En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

42 dakika önce, Altan Yoklar said:

Dediğiniz gibi , alamadım sanırım.

Altancığım.. Artık şu yalın gerçeği kabul etmelisin. Sen, 3. dünya ülkesi vatandaşısın. VR senin neyine, PS5 senin neyine?

İşçisin sen işçi kal...

TatanQa, wazzap and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech marka evime alacağım tek şey tuvalet fırçası olurdu sanırım, o da başka marka kalmamışsa yanında...

-

epr4uwn.jpg

30 senedir 40-50 hard-disk almışımdır, ilk kez bir hard disk karton kutu ile geldi, hem de fiyatı da gayet uygundu. teşekkürler toshiba. (uzun süreli depo diski olacağı için SMR olmasına aldırış etmedim)

-

jzlgx77.jpeg

geçen hafta indirimde yakalayınca bunu da anneme almıştım, oldukça beğenildi, göz doldurdu.

dyson kablolu süpürge yapmayı zirvede bırakmış. pilli ve kablosuz aletlere gıcık olan biriyseniz, piyasada tükenmeden bu aleti alın, çeyizinize koyun kızlar.

philips, miele falan filan neler inceledim, denedim... hepsini toplasan 1 dyson yapmaz. adam siklon olayını öyle geliştirmiş ki en minik partikül bile kaçamıyor, yıkamanız gereken ayrı bir filtre yok, hepa filtresi de ömür boyu yetiyor, hiçbir filtre temizleme-değiştirme derdi yok.

tek eleştirim, ses seviyesini nedense pek sikine takmıyor dyson, yani bir rainbow gibi jet motoru çalışmıyor fakat belirgin bir sesi var bizdeki dyson v8'e oranla.

arkada köşeye atılmış gözüken zavallı da rowenta silence-force gibi bişeydi aldığımda en iyisiydi, 8 sene idare etti, sessizliği güzel olsa da çekim gücü asla bir dyson olmadı.

wazzap and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 dakika önce, Peregrine said:

Siklonlu bir cihazın modelinin big ball olması manidar: Organın tüm anatomik parçalarını içeriyor. 

Zamaninda butun evlere kuponla ansiklopedi dagitanlar, bizim neslin dimaglarini zehirlediler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22.03.2023 at 13:11, Najaz said:

Altancığım.. Artık şu yalın gerçeği kabul etmelisin. Sen, 3. dünya ülkesi vatandaşısın. VR senin neyine, PS5 senin neyine?

İşçisin sen işçi kal...

apc3rwz.jpg

silahların sustuğu, düşüncelerin kır çiçekleri gibi açtığı günleri göreceklere ne mutlu...

Kargoya verildi Nisan ortasında vuruyorum kırbacı.
rpfygsr.jpg

escape, ZvAnA, MilesTeg and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elimdeki telefonun hiç bir sorunu yok da, fiyatlar tepetaklak olmadan alayım diyorum.
Bir kaç gün sonra kısa bir şeyler yazar mısınız telefon hakkında, olumlu ve olumsuz kısımları diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Altan Yoklaryazayım da, kullandığım 3-4 tane uygulama var. Oyun yok, deli gibi foto, video çekimi yapmam, youtube, vs izlemem.

Çok faydalı bir şey olacağını sanmıyorum. Kullandığım 5-6 tane uygulama var banka vs dışında. Twitter, WhatsApp, Instagram, Reddit bir de sudoku oyunu. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç mesaj önce yazdığım mobil sony betamax video player ile iyi takım olacaklarını düşündüğüm, Sony PS-Q3 1982 model bir deck pikap aldım. Tam otomatik ve ufacık bir ürün. Zamanının ötesinde bir dizayn ve teknolojiye sahip. Direct drive olan versiyonu yerine kayış sistemli versiyonunu tercih ettim ki ustası ve bakımı daha kolay olsun. Tüm kayışları ve iğnesi sıfır şekilde yenilenmiş, tüm bakımları ustasınca yapılmış tertemiz bir pikap. Yalnız bunu bağladığım Logitech Z5500 (evet biliyorum, müzik için iyi bir set değil ama bana yetiyor) kendi amfisi yeterli gelmedi. Sesini sonuna kadar açarsam ancak duyuluyor. O yüzden hafif şekilli basit bir pre-amp de satın aldım. 
1-DFA836-F-CF3-E-4-D0-E-810-A-17-E018489

CBE50-FE0-BAA8-4-F11-9-F4-E-5264-A0-B831

CDED7-E6-C-5202-4-B98-87-A2-6962-DBF25-C

98-B7-B48-D-54-D6-4339-AD4-B-97411956-D5

76-F9-B0-C1-E551-426-E-9-A26-2217-C23-E2

BDF1-BC94-D51-A-49-B0-84-CF-8-A4-D038-FE

TatanQa, wazzap, Najaz and 4 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, Coppermine said:

Yalnız bunu bağladığım Logitech Z5500 (evet biliyorum, müzik için iyi bir set değil ama bana yetiyor) kendi amfisi yeterli gelmedi. Sesini sonuna kadar açarsam ancak duyuluyor. O yüzden hafif şekilli basit bir pre-amp de satın aldım. 

yahu gözünüzü seveyim böyle hifi ekipmanlarına para verip Z5500 gibi tenekeye bağlamayın cidden üzülüyorum. @Najaz sana havale ediyorum arkadaşı.

jackjoker tarafından düzenlendi
Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, jackjoker said:

yahu gözünüzü seveyim böyle hifi ekipmanlarına para verip Z5500 gibi tenekeye bağlamayın cidden üzülüyorum. @Najaz sana havale ediyorum arkadaşı.

Hah bende diyodum kim cikintilik yapacak diye :D arkadasim, yazmisim ya mesajda ben gayet memnunum, ayrica baska set, hoperlör filan alamam, buna bütce ayirmayi da gectim yerim de yok :D Zaten o sebeple böyle ufak tefek bir pikap almisim, yerim yok demis miydim :)

Keza, geneli sevmese de bana sesi gayet tatminkar geliyor. Gerekirse Sony pikap gider, Z5500 (bozulmadikca) gitmez bu evden. Z5500'ün hastasiyiz :P

Edit: az önce preamp'de geldi, bagladim sete, cicek gibi oldu. Hersey de Logitech Z5500'ün woofer'inin üstüne sigdi :D 

IMG-20230403-131334-resized-20230403-014

Coppermine tarafından düzenlendi
MilesTeg, TatanQa and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

www.vintagecomputers.club domain'ini 5 yıllığına kayıt ettirdim :)

Domain tescili yapan firmaların hemen tamamı, domain tescilinin ilk yılı için çok uygun fiyatlar sunarken, 1. yıldan sonra devam etmek isterseniz fiyatları 10-20 misli arttırıyor. Bu yüzden ilk tescilde sadece 1 yıllık satış yapıyorlar; 1 yıldan uzun sipariş geçmenize müsaade etmiyorlar.

Google Domains, bu konuda daha insaflı. Yıllık sabit fiyat ile 10 yıla kadar tescil yapabiliyorsunuz. Ben de vintagecomputers.club domainini, yıllık 80 TL'den 5 yıllığına 400 TL'ye tescil ettirdim. Artık 5 yıl kafam rahat...

wazzap, MilesTeg, Mono and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok