En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.945 mesaj var

1 hour ago, argelfelhis said:

İlgilenen varmı bilmem ama gitar için Vox Amplug2 Metal kulaklık amfisi aldım. Fiyatının tepe tepe hakkını veriyor. Gitar ile evde çocuklardan kaça kaça gitar çalabiliyorum. Tonları fiyatına ve boyutuna göre oldukça iyi. Her gitaristte bulunmalı bence.

https://voxamps.com/product/amplug-2/

1-2 videosunu izledim, Lead modeli hoşuma gitti. Anfiydi, kabloydu vb uğraşmadan kulaklığı takıp devam edilebilecek güzel bişey olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci Xiaomi Mijia Wi-fi kamerayı aldım. İlkini indirimde 250 TL'ye almıştım. Geçen gün baktım daha da düşmüş fiyatı; 219 TL'ye GG'deki bir satıcıdan sipariş verdim (Şu an 229 TL'ye çıkmış fiyatı).

Sanırım piyasada bundan daha ekonomik, daha kullanışlı ve kurulumu daha kolay bir 1080p IP/Wi-fi kamera yok. Tek sıkıntı, kutudan güç adaptörü çıkmıyor (2 mt'lik USB kablo çıkıyor sadece). Elinizde boşta duran 5V/2A bir adaptör varsa onunla kullanabilirsiniz.

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p_pdp_505638159

Najaz tarafından düzenlendi
Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

incehesap.com daki gaming geceleri vasıtasıyla XPG SX8200 Pro 256gb aldım. Sistem artık oldukça güncellenmiş oldu :) İşlemci için bir ara geçiş fırsatı kollarım ama bu haliyle bile bi 5 sene en azından kafa rahat olur 2. nesil intel 10 sene sonrası güzel terfi oldu.

IMG_20200324_171347.jpgIMG_20200324_171726.jpgIMG_20200324_173558.jpg

Burda da kıstas olması açısından elime geçen sıfır Apacer Panther 240gb ssd disk ile bir sonuç paylaşımı. Oldukça hakkını verdi doğrusu hız konusunda.

xpg.pngapacer.png

Whooosh, wazzap and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Najaz said:

İkinci Xiaomi Mijia Wi-fi kamerayı aldım. İlkini indirimde 250 TL'ye almıştım. Geçen gün baktım daha da düşmüş fiyatı; 219 TL'ye GG'deki bir satıcıdan sipariş verdim (Şu an 229 TL'ye çıkmış fiyatı).

Sanırım piyasada bundan daha ekonomik, daha kullanışlı ve kurulumu daha kolay bir 1080p IP/Wi-fi kamera yok. Tek sıkıntı, kutudan güç adaptörü çıkmıyor (2 mt'lik USB kablo çıkıyor sadece). Elinizde boşta duran 5V/2A bir adaptör varsa onunla kullanabilirsiniz.

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p_pdp_505638159

hocam bundan direk telefon uzerinden izliyoruz degilmi. sabit ip lazım mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, emre666 said:

hocam bundan direk telefon uzerinden izliyoruz degilmi. sabit ip lazım mı? 

IOS ve Android için Mi Home uygulaması var Emreciğim. Uygulamaya kameraları tanıtıyorsun o kadar. Sabit IP falan filan uğraşmıyorsun, kurulum oldukça basit. Daha sonra dünyanın herhangi bir yerinden kameralara ulaşıp izleyebiliyorsun.

Kamera 64 GB'a kadar microSD kart destekliyor ve dilersen 7/24, dilersen belirlediğin zaman aralıklarında, dilersen de sadece hareket algıladığında microSD karta kayıt yapıyor. Hareket algıladığı anda telefonuna bildirim de gönderebiliyor. Görüntü kalitesi hem gündüz hem gece (night vision destekli) çok iyi.

Najaz tarafından düzenlendi
emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aylardır monitör mü alsam, sistem mi güncellesem, miniAtx mi toplasam derken bir hışımla aldım bu aleti, güzel oldu, iyi oldu, şahane oldu :D. Mevcut desktop iyice yaşlanınca yer sıkıntısı da olunca bu alet hakkatten güzel denk geldi... Kendi evime geçince ileride bakarız duruma, şimdilik bu fazlasıyla yeterli...

mrzkGI.jpg

Thustu, pentaman, emre666 and 3 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
56 minutes ago, OnLyTNT said:

Aylardır monitör mü alsam, sistem mi güncellesem, miniAtx mi toplasam derken bir hışımla aldım bu aleti, güzel oldu, iyi oldu, şahane oldu :D. Mevcut desktop iyice yaşlanınca yer sıkıntısı da olunca bu alet hakkatten güzel denk geldi... Kendi evime geçince ileride bakarız duruma, şimdilik bu fazlasıyla yeterli...

mrzkGI.jpg

Adama yapma dedik, etme dedik, o paraya öküz alırız sana dedik dinletemedik.

Güle güle kullan Berkan.  Keşşşke benim olsa...

OnLyTNT, SEP and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
44 minutes ago, Whooosh said:

Adama yapma dedik, etme dedik, o paraya öküz alırız sana dedik dinletemedik.

Güle güle kullan Berkan.  Keşşşke benim olsa...

Ulen gazlayıp durdunuz :D ... Almayan g.. olsun dediniz :P

İlk defa bu kadar güncel bir sistem kullanıyorum, bozulmadığı sürece yıllarca kullanırım bunu...

Eyvallah, daha iyisi sizlerin olsun...

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, OnLyTNT said:

mrzkGI.jpg

Maşallah araba gibi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, pentaman said:

Maşallah araba gibi :)

O paraya araba alınıyo diyolla...

Güle güle iyi günlerde kullan dinamit :)

allreadydead tarafından düzenlendi
pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap @Deathknight cidden benim de sistemim neredeyse sizinkilerle aynı. :D Bende de SX6000Pro var.

Sizin sistemlerde bilgisayarı herhangi bir şekilde yeniden başlatınca boot disk bulamama problemi oluyor mu? Aldığımdan beri bende böyle bir durum var ve birincil disk olduğu için de fw update yapamıyorum, bilmiyorum çözer mi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Thustuhiç karşılaşmadım.

Yahu şu gaming laptopların nesini seviyorsunuz anlamıyorum. Kamyon veya uçak ( :P ) şoförü olsanız anlayacağım, evde duracak zamanınız yok deriz, kabulleniriz ama şuna verilen para bence daha iyi şeyler için kullanılabilir. (PC anlamında)

wazzap tarafından düzenlendi
Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Thustu said:

@wazzap @Deathknight cidden benim de sistemim neredeyse sizinkilerle aynı. :D Bende de SX6000Pro var.

Sizin sistemlerde bilgisayarı herhangi bir şekilde yeniden başlatınca boot disk bulamama problemi oluyor mu? Aldığımdan beri bende böyle bir durum var ve birincil disk olduğu için de fw update yapamıyorum, bilmiyorum çözer mi.

Benim aslında farklı bir şekilde saçma bir durum oldu bootrec den halletmeye çalıştım ama iyice saçmaladı durum. Normalde ssd üzerinden kurulu sisteme nvme yi takınca tekrar sistem kurarken 2. sistem olarak kurdu. Boot yaparken soruyordu zaten neyse ben bugün ssdyi yok ettim silerken komple diğer partitionları falanda uçurdum tekrar restart atınca bu sefer sistem açmadı falan epey bir uğraştım olmadı. En son tekrar kurulum yaparken benim diski görüyor ama kuruluma izin vermiyordu diğer ssdde partition oluşmuş falan iyice sapıttı onu sökerek kurulum yaptım tekrar sıfırdan şimdi düzeldi artık direk açılış yapıyor.

Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/24/2020 at 6:13 PM, SEP said:

1-2 videosunu izledim, Lead modeli hoşuma gitti. Anfiydi, kabloydu vb uğraşmadan kulaklığı takıp devam edilebilecek güzel bişey olmuş.

Ben cep telefonundan da giriş yapıp spotify daki backtrackler ile de takıldığım oluyor (rastgele track ler ile takılmak çok eğlenceli ve geliştirici bu arada şiddetle tavsiye ederim) o da eğlenceli. Ben lead e biraz bakındım ama down tunning de çaldığım için (Drop C ve Drop B) gain de biraz daha aralık istedim. Bunda da delay ve reverbl ü tonlar var benim işimi görüyor. 

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, wazzap said:

Yahu şu gaming laptopların nesini seviyorsunuz anlamıyorum. Kamyon veya uçak ( :P ) şoförü olsanız anlayacağım, evde duracak zamanınız yok deriz, kabulleniriz ama şuna verilen para bence daha iyi şeyler için kullanılabilir. (PC anlamında)

Bana bir laptop lazımdı uzun zamandır. Desktopu da küp pcye çevirsem mi diye düşünürken ikisinin yerine şu durumda bu bilgisayar çok daha mantıklı geldi bana. Donanım olarak i9 + 2070 + 16 Gb Ram + 1 TB SSD + FHD IPS 144 Hz monitör, full RGB klavye toplasan bu fiyata geliyor zaten neredeyse... Bu daha taşınabilir... Kasa toplasan anakart + kasa + diğer ek ıvır zıvırlar (işlemci için soğutucu) derken kafa kafaya geliyor aslında... Önyargılı olmayın, gayet keyifli sistem...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası ben de sevmiyorum işlem gücüne abanınca elektrik süpürgesi gibi öten laptopları ama sırt çantasına atıp her yerde çalışabilme rahatlığı başka maalesef.

Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, wazzap said:

NEIN!! Gaming laptoplara ölüm...:rock:

Artık ben de böyle düşünüyorum; pratik az yer kaplıyor diye 2016'da bir tane aldım ben de... Şimdi RAM, işlemci falan hala çok güzel ama ekran kartında 4GB gtx 960m ile kaldım. Ekran kartı değişmiyor maalesef. :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/27/2020 at 1:25 AM, Peregrine said:

Artık ben de böyle düşünüyorum; pratik az yer kaplıyor diye 2016'da bir tane aldım ben de... Şimdi RAM, işlemci falan hala çok güzel ama ekran kartında 4GB gtx 960m ile kaldım. Ekran kartı değişmiyor maalesef. :S

Aynı dertten bende muzdariptim. Öngörülü olup thunderbolt portu olan bi tane alsak harici ekran kartı ile bi süre idare edilebiliyor. Ama ucuz değil bide en süper ihtimalle ekran kartından %80 verim alabiliyorsun. Fantazi yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi’nin pilli bisiklet pompası önerilmişti onu alacaktım ancak sonra şu pompayı gördüm ve bunu almaya karar verdim. Bisiklete takılabilmesi ve şekli sebebiyle bu daha mantıklı durdu gözüme. İlk izlenimim gayet olumlu. Ben 35 euro’ya aldım şimdi artmış türakam. Tavsiye ederim. 

https://www.amazon.de/-/tr/gp/product/B0798SJDBD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

JwwG0v.jpg

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26.03.2020 at 12:23, OnLyTNT said:

Bana bir laptop lazımdı uzun zamandır. Desktopu da küp pcye çevirsem mi diye düşünürken ikisinin yerine şu durumda bu bilgisayar çok daha mantıklı geldi bana. Donanım olarak i9 + 2070 + 16 Gb Ram + 1 TB SSD + FHD IPS 144 Hz monitör, full RGB klavye toplasan bu fiyata geliyor zaten neredeyse... Bu daha taşınabilir... Kasa toplasan anakart + kasa + diğer ek ıvır zıvırlar (işlemci için soğutucu) derken kafa kafaya geliyor aslında... Önyargılı olmayın, gayet keyifli sistem...

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Çok gıpta ettim. Ben de benzer bir sistem çok istiyorum...

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye