En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

4 saat önce, stardust said:

36hxpbe.jpeg thk1qed.jpeg

Steelseries’den devam. Şimdilik kaliteli buluyorum ürünlerini, inşallah sonu Razer’a benzemez.

rival 7 si var bende. bundan sonra başka mouse ile çalışamam gibi bir hissiyat var. yalnız en uzun sürede alıştığım mouse bu oldu. zor alıştım ama şimdi kopamam. hayırlı olsun sana da. güle güle kullan başkan. 

stardust and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Garmin nabız bandının pilini değiştirmek için epey ince anahtar gerekliydi , amazonda şöyle bir cep takımına rast gelince aldım ve dün geldi. Bu fiyata süper çıktı. Taşıması ve kullanımı pratik. Nabız bandı tekrar hayata döndü

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LVRS3H5?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

61wb31ddmUS._AC_SX679_.jpg

TatanQa tarafından düzenlendi
stardust and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, TatanQa said:

Garmin nabız bandının pilini değiştirmek için epey ince anahtar gerekliydi , amazonda şöyle bir cep takımına rast gelince aldım ve dün geldi. Bu fiyata süper çıktı. Taşıması ve kullanımı pratik. Nabız bandı tekrar hayata döndü

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LVRS3H5?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

61wb31ddmUS._AC_SX679_.jpg

Aynısından bende de var ama bir de sıkıntım var bu setle ilgili. Metal cilalı gövde kayma yapmıyor mu elde? Biraz daha pürüzlü ve kavramaya uygun bir yüzey olsaydı çok daha iti olurdu saki. Onun dışında güzel ürün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 dakika önce, MilesTeg said:

Aynısından bende de var ama bir de sıkıntım var bu setle ilgili. Metal cilalı gövde kayma yapmıyor mu elde? Biraz daha pürüzlü ve kavramaya uygun bir yüzey olsaydı çok daha iti olurdu saki. Onun dışında güzel ürün.

Evet malesef Çin'li olduğunu tahmin ettiğim arkadaşlar o çıkıntıları yatay değil dikey yapsalar daha mantıklı olurmuş. Biraz kaygan bir yüzeye sahip , hani çok sıkı bir vida açarken kayacak gibi izlenim bıraktı bende de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, TatanQa said:

Evet malesef Çin'li olduğunu tahmin ettiğim arkadaşlar o çıkıntıları yatay değil dikey yapsalar daha mantıklı olurmuş. Biraz kaygan bir yüzeye sahip , hani çok sıkı bir vida açarken kayacak gibi izlenim bıraktı bende de.

Hep aklımda kaydırmaz bantlardan yapıştırmak var buna ama yapamadım bir türlü. Bilmem ne kadar faydası olur. Hani şu banyo zemini veya merdiven kenarları için kullanılanlar gibi. Neyse, fikir işte:cici::mrgreen:

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 minutes ago, MilesTeg said:

Hep aklımda kaydırmaz bantlardan yapıştırmak var buna ama yapamadım bir türlü. Bilmem ne kadar faydası olur. Hani şu banyo zemini veya merdiven kenarları için kullanılanlar gibi. Neyse, fikir işte:cici::mrgreen:

Hazırda PlastiDip spreyi varsa, aletin uç kısmını maskeleyip geri kalanına 3-4 kat atsanız mis gibi kaydırmaz kaplamalı tornavidanız olur.

MilesTeg and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@TatanQa hayırlı olsun, doların ucuz olduğu dönemde bundan 10 tane filan alıp şirketteki arkadaşlara, eşe dosta filan dağıtmıştım. 1 dolardı fiyatı aliexpress’de, kargo dahil şekilde tabii.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, MilesTeg said:

Güzel fikir ama bant sanki bunun kaygan yüzeyini tutmaz gibi geliyor bana.. 

4 saat önce, Peregrine said:

Hazırda PlastiDip spreyi varsa, aletin uç kısmını maskeleyip geri kalanına 3-4 kat atsanız mis gibi kaydırmaz kaplamalı tornavidanız olur.

Bu denenebilir ! Nalburdan biyerden temin edelim

3 saat önce, Coppermine said:

@TatanQa hayırlı olsun, doların ucuz olduğu dönemde bundan 10 tane filan alıp şirketteki arkadaşlara, eşe dosta filan dağıtmıştım. 1 dolardı fiyatı aliexpress’de, kargo dahil şekilde tabii.

Vay 1$ demek ? Eee.. ne diyor ekonomistimiz ? Nerdeeeen nereye ??

200TL banknot olarak ilk çıktığında 134$ a denk geliyormuş... şimdi 10$ gibi bir şey... nerdeeen nereye !

MilesTeg and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 07.04.2023 at 10:06, MilesTeg said:

Aynısından bende de var.:D  Ve evet kayma işi çok can sıkıcı. Çekmecede yer kaplamaması açısından çok kullanışlı bir takım ama.

ZvAnA tarafından düzenlendi
MilesTeg and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.03.2023 at 5:53 PM, Altan Yoklar said:

Elimdeki telefonun hiç bir sorunu yok da, fiyatlar tepetaklak olmadan alayım diyorum.
Bir kaç gün sonra kısa bir şeyler yazar mısınız telefon hakkında, olumlu ve olumsuz kısımları diye.

Telefon gayet güzel Altan hocam. Telefonda netflix, youtube vs izlemiyorum, oyun da oynamıyorum. Tek yaptığım telefon görüşmesi, whatsapp, instagram, reddit, e-posta okuma, twitter vs. oyun da oynamıyorum, oynadığım tek oyun sudoku. :) bu şekilde 3 gün gidiyor şarjı. gayet hızlı telefon. kamera konusunda bir şey demiyorum, gsmarena'daki incelemesi daha faydalı olur.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kılıç mı lan o?

Hanım benim gürültümden bıkıp bodrum kata postaladı. Mecbur eski parçalardan bir Zwift makinası topladım ama i5-6600 ve Geforce 1030 süründürüyordu tabii. 

Mecbur yeni nesil birşeyler almak zorunda kaldım. 

5600x soğutucuyla 140 euroya görünce. Daha kasım sonunda bana black friday ayağına 5700x'i 220 euroya mı ne kitlemişlerdi. Alacağınız olsun. 

Anakart yine 140 euroya Asus B550, wifi-Bluetooth vb

Ekran kartı kaldı tabii. 4050 veya 4060 bekliyordum ama daha sabrım kalmadı. Daltaraklar hala 650 euroluk kart çıkarmayla meşguller. 300-400 euroya kart çıkacak da ben alacağım. İkinci el bir 2070 Super aldım, 230 euro. İdare eder beni. 

Birkaç seneye görüşürüz artık, benden tek tük ufak parçalar harici ekmek çıkmaz daha. 

Omfs, Najaz and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzunca bir süredir uyumlu olur mu olmaz mı diye emin olmadan almak istediğim ram'leri Amazon'dan aldım sonunda. 32 GB 3200 mhz DDR4 ram'leri 2133 mhz olarak çalıştırıyorum ancak oldukça memnun olduğumu söylemem lazım.

Ürün şu :

Kingston 32 GB DDR4 Bellek, 3200 MHz KVR32N22D8/32

https://www.amazon.com.tr/dp/B084GKDJ6M?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_VC0JBZNKNV212ZANMTWG

Fiyat olarak oldukça uygun, 2 işlemci için 8 x 32  toplam 256 gb quad channel ram doldurmuş oldum workstation'ı. Artık ram ihtiyacım kalmadı, eldeki 4x8'lik setleri de satabilirsem süper olur.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Network Walkman koleksiyonuma katmak icin senelerdir pesinde kostugum mucevhere sonunda kavustum :)

Sony NW-MS90D

Bu ufaklik, Sony'nin MemoryStick hafiza kartinin yaninda dahili flash bellek depolama kullanan ilk cihazi. Bu seride sony iki model cikartmis. 256 MB dahili bellege sahip olan NW-MS70D ile 512 MB dahili bellege sahip olan NW-MS90D. Her iki cihazin depolama alani, azami 128 MB kapasiteli MemoryStick Duo kartlariyla arttirilabiliyor. Cihazlar sadece Sony'nin ATRAC3 codec'iyle kodlanmis dosyalari calabiliyor.

2003 yilinin Ekim ayinda piyasaya suruldugunde 400 USD'ye satilan bu cihazda Sony gerek tasarim, gerekse de malzeme kalitesi olarak masraftan kacinmamis. Cihazin kasasi Titanyum alasimdan imal edilmis. Belki biraz da bu yuzden, 20 yillik bir cihaz olmasina ragmen bendeki ornegi sifirdan farksiz durumda. Yaklasik 30 saat muzik dinleme imkani sunan 600 mAh kapasiteli bir Ni-MH dahili pil barindiran cihaz, yaninda gelen bir stand ile hem sarj oluyor, hem de USB uzerinden bilgisayara baglaniyor. Cihaza muzik yuklemek icinse Sony'nin SonicStage yazilimini kullanmak zorundasiniz.

01.jpg02.jpg

03.jpg04.jpg

05.jpg

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Melih Gökçek ifşası çıkmış. Bu hafta güzel geçer. Trocu Melih. :D 

Erwin tarafından düzenlendi
escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bugün şu güzelliğe kavuştum. Klasik gitarla başlayan serüvenim Takamine'nin bu GD90CE-ZC elektro akustik modeliyle ile devam edecek. Gitarlara da fazla fazla zamlar gelmeye başlayınca bunu zamlanmadan edinebildim. Ben aldıktan hemen sonra aldığım mydukkan.com'da satış fiyatı 21.000 lira oldu.

20230426-183941.jpg20230426-184050.jpg20230426-184107.jpg

20230426-184126.jpg20230426-184156.jpg

Ses muazzam. Bu fiyat segmentinde bence diğer markaların modelleriyle kıyaslandığında performans, malzeme kalitesi, işçilik ve fiyat hepsi dikkate alındığında bence çok iyi bir akustik gitar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Harika bir gitar. Üniversitede okurken benim de vardı bir tane Takamine'm.. Biraz fazla gaza gelip "ben okumayıp müzik yapıcam" dediğimde babam kafamda kırmıştı canım gitarı :) 

İyi ki de kırmış hayatımı o harekete borçluyum.. Zira ne çok iyi sesim var ne de bir Steve Vai'yim.. Muhtemelen İstiklal Caddesinde Ahmet Kaya cover'ı söyleyip tip koparmaya çalışıyordum şu an :mrgreen:

Sonrasında Washburn ile devam ettim yoluma, yanında da Yamaha bir klasik var, 2 Jackson,1 İbanez 1 de Cort elektroları da kızlara hava atmak için aldım..:baba:

Neyse başta söylediğimi sonda da söyleyeyim.. Şaheser bir gitar.. Güzel ve keyifli günlerde çalınması dileğiyle :icon_guitar:

ZvAnA and quad beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok