tasarım adı altında güzel bir upgrade olacağını düşündüm. Devir artık 2/4k devri olsa da grafik elde edeceğim diye 3000-4000liralık kart almak benim işime gelen bir şey değil pek. Benim göz zevkime bu şekilde de nispeten yeterli geliyor. Bunun haricinde 21:9 film ve multimedya deneyimide çok daha iyi olacağına inandım. :mrgreen:

34WK500_26122017_D01.jpg

https://www.lg.com/hk_en/monitor/lg-34WK500

emre666, SEP, escape and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bundan aldım. Uzun yıllardır desktop kullanmıyordum. fiyatına göre özellikleri iyi. Herşeyi iyi mi yapıyor? Hayır ama bi şekilde yapıyor.

D24f-2.png

https://www.lenovo.com/tr/tr/monitors/d24f

Bide makinayı koydum ses için benim referans monitörleri kullanmaya içim elvermedi gittimi bide Logitech S120 1+1 Speaker aldım. Ses çıkıyor mu çıkıyor oyunda yola devam :).

8915541622834.jpg

argelfelhis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IPS monitor alırken de şuna dikkat edin renk önemli ise, 6 Bit+FRC mi yoksa direkt 8-Bit mi ?

Güle güle kullanın bu arada. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok