En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.946 mesaj var

Huawei Ekosistemimi büyütmeye devam ediyorum. Bu ekosistemdeki ürünlerin kalitelerinden ama özellikle de fiyatlarından çok memnunum. Huawei freebuds Studio'yu bir kampanya ile 120 Euroya aldım ki bu fiyatın çok ötesinde ses deneyimi sunuyor.

Not: kutudaki oval kablo cebine şayet Freebuds Pro da sığabilseydi gerçekten şahane olurdu. Şekil OK ama boyutu azıcık büyük kalmış

IMG-20210615-120122.jpg

IMG-20210615-121042.jpg

Akıllı tartı da Honor watch gs pro kol saati ile takım oldular ve uykudan kiloya, stresden oksijen seviyesine ve günlük yakılan enerjiye kadar detaylı raporlar sunuyorlar.

IMG-20210615-120143.jpg

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.06.2021 at 19:07, Najaz said:

Microsoft E3'te bombaları ardı ardına patlatınca, bize de şunu almak farz oldu :)

1h1zc4p.jpeg

bu harici harddisklere, Series X ve Series S için çıkan yeni oyunlar da kurulabiliyor mu, yoksa sadece xbox one ve öncesinin oyunları mı kurulabiliyor? Yeni oyunlar ssd istiyorlar diye biliyorum çünkü. PS5’de öyle bildiğim kadarıyla.

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
52 dakika önce, Coppermine said:

bu harici harddisklere, Series X ve Series S için çıkan yeni oyunlar da kurulabiliyor mu, yoksa sadece xbox one ve öncesinin oyunları mı kurulabiliyor? Yeni oyunlar ssd istiyorlar diye biliyorum çünkü. PS5’de öyle bildiğim kadarıyla.

Xbox Series S/X için optimize edilmiş oyunları çalıştırabilmek için, konsolun dahili PCIe SSD'sine kurulum yapılması gerekiyor. Geri kalan tüm oyunları, harici HDD/SSD'ye kurup doğrudan çalıştırabiliyorsunuz.

Harici HDD/SSD'lerin şöyle bir avantajı var: S/X optimize oyunlar için bir swap havuzu işlevi görebiliyor. Dahili PCIe SSD'de boş alan açmak istediğinizde, buraya kurduğunuz oyun dosyalarını harici HDD/SSD'ye taşıyabiliyorsunuz. Harici olarak HDD değil de SSD kullandığınız zaman, 500 MB/saniye gibi kopyalama hızlarına ulaşabiliyorsunuz ve 70-80 GB'lık bir oyunu 5-6 dakika gibi kısa bir sürede harici diske aktarmış oluyorsunuz.

Microsoft, Seagate'e ürettirdiği ve dahili PCIe SSD'yi genişletmeye yarayan, konsolun arkasındaki özel porta takılan SSD modülünün satışını özendirmek için bir de hinlik düşünmüş ve konsolun USB 3.1 portlarını Gen1 hızıyla (5 Gbit/saniye) sınırlamış. PS5'deki USB'lerse Gen2 (10 Gbit/saniye). Eğer Xbox'ta da Gen2 port olsaydı, Gen2 destekli harici SSD'lere 1 GB/saniye hızında kopyalama yapabilecektik.

emre666, wazzap and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ticwatch 3 Pro 3000 den 2180₺'ye düştü dün. Ama ben almadım, zaten bisiklete çıkmıyorum ve Amazfit Stratos hala çalışıyor, göğüsten ölçen nabız bandı ile eşleştirip kullanıyorum diye. Bir de Samsung'la Google yeni bir şeyler peşinde Wear OS adına. Buna yeni çıkacak güncel Wear OS gelmez muhtemelen. Gelecek yıla Ticwatch 4 Pro çıkar onu alırım artık. Bir de her gördüğümü alıyorum ev teknoloji çöplüğüne dönüyor. Ama güzel saatti be... :cry:

Bir de kahve değirmeni vardı 100₺ gerçek indirimli, 380 den 280₺'e düşmüş. Kahve incelik ve miktar ayarı vardı, onu alacaktım neredeyse ama PTT kargo hariç diğer şirketler ayağına çağırıyor bizim mahalle için. (bunu hala aklım almıyor, uzaksa haftada 2 gün de olsa servis yaparsın, "şubeye gel" nedir?!!, ayrıca otomobille 10 dk sürmüyor, bu Mordor halkı hakikaten çok miskin, Orclar Melkor'dan sonra çok bozdu, Sauron şımarttı bunları) Şubeye gidip temas olmasın diye almadım. Artık önümüzdeki maçlara (Prime Day'lere) bakacağız...

Peregrine tarafından düzenlendi
imlâ
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, allreadydead said:

Ben nasıl oldu kim gaza getirdi anlamadım ama gaza gelip NVMe aldım. Samsung 970 Evo Plus aldım. 1 TB... Hani tamam bekarım falan ama insaf yahu :D

https://www.amazon.com.tr/Samsung-970-EVO-PLUS-NVMe/dp/B07MBQPQ62/

Ben de şundan aldım:

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07M64QXMN/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Tabii hemen artırmışlar fiyatını. Bana vergi dahil toplam maliyeti 1.279 TL oldu. Vermişler bile kargoya. Umarım sağlam gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft Bluetooth® Ergonomic Mouse aldim sirket bilgisayari icin.

RE4D1te?ver=8692&q=90&m=6&h=705&w=1253&b

400 kusur lira (hepsiburada) 

su ana kadar kullandigim en iyi mouse diyebilirim. agirligi, malzeme kalitesi, ele oturusu, estetigi, basitligi falan filan cok iyi. 

bir tek eksisi opsiyonel olarak dongle' yok. bluetooth'suz bir desktopta kullanmak icin bluetooth dongle'i almaniz gerek.

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, infestor said:

Microsoft Bluetooth® Ergonomic Mouse aldim sirket bilgisayari icin.

RE4D1te?ver=8692&q=90&m=6&h=705&w=1253&b

400 kusur lira (hepsiburada) 

su ana kadar kullandigim en iyi mouse diyebilirim. agirligi, malzeme kalitesi, ele oturusu, estetigi, basitligi falan filan cok iyi. 

bir tek eksisi opsiyonel olarak dongle' yok. bluetooth'suz bir desktopta kullanmak icin bluetooth dongle'i almaniz gerek.

Dongle falan yoksa bana pahalı geldi biraz fiyat. Eğer özellikle sadelik istenmediyse görünürde gayet standart bir fare gibi. Ben de bugün Roccat Leadr mouse'uma birşey olursa yedekte dursun diye 430 liraya Corsair Ironclaw kablosuz mouse aldım. Bu fiyata göre sağladığı ekstra tuşlar, hem 2.4ghz, hem bluetooth ile bağlanabiliyor olması ve kablolu da kullanılabilmesi mümkün. Genellikle yüksek dpi ve bu özelliklerdeki fareler 1000 liradan aşağı olmuyor.

81f1BwR6uML.jpg

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Altan Yoklar said:

İpucu var mı?

büyük ihtimalle amazonda 500gb fiyatına satılan 2tb wd ssd.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sgi said:

Amazon Amerika'dan mı?
.
Şu maskelerden aldım en son , daha önce de kullanmıştım.
https://www.hepsiburada.com/musk-ffp2-n95-maske-meltblowlu-30-adet-p-HBV000015R7KF?magaza=MUSK
yf6yhec.jpg
https://www.hepsiburada.com/nefes-f95-ffp2-premium-kore-tipi-ce-iso-sertifikali-tek-paketli-maske-50-li-p-HBCV000003EV58?magaza=kavacıkofis
2wabc6q.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Prime day indiriminden uygun fiyatlı skechers alayım dedim, ama tüm modellerde 100+ TL kargo var, yani amazon germany yolluyor. O zaman da uygun fiyat olmuyor haliyle, ben de vazgeçtim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, sgi said:

pcfepjz.jpg

Sipariş verdikten sonra 2 gün içinde teslim edildi. Amazon neredeyse 2500 lira kıyak yaptı bize :)

Amazon Türkiye üzerinden Amazon Almanya siparişleri bu kadar hızlı ve kolay verilebiliyorsa, Türkiye'deki diğer e-ticaret şirketlerinin ruhuna fatiha okuyabiliriz şimdiden.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önceki post'ları okudum ama matematik problemi gibi bir sonuç çıktı. Ortalama TR fiyatı kaçtı, siz kaça aldınız? Net yazarsanız daha aydınlatıcı olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10