En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.946 mesaj var

amazon prime'dan saçma sapan bosch, siemens ve profilo dizileri izleyeceğime, oturur oyun oynarım dedim ve amazondan son dakika golü ile bunu aldım.

Ben vestel izliyorum, nhahaha acayip ince espri yaptım kendimle gurur duyuyorum.

İncelemede de dediği gibi ryzen 7 yerine ryzen 5 koyup ssd'yi 1 tb yapsaymış o fiyat farkıyla tam ideal bir laptop olacakmış. Güle güle kullan kaptan yakışır.

Benim de Corsair PSU'm bugün teşrif etti, ayrıca şu ayakkabıyı da almıştım.Markasını duymamıştım ama fiyatına göre gayet güzel, kaliteli bir ayakkabı. 42 aldım, ayağıma tam geldi hafif sıkıyor hatta. 43'e değiştirsem mi diyorum ama bu değişim işleri rahat oluyor mu amazon.com.tr'de bilemiyorum. Bir deniyeceğiz bakalım ilerleyen günlerde. 2 Eylül'e kadar değiştirebilirsiniz diye süre vermiş amazoncuğum.:

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09M3LPT6N/

Executioner tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 dakika önce, Executioner said:

ayrıca şu ayakkabıyı da almıştım.Markasını duymamıştım ama fiyatına göre gayet güzel, kaliteli bir ayakkabı. 42 aldım, ayağıma tam geldi hafif sıkıyor hatta. 43'e değiştirsem mi diyorum ama bu değişim işleri rahat oluyor mu amazon.com.tr'de bilemiyorum. Bir deniyeceğiz bakalım ilerleyen günlerde. 2 Eylül'e kadar değiştirebilirsiniz diye süre vermiş amazoncuğum.:

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09M3LPT6N/

Fiyatı çok iyiymiş ayakkabının. Kapalı alanda salonda giymek için mi? Yaz kış giyilir mi? resimlerden pek anlaşılmıyor materyal?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Materyali bilmiyorum açıkçası ama öyle yağmura vurulacak bir ayakkabı değil, en azından ben yağmurda giymem. Kuru zeminde her mevsim giyilebilir görünüyor. Ben 250'ye aldım, hala fiyatı çok uçmadı.

Executioner tarafından düzenlendi
Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08YDHFWPC/

Kiremit rengi diye geçeni aldım 95 TL falandı ben ısmarladığımda, şimdi de makul fiyatı. T-shirt'ün rengi fotodaki gibi, kaliteli bir kumaşı var. Orjinal Puma'mıdır bilemiyorum ama öyledir herhalde, taklitte olsa kalitelisi en azından.

Geçen LC Waikiki'ye baktım t-shirtler ne alemde diye, yerbezinden hallice kumaşı olan dandirik t-shirtleri 50 TL'ye satıyorlar, birazcık eli yüzü düzgün olsun falan diye bakınırsanız 120 TL'lere çıkıveriyor. T-shirt falan lazımsa bir bakın

Şu da 2 gün önce 80'e satılıyordu. Bir ara alırım diyene kadar 135'e çıkmış fiyatı :  https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0991W617H/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sonunda akustik gitar amfime bugün kavuştum. Bulmak biraz zor oldu, Distribitörle vs temasa geçip halledebildim. Türkiye'de kalan son iki üründen birini almış olduk bakalım. Biraz kurcaladım özellikleri çok hoş. Ama sadece mikrofon girişinden klasik gitar ve vokal testleri yaptım. Hiç fena değil. Ama direk enstrüman girişinde nasıl performans verecek asıl onu merak ediyorum. Amazon Almanya beklediğim ürünleri kargoya verebilirse bir zahmet onu da deneyebileceğim.

20220729-171711.jpg

RFID, TatanQa, pentaman and 6 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, Coppermine said:

Veee mutlu son! :)

Böyle neticeleneceğini tahmin etmesem de, buradaki arkadaşların öğütlediği kabullenmiş çaresizliğe kapılmadan, önce satıcıya mesaj atıp, benim onayım olmadan kendisinin onay verdigi ve yorum yazdığı satışı iptal edemeyeceğini yazdim. Aslında amacım ne tür bir mazeret göstereceğini öğrenmekti. Baktım hiç cevap yok, ertesi gün de ebay'e yazdım. Süreçle ilgileniyoruz dediler ve sonraki gün satıcı mesaj atip ürünü yolluyoruz dedi. Artık ebay satıcıya mı birşey dedi, yoksa satıcı 2 gün sonra mı mesajımı okudu da kabul etti, ne degişti bilemiyorum. SSD elime ulaştı, sıcağı sıcağına testleri yaptım. Hız muazzam. 34 Euro'ya 2 TB usb 3.1 Gen2 external ssd, inanılmaz resmen 😀

Azmin zaferi:thumbs: Güzel günlerde hocam:alkis:

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2r1uyq3.jpg nlc01xf.jpg 7g7w2rh.jpg

Fakir adamın Sennheiser HD 600'ü diye aldım ama arkadaş bu neymiş, bu fiyata böyle bir kulaklık bulamazsınız benden söylemesi. 

https://www.amazon.com.tr/AKG-240-Stereo-Studio-Headphones/dp/B0016MNBAM/?th=1

https://www.akg.com/Headphones/Professional Headphones/K240MKII.html

kendinizi benim gibi audiophile gibi bir bok oldum zannediyorsanız gerçekten bu fiyata kaçırılmaması gereken bir kulaklık.

ses kalitesi için yorum yapmam için bir kaç gün kullanmam lazım ama şunu söyleyeyim bu fiyata içinden yedek spiral kablo, 3.5mm - 6.35mm dönüştürücü ve en önemlisi yedek earpad çıkması cidden beni çok memnun etti. (alırken farkında değildim, sadece ses kalitesi yorumlarına baktım)

şimdi bu kulaklık stüdyo kulaklığı, yarı açık. yani kulak nefes alıyor, dışarı da bir miktar ses veriyor, ev ve stüdyo kullanımı için.

piyasada bulacağınız "oyuncu kulaklığı" tarzı kulaklıkların %99'u kapalı dizayn, oyun turnuvalarında kullanacak güya ses geçirmesin diye ama kulak aşırı ısınıyor ve terliyor uzun süreli kullanımlarda.

açık dizayn kulaklıklara alışan biri kapalı kulaklık takamaz çünkü yakıyor kulakları.

evde oyun oynayan oyuncunun kullanacağı adam gibi kulaklık yok.

yani sennheiser var tabi ama açıkçası aşırı pahalı ve EPOS-GSP olduktan sonraki yeni dizaynları -afedersiniz- yarrak gibi.

ben artık 15 sene mi oldu, 20 sene mi olacak Sennheiser PC 360 kullanıyorum, yenisi de Gaming One olarak geçiyor, yahu geçen sene kardeşime teknosa'dan 1700 liraya aldım, kendime HD600 alacağım falan diye kendime almadım, halt ettim.

PC 360'da teknik açıdan hiç sorun yok, hala mükemmel sesi, fakat earpad ve kafaya değen kumaş kısmı iyice çürümeden, yedek olarak saklamak için emekliye ayırmak istedim kendisini. Bir de tabi mikrofon gerekince yine onu kullanacağım zira K 240 MK II 'de mikrofon yok.

eskisi gibi online multi oyun oynamadığımız için mikrofona ihtiyaç da yok. gerçi Sennheiser GSP 500 fiyatını da takip ediyorum, onu da 2000 altına yakalarsam alırım ama cidden çok çirkin.

bu AKG için çok sevdiğim, uzun süredir kullanmadığım kelimeyi kullanacağım: evladiyelik 

alanlar kusura bakmasın da millet saçma sapan paralara logitech, corsair, razer falan kulaklık alıyor... çok üzülüyorum cidden işi kulaklık üretmek olmayan markalardan alınan kulaklıklara.

neyse fazla traş cildi bozar, kısaca bu fiyata bulunabiliyorken bence alın bir tane dursun.

-

ps: amazon olmasaydı türkiye'den almak zorunda kalacağınız fiyatlar:

https://www.akakce.com/studyo-kulakligi/en-ucuz-akg-k240-mk-ii-fiyati,6499731.html

-

ps2:

bu mesajı yazarken bir yandan da müzik diniyorum, kalite göz yaşartıcı, Sennheiser PC360'dan kesinlikle çok daha iyi diyebilirim...

abartılı bass veren kulaklıklar seviyorsanız bu size göre değil ama onu baştan söyleyeyim, tertemiz ses veriyor, herhangi bir apaçi modu yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

imzadan sennheiser'ı silerken üzüldüm biraz, senelerim geçti kendisiyle. açık ara en uzun kullandığım çevre birimi oldu bilgisayarımda.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-sennheiser-game-one-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,6615171.html

eğer olur da kenarda köşede 3000 lira altına kalmış Game One bulursanız, aldığınız fiyatın 500 lira üstüne bana satabilirsiniz.

Game Zero değil yalnız, o kapalı tasarım, işe yaramaz.

ps:

https://www.amazon.com.tr/dp/B00JQDOALC/ref=asc_df_B00JQDOALC1659173400000/

amazon germany yolluyor ama 3200 TL :cry: yoktu bu yeni gelmiş.

AKG alırken bunu görsem bunu alırdım ama tabi 1400 nere 3200 nere.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, stardust said:

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-sennheiser-game-one-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,6615171.html

eğer olur da kenarda köşede 3000 lira altına kalmış Game One bulursanız, aldığınız fiyatın 500 lira üstüne bana satabilirsiniz

@emre666'dan 300 liraya almıştım bu kulaklığı. Fiyat absürd derecede fırlamış. Pamuklara sarayım ben iyisi mi :)

TatanQa and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

internet üzerinden ucuz diye ankastre set üstü cam ocak almayın, kargocular çok güzel kırıp getiriyor. sonra uğraşması size kalıyor...

yurtiçi kargo, elemanımız paketin açılmasını bekleyemez diyor ama kendin açtığında da biz sağlam teslim ettik hasar tutanağı tutamayız diyor.

satın alınan firma da hasar tutanağı olmadan biz iade alamayız diyor... çok güzel...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 dakika önce, stardust said:

internet üzerinden ucuz diye ankastre set üstü cam ocak almayın, kargocular çok güzel kırıp getiriyor. sonra uğraşması size kalıyor...

yurtiçi kargo, elemanımız paketin açılmasını bekleyemez diyor ama kendin açtığında da biz sağlam teslim ettik hasar tutanağı tutamayız diyor.

satın alınan firma da hasar tutanağı olmadan biz iade alamayız diyor... çok güzel...

Sahtekarlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, stardust said:

Ek bir bilgi paylaşmak isterim. Cam ocaklar yüksek ısıda bazen şiddetli olarak patlayabiliyor. Önerim görüntüsü cam kadar güzel değil ama metal set üstü ocakları tercih etmeniz.

stardust, Mono and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, stardust said:

Kargocular haklı demiyorum ama satan firma kırılmış ürün göndermiş olabilir mi? Belki o yüzden ucuzdur.
Kargo firması ürünü alırken kırık mı değil mi kontrol ederek mi alıyor acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

neyse satan firmanın müdürü adam çıktı, servis gönderiyor sıfır yeni ürünle birlikte, hem kırık geleni alıp, hem de yeni ürünün montajını yapacaklarmış. şimdi tutup servis ücreti istemezlerse iyidir. ben yokken gelecekler bir de, göreceğiz bakalım neler olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoğraf makinemin boyun askısını makineye hızlıca takıp çıkarabilmek için, SmallRig'in PAC2421 model no'lu şu aparatını aldım:

5110-pac2421-1.jpg

Bu tür hızlı söküp takma aparatının mucidi Peak Design denen bir firma. Çok kullanışlı bir şey olduğu için birçok markalı ve noname Çinli firma tarafından da muadilleri üretildi hemen. Aliexpress'te bu tür muadil aparatlar 8-10 dolar gibi bir fiyatla satılıyor. Tabii bunun üzerine gümrük vergisi, Tayyib vergisi vs. eklenince bizim paramızla fiyat bir hayli şişiyor.

SmallRig'in Türkiye dağıtıcısı Fujifilm Türkiye, Fujifilm ürünlerinde olduğu gibi SmallRig'in ürünlerini de yurtdışı fiyatlarıyla satıyor Türkiye'de. SmallRig'in aparatını Fujifilm Türkiye'den kargo dahil 190 TL'ye aldım ki bu da yaklaşık 10 dolara denk geliyor. Fotoğraf hobiniz varsa, Fujifilm Türkiye mağazasına mutlaka göz gezdirin derim.

Aparatın kendisine gelince... Gerçekten de kullanımda çok büyük rahatlık sağlıyor. Siz çıkarmadıktan sonra aparatın kendi kendine açılması mümkün değil. 70 kg'a kadar yük çekebildiği belirtilmiş, lakin en ağır DSLR & lens kombosu bile 3 kg'ın altında olduğu için bu konuda kuşkuya kapılmaya gerek kalmıyor.

Peak Design'ın aparatı 25 dolar gibi bir fiyatla satılırken, aynı işlevi gören SmallRig PAC2421 10 dolarlık fiyatıyla tam bir fiyat/performans ürünü. Tabii bu aparatı elin George'u, Hans'ı 10 birim paraya alırken bizim burada 190 birim paraya alıyor olmamız da, Tayyib efendinin muazzam ekonomik başarısıyla açıklanabilecek bir hadise...

Najaz tarafından düzenlendi
antibit, TatanQa, wazzap and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Soğutucu çanta ne demek? Taşınabilir buzdolabı gibi birşey mi yoksa sadece buz küpleri falan koyunca içerisindeki sıcaklığın düşmesine mi engel oluyor? @antibit

Soğutma gibi bir özelliği yok. Tam olarak dediğiniz gibi buz kasetleri yada küpler vasıtasıyla sıcaklığı koruyor. Soğutucu çanta ifadesi hatalı olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, antibit said:

Tatilde kullanmak amacıyla kalitesiyle de bilinen Stanley marka 15.1 lt'lik taşınabilir soğutucu çanta aldım. Bakalım nasıl bir performans sergileyecek.

20220808_114154.jpg

Lifetime "warranty" olması sağlam ürün olduğunu ispatlıyor.Güle güle kullanın.

antibit beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

stanley son zamanlarda baya aştı kendini... bizde de termostatı var, o da lifetime warranty. baya da sağlam bir şeye benziyor zaten üstünden kamyon geçse bozulmaz neredeyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ihsqc7s.jpg

Steelseries Aerox 3 almıştım ama kullanmıyordum. Bugün odamı temizleyip, masamı toplayınca kendimi ödüllendirmek için açtım kutusunu.

O kadar iyi ki, daha önce kullanmaya başlasaymışım dedim kendime. 

Çok hafif ve delikli yapısı sayesinde avucunuzun için daha iyi havalanıyor ve terleme yapmıyor.

Bunu açıkta bırakmamak lazım, içi ve deliklerin arası tozlanınca temizlemesi oldukça meşakkatli olur.

Razer'ın verdiği mouse taşıma kılıfı vardı, nereye koydum bulursam onun içinde saklayacağım.

Evde şaka gibi ama gerçekten 15 tane çalışır durumda mouse var.

Deathadder'ı cidden seviyordum ama mouse 3 tuşunun aldığım her deathadder'da bozulması razer'a tövbe ettirdi.

Corsair M65 de hala favorilerimden, plastiğinin dokusu yavaştan bozulmaya başladı, onu da kullanıyorum ara sıra.

Ama açıkçası parasını en çok hakeden A101'den 180 liraya aldığım Steelseries Rival 3.

Benin kürek ellerim için biraz küçük kalsa da, cidden sensörü ile, kalitesi ile, fiyatıyla kesinlikle piyasadaki en başarılı mouse.

Lenovo laptop'un içinden çıkan mouse'un (M100 RGB) malesef plastik kalitesi logitech sınıfında olsa da, sensörü hiç fena değil, farklı zeminlerde kullanma imkanım oldu, başarılı. atlama zıplama yapmadı. 

Logitech kullananlar üzgünüm, leğen plastiği ile temasta alerji oluşuyor, karşılaştırma yapamıyorum. 

-

90l9lq1.jpg

PC'de oyun oynarken, Laptop'ta da ders çalışıyor olmak güzel oldu. Auto Mouse Clicker sağolsun çok güzel çalışıyor dersleri.

RFID, Executioner and jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok