En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

2 dakika önce, TatanQa said:

Monitör için pivot malzeme iyiymiş  - linki var mıdır ?  Özellikle evden çalışırken monitörü sağa sola vs. çekebilme iyi olurdu..

Birde Soundcore q10 'u oyunda deneme şansın oldu mu ?

link bu:

https://www.trendyol.com/north-bayou/nb-h100-22-35-amortisorlu-2-12-kg-monitor-tutucu-kol-stand-siyah-p-120613756?boutiqueId=61&merchantId=109966

Bir günde geldi hızlı şekilde.

Q10 in oyunlardada kullanıyorum sıkıntı yok çok az bir gecikme var tabii ama rahatsız etmiyor.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Squall said:

link bu:

https://www.trendyol.com/north-bayou/nb-h100-22-35-amortisorlu-2-12-kg-monitor-tutucu-kol-stand-siyah-p-120613756?boutiqueId=61&merchantId=109966

Bir günde geldi hızlı şekilde.

Q10 in oyunlardada kullanıyorum sıkıntı yok çok az bir gecikme var tabii ama rahatsız etmiyor.

Q10 kutusundan jack kablosu da çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam, şimdi kutuya bakmaya üşendim, gecikme istemeyen da kablosunu takar kullanır, güzel kulaklık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
31 dakika önce, Peregrine said:

Q10 kutusundan jack kablosu da çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam, şimdi kutuya bakmaya üşendim, gecikme istemeyen da kablosunu takar kullanır, güzel kulaklık.

Evet çıkıyor ama hiç gerek yok bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Coppermine güle güle kullanın. Beyerdynamic çok çok iyi bir kulaklıktır. Bende de DT 990 PRO (250 ohm) ve DT 990 Premium (600 ohm) modelleri var. Bu kulaklıkları ne yazık ki giriş-orta seviye amfiler ve harici ses kartları çok randımanlı süremiyor. İyi bir kulaklık amfisi edinirseniz, kulaklığın gerçek yeteneklerini de deneyimleme şansınız olacak.

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler @Najaz kulaklık amfisi olarak neyi önerirsiniz peki? Şu alet bu dediğiniz işlere mi yarıyor mesela?

edit: herhangi bir müzik aleti/enstrüman bağlamayı düşünmüyoruz. Doğru sesi almak amacımız.

https://focusrite.com/en/usb-audio-interface/scarlett/scarlett-2i2

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 dakika önce, Coppermine said:

Teşekkürler @Najaz kulaklık amfisi olarak neyi önerirsiniz peki? Şu alet bu dediğiniz işlere mi yarıyor mesela?

edit: herhangi bir müzik aleti/enstrüman bağlamayı düşünmüyoruz. Doğru sesi almak amacımız.

https://focusrite.com/en/usb-audio-interface/scarlett/scarlett-2i2

Sabit kullanılacaksa FiiO K5 Pro

Yanımda sağa sola da götürebileyim deniyorsa FiiO Q3

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 dakika önce, Najaz said:

Sabit kullanılacaksa FiiO K5 Pro

Yanımda sağa sola da götürebileyim deniyorsa FiiO Q3

Laptop’da çalışıyor. Laptop da %95 evde, ama bazen farklı odalara taşıması gerekiyor. O yüzden elektrik prizine bağlanacak bir modeldense daha mobil imkan veren Q3 daha iyi gibi.

Bir de Q1 var tipi Q3 e benziyor. Ne dersin? (Tatava yapma, Q3 al geç dersen de yeter 😅)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, Coppermine said:

Bir de Q1 var tipi Q3 e benziyor. Ne dersin?

Q3 daha güncel bir model. Bağlantı tipi de Type-C.

The difference between Q3 and Q1 MKII

1. The size and exterior style are similar. But the Q3 is 6mm longer, and decorated with a double-color anodic ring at the power knob.
2. The Micro USB port is changed to a Type-C one.
3. Add a multifunction button, which can be used to switch Gains, Filters and reset the device.
4. Add a charge switch and a 4.4mm balance port.
5. THX power amplifier circuit achieved better sound quality.

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

USB mikrofon aldim elgato wave3 diye bisey. Is icin lazim oldu, sunum yapmak icin.

O arada bu deryaya dalmis oldum biraz, podcast ve youtube'cular mikrofon ve etrafinda baska alet edevatlarin da oldugu yeni bir endustri olusturmuslar.

MonkeyBusiness tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, wazzap said:

Şu gain tuşu ne halta yarar? Yani doğrudan Türkçe'deki anlamını mı yapıyor?

Evet. Yani mikrofonun aldığı sesi yükseltiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yatak odasında yatağın başına koymak ve uzanarak oyun film takılmak için bir kampanya üzerinden şu arkadaşı bayaa uygun bir fiyata aldım

IMG-20210814-232628.jpg

Alet, kutu kola büyüklüğünde ve içerisinde Android 7.1 yüklü ufak bir projeksiyon cihazı. Aynı zamanda taşınabilir bt hoperlör de oluyor, 360 derece hoperlör yerleştirmişler. Çözünürlüğü 854-480 olsa da oyun ve film için yeterli geldi. Işık gücü düşük, 100 Ansi Lümen. O yüzden odanın karanlık olması önemli. Wifi-BT desteği var. İçerisinde yüklü gelen market çok kısır olduğundan Aurora Store kurup işe yarayacak appleri doldurdum. Youtube, Netflix, Turkcel TV+, Winddcribe VPN, Blutv, Plex ve hatta Game Pass Beta kurdum. Sattığım PS4'ün bende kalan dual shock 4'ünü de bağladım alete. 100mbit ev interneti ile yatağa uzanmış şekilde buluttan Crack Down 3 oynadım. Gece olduğu için serverlar boştu ve gayet akıcıydı. Yatak başlığından duvara olan mesafe yaklaşık 2,5 metre. Görüntü boyunu da kalorifer peteği ile kıyaslayabilirsiniz. Ben memnun kaldım. Boyundan büyük bir mahareti var.

N2032.jpg

N2032.jpg

N1022.jpg

IMG-20210814-232028.jpg

RFID, TatanQa, MilesTeg and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, Coppermine said:

Yatak odasında yatağın başına koymak ve uzanarak oyun film takılmak için bir kampanya üzerinden şu arkadaşı bayaa uygun bir fiyata aldım

IMG-20210814-232628.jpg

Alet, kutu kola büyüklüğünde ve içerisinde Android 7.1 yüklü ufak bir projeksiyon cihazı. Aynı zamanda taşınabilir bt hoperlör de oluyor, 360 derece hoperlör yerleştirmişler. Çözünürlüğü 854-480 olsa da oyun ve film için yeterli geldi. Işık gücü düşük, 100 Ansi Lümen. O yüzden odanın karanlık olması önemli. Wifi-BT desteği var. İçerisinde yüklü gelen market çok kısır olduğundan Aurora Store kurup işe yarayacak appleri doldurdum. Youtube, Netflix, Turkcel TV+, Winddcribe VPN, Blutv, Plex ve hatta Game Pass Beta kurdum. Sattığım PS4'ün bende kalan dual shock 4'ünü de bağladım alete. 100mbit ev interneti ile yatağa uzanmış şekilde buluttan Crack Down 3 oynadım. Gece olduğu için serverlar boştu ve gayet akıcıydı. Yatak başlığından duvara olan mesafe yaklaşık 2,5 metre. Görüntü boyunu da kalorifer peteği ile kıyaslayabilirsiniz. Ben memnun kaldım. Boyundan büyük bir mahareti var.

N2032.jpg

N2032.jpg

N1022.jpg

IMG-20210814-232028.jpg

Bu cihazı bende listeme eklemiştim fakat fiyatı pahalı. Ucuz olunca bende bir tane edinmeyi düşünüyorum. Birkaç modeli var bu model benimde aklımda. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RFID ben 120 Euroya almıştım, Amazon’da şuan 279 Euro sanırsam. 279 Euro kesinlikle etmez ama 1.000-1.200 TL civarına bulunabilirse bence gayet yeterli. Yeni modelleri çıktığı için Türkiye’de de bu rakamlara düşecektir ama projeksiyon cihazlarından alınan ekstra ötv varsa malesef bu seviyelere inemeyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Coppermine said:

@RFID ben 120 Euroya almıştım, Amazon’da şuan 279 Euro sanırsam. 279 Euro kesinlikle etmez ama 1.000-1.200 TL civarına bulunabilirse bence gayet yeterli. Yeni modelleri çıktığı için Türkiye’de de bu rakamlara düşecektir ama projeksiyon cihazlarından alınan ekstra ötv varsa malesef bu seviyelere inemeyebilir.

Evet 4 4,5 TRY idi en son. Burada pahalı bu meretler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bisiklet için aliexpress 'ten NRC marka gözlük aldım .. set halinde 3 farklı renkle geliyor.. Fiyatına göre iyi çıktı ürün , ilk turumda da test etmiş oldum... epey de hafifmiş , alınır.

NRC-st-marka-bisiklet-g-zl-k-erkekler-bi

Ürün linki: https://tr.aliexpress.com/item/4000257301201.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40694c4dBPexXK

Kanalda incelemem: https://www.youtube.com/watch?v=eJDRnMGMGpo

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, TatanQa said:

Bisiklet için aliexpress 'ten NRC marka gözlük aldım .. set halinde 3 farklı renkle geliyor.. Fiyatına göre iyi çıktı ürün , ilk turumda da test etmiş oldum... epey de hafifmiş , alınır.

NRC-st-marka-bisiklet-g-zl-k-erkekler-bi

Ürün linki: https://tr.aliexpress.com/item/4000257301201.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40694c4dBPexXK

Kanalda incelemem: https://www.youtube.com/watch?v=eJDRnMGMGpo

Zamanında Oakley vs bilimum markaları spor esnasında kullanıp zarar verip üzüldüğüm için artık 2821 kodlu 3M güvenlik gözlüğü kullanıyorum. Bunun ömrü dolduğunda deneyebilirsiniz.Farklı renkleri mevcut.. Hem daha ucuz...

Peregrine and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir süredir harici adaptörlü usb hub ihtiyacım vardı, Sabrent'in güzel bir modeli var, yurtdışı incelemeleri çok güzeldi. Amazon Almanya'nın gönderdiğini görünce dayanamadım aldım. İtalya'dan gönderiyorlar ve bir günde geliyor DHL ile. Diğer bilgisayarda da ihtiyacım olduğu için bir tane daha aldım. Harici 2.5" hddleri kendi direkt besliyor, problem yaşatmıyor, açma-kapama düğmeleriyle oldukça fonksiyonel bir alet.

https://www.amazon.com.tr/Sabrent-Alüminyum-şalterli-kaynağı-HB-PU16/dp/B07KHRLSTT/ref=sr_1_1?dchild=1&qid=1629232794&refinements=p_4%3ASabrent&s=computers&sr=1-1

iap1b4f.jpg

pentaman tarafından düzenlendi
wazzap, MilesTeg, emre666 and 3 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, pentaman said:
Spoiler

Bir süredir harici adaptörlü usb hub ihtiyacım vardı, Sabrent'in güzel bir modeli var, yurtdışı incelemeleri çok güzeldi. Amazon Almanya'nın gönderdiğini görünce dayanamadım aldım. İtalya'dan gönderiyorlar ve bir günde geliyor DHL ile. Diğer bilgisayarda da ihtiyacım olduğu için bir tane daha aldım. Harici 2.5" hddleri kendi direkt besliyor, problem yaşatmıyor, açma-kapama düğmeleriyle oldukça fonksiyonel bir alet.

https://www.amazon.com.tr/Sabrent-Alüminyum-şalterli-kaynağı-HB-PU16/dp/B07KHRLSTT/ref=sr_1_1?dchild=1&qid=1629232794&refinements=p_4%3ASabrent&s=computers&sr=1-1

iap1b4f.jpg

Güle güle kullanın. Kutudan 12v elektrik adaptörü de çıkıyor mu acaba?

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Peregrine said:

Güle güle kullanın. Kutudan 12v elektrik adaptörü de çıkıyor mu acaba?

Çok teşekkürler, yazmayı unutmuşum esas detayı, 90w adaptörüyle beraber geliyor, 10 tane 2.5" usb'den güç alan hdd bağlamayı denedim bir problem yaratmadı

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye