En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

6 saat önce, stardust said:

ihsqc7s.jpg

Steelseries Aerox 3 almıştım ama kullanmıyordum. Bugün odamı temizleyip, masamı toplayınca kendimi ödüllendirmek için açtım kutusunu.

O kadar iyi ki, daha önce kullanmaya başlasaymışım dedim kendime. 

Çok hafif ve delikli yapısı sayesinde avucunuzun için daha iyi havalanıyor ve terleme yapmıyor.

Bunu açıkta bırakmamak lazım, içi ve deliklerin arası tozlanınca temizlemesi oldukça meşakkatli olur.

Razer'ın verdiği mouse taşıma kılıfı vardı, nereyBÖlÜme dÖn Satın Alma Önerileri - Deneyimler - Uyarılar e koydum bulursam onun içinde saklayacağım.

Evde şaka gibi ama gerçekten 15 tane çalışır durumda mouse var.

Deathadder'ı cidden seviyordum ama mouse 3 tuşunun aldığım her deathadder'da bozulması razer'a tövbe ettirdi.

Corsair M65 de hala favorilerimden, plastiğinin dokusu yavaştan bozulmaya başladı, onu da kullanıyorum ara sıra.

Ama açıkçası parasını en çok hakeden A101'den 180 liraya aldığım Steelseries Rival 3.

Benin kürek ellerim için biraz küçük kalsa da, cidden sensörü ile, kalitesi ile, fiyatıyla kesinlikle piyasadaki en başarılı mouse.

Lenovo laptop'un içinden çıkan mouse'un (M100 RGB) malesef plastik kalitesi logitech sınıfında olsa da, sensörü hiç fena değil, farklı zeminlerde kullanma imkanım oldu, başarılı. atlama zıplama yapmadı. 

Logitech kullananlar üzgünüm, leğen plastiği ile temasta alerji oluşuyor, karşılaştırma yapamıyorum. 

-

Valla Razer, Logitech kullandıktan sonra SteelSeries Rival 710 ile çok doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Oldukça rahat bir kullanım sunuyor. 

jackjoker tarafından düzenlendi
Executioner and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Razer ürünleri uzaktan göze güzel görünse de kullandığım her Razer ürünü (aşırı özenli kullanmama rağmen) elimde kaldı. Steelseries'e yeni başladım sayılır, Rival 300 wireless kullanıyorum laptopla. Gayet başarılı ürün.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 saat önce, SEP said:

Razer ürünleri uzaktan göze güzel görünse de kullandığım her Razer ürünü (aşırı özenli kullanmama rağmen) elimde kaldı. Steelseries'e yeni başladım sayılır, Rival 300 wireless kullanıyorum laptopla. Gayet başarılı ürün.

Eskiden A4' ün mouselarından memnun kalırdım ama zamanla tekerinden ve tuşlarından problemim olmuştu. Kaç yıl oldu bilmiyorum bende de bi giriş seviyesi Rival 110 var ama süper memnunum, bununda tekeri ufaktan gitme emareleri göstermeye başladı gerçide belki söküp bi temizlesem belki birşeyi kalmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane 1080 Ti bir tane de 1070 Ti aldım.
Uzun zamandır 4 Gb RX580 kullanıyordum.Oynadığım basit oyunlara yetiyordu.Kartlar azıcık ucuzladı diye bilgisayarları upgrade ettim.
11 GB ram gerçekten fark etti. Şimdilik mutluyum..

2ijxa6a.png

bh7dtut.png

agesotn.png

RFID, Omfs, MilesTeg and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust Sırf siz yazdınız diye bende aldım bir tane.Daha önce hem Amazon'dan, hem de böyle yanlış girilmiş fiyatlı bir alışveriş yapmadım.Gelişme olunca bana da bilgi verirseniz sevinirim.Tecrübelerinizden faydalanmış olmak isterim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlarda birisi kutudan taş çıktığını yazmış, başka birisi de sadece kartın soğutucusu çıktı kutudan demiş, içinde pcb yokmuş. Bir de 3090 fiyatı daha düşüktü :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Coppermine said:

@stardust satıcı Amazonsa hayırlı olsun, değilse de geçmiş olsun 🫣 Para uçmaz da gittisi geldisi filan sürer.

amazon'un ürünü değil tabii ki.

gelmeyeceği de kesin o fiyata.

en kötü ihtimal 750 lira bir süre bağlı kalıp sonra iade olacak.

en iyi ihtimal, "ekran kartı ihtiyacım vardı, amazon'a güvenip almıştım" diye DH ölücülüğü akabinde bir indirim kuponu fln tanımlanır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok