En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

Uygulama kurup pil %40 düşüünce ve %80'e şarj olunca alarm vermesi için kurup, bu aralıkta kullanırsanız hiç bir problem olmuyor. Hala 2018'de aldığım Xiaomi Mi A1 kullanıyorum orijinal ROM'uyla, ilk aldığımdaki performansına göre hala çok iyi gidiyor, bir kapasite düşmesi hissetmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, escape said:

Bu ara Poco F5 Pro duyuyorum her yerde, niyetim var :) 

Büyük olması dışında gayet iyi telefon.

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ulkeden telefon almaya imkan kalmadi artik ya, devir kacak devri malesef... Tepelerde fiyatlar soyle; S23 Ultra 256GB - 1.140 USD // 14 Pro Max 256GB 1.360 USD ... Pasaport lazimmis bunlara, imei kopyalama olmuyormus... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam pahalı telefon devri geçti. Günü geçirtecek telefonu alıp geçeceksin. 2000 tl ye M31 aldım 2020 de. Hala kullanıyorum. Hanım çoluk çocuk çömbelek herkese A1 A5 serisi telefonlar aldım geçtim. İdare edeceğiz artık bir süre. 

RFID, Atrin and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bence de. iphone 12 ile geberene kadar devam. eşime de geçen 2022 nisanda ulan bu fiyatlar patlayacak diyerek iphone 13 pro almıştım 26.000'e 9 taksit şirket kartına. iyi ki almışım. nah alırdım şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir haber dolaşıyor, ne kadar doğru bilemiyorum ama aktarayım. Pazartesi gününden itibaren, Yapı Kredi'nin kredi kartıyla taksitli alışveriş uygulamasına son vereceği söyleniyor. Bunu diğer büyük bankalar da takip edebilirmiş.

Sanırım önümüzdeki dönemde büyük bir parasal sıkılaştırma, talebi ve harcamaları kısarak enflasyonu düşürme uygulaması olacak.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, Najaz said:

Bir haber dolaşıyor, ne kadar doğru bilemiyorum ama aktarayım. Pazartesi gününden itibaren, Yapı Kredi'nin kredi kartıyla taksitli alışveriş uygulamasına son vereceği söyleniyor. Bunu diğer büyük bankalar da takip edebilirmiş.

Sanırım önümüzdeki dönemde büyük bir parasal sıkılaştırma, talebi ve harcamaları kısarak enflasyonu düşürme uygulaması olacak.

Mehmet Şimşek geliyor ekonomi düzelecek diye naralar atan dar gelirli ve hiç gelirli vatandaşların neye sevindiği konusunda fikri yok. Adamın ekonomi anlayışında hiçbir sosyo ekonomik yardım, emekli refahı falan umursanmıyor. Seçerken de kimi neden seçtiler bilmiyorlardı şimdi de kimi neden alkışlıyorlar fikirleri yok.

Peregrine and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 minutes ago, Najaz said:

Salak saçma kamu karcamalarını kıssalar zaten yeterli olur. Ama çuvaldızı kendilerine batıramazlar. ASLA!

amk çocukları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
50 minutes ago, Najaz said:

ya perşembeden beri şirket kartı ile amazon.com.tr den taksitli alışveriş yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum. kabul etmiyor kartı. limit var kartta ve çalışan bir kart. ekipman alacam alamıyorum. akbankda mı kapattı nedir. tek çekim almak istemediğimden o seçeneği denemedim.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, SkyWarrior said:

Hocam pahalı telefon devri geçti. Günü geçirtecek telefonu alıp geçeceksin. 2000 tl ye M31 aldım 2020 de. Hala kullanıyorum. Hanım çoluk çocuk çömbelek herkese A1 A5 serisi telefonlar aldım geçtim. İdare edeceğiz artık bir süre. 

Benim şirket hattı M11. uygulamalar arasında geçiş sabır istiyor. bazen bırakıyorum masanın üstüne sonra bakıyorum bir süre sonra açtı mı diye. 

Ek olarak, 2020 de ben S20FE'yi 5000e aldım. 3 sene sorunsuz gitti işte. Ama 6 yıl gitmeyecekti. Şimdi "ucuz" telefonlar 6k-8k civarında. Az verip sık değiştirmektense, daha fazla verip, sorunsuz kullanmak bence daha akıllıca.

Ha, ben telefonu sadece telefon olarak kullanıyorum, arada belki vatsap diyen adam en ucuzunu alsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam o meseleyi de çözdüm. A serisi orta seri. M serisi alt seri. M0 1 2 uzak durulacak M3 en kötü alınacak seri. A serisi 0 1 2 3  fena gitmeyen modeller en kötüsü A0 lar M3 gibi. S serisi zaten uçuk. M serisi alacaksam M3 den aşağı inmiyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Seçim öncesi gidip işlemci ve ekran kartı upgrade ine girdim. Bide m2 ssd im yoktu ondan aldım.

işlemci olarak ryzen 5 2600 x den 5600x e geçtim. Bunu vatandan taksitle aldım seçimden önce.

işlemci.jpg

ekran kartında da rtx 1070 den 3070 e geçtim. Bunu da arkadaşım yeni almıştı ama emülasyon ve VR işlerine girince 4070 ti ya geçti bende ondan uygun fiyata aldım. Aslında bende 12 gb virtual ramli bişeye geçmek istiyordum ama fırsat transferi oldu. Bana yeter.

ekran kartı2.jpg

hepsiburada dan 500 gb Adata m2 SSD aldım bayağı bi yaza merhaba oldu.

ssd.PNG

Bide bunlarla alakası yok ama geçen ay da Positive Grid Spark Anfi aldım. Meraklısına kesin tavsiye ederim olağanüstü bir alet hiç görüldüğü gibi basit bişey değil.

spark.jpg

ssd.webp

argelfelhis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 03.06.2023 at 11:10 AM, Najaz said:

On 03.06.2023 at 0:00 PM, Atrin said:

ya perşembeden beri şirket kartı ile amazon.com.tr den taksitli alışveriş yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum. kabul etmiyor kartı. limit var kartta ve çalışan bir kart. ekipman alacam alamıyorum. akbankda mı kapattı nedir. tek çekim almak istemediğimden o seçeneği denemedim.

üstteki mesajıma ek. ekipmanı başka bir websitsinden yine taksitli almaya çalıştım. işlem başarısız uyarısı ile kapı dışarı ettiler beni. banka AKBANK bu arada.

GÜNCELLEME: tekrar amazon.com.tr'ye döndüm daha ucuz diye. yine aynı kart ile tek çekim almayı denedim şakkadanak aldık. mobilden kredi kartı bekleyen işlemlere baktım orada da gözüküyor. önceki denemelerimde gözükmüyordu hatta ilk denememde amazon.com.tr 0,00 TL yazmıştı sonra bir daha yazmadı. Şimdi bütün meblağ ile birlikte mobilde de gözüküyor.

Ne diyelim. Taksitli alışverişe bay bay.

GÜNCELLEME 2: Arkadaşım hepsiburadan 10kg kahve almaya çalışmış. Eskiden taksit vardı ama şimdi taksit sunmadı dedi.

Atrin tarafından düzenlendi
Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
26 minutes ago, Najaz said:

34,72 TL kargo çıkıyor satın alma ekranında.

Bende iki seçenek var ve ikisi de bedava olarak görünüyor. Herhangi özel bir durumum da yok açıkçası:icon_think:

EK: Anlaşıldı, site saçmalaşmış resmen. Logout ve tekrar login olunca sepetimde daha önce eklediğim ürünler de göründü. Öyle olunca kargo bedavaya geliyor tabii. Az önce sepette tek ürün görünmesine rağmen (tutar da sadece Arctic'in tutarıydı) sanki diğer ürünler de sepetteymiş gibi hesaplayıp kargoyu bedava yapmış büyük ihtimalle. Maalesef şu an bende de kargo görünüyor. Kusura bakmayın sitenin tufasına geldik:lol:

Ama bir bug olduğu bariz. Bakalım tekrarlayabilecek miyim aynı hatayı...

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, wazzap said:

Niyet ettim ekran kartını elime almaya. :mrgreen:

Arctic MX-4

Birşey olmaz.:)

Baya bir ekran kartı söktüm tekrar topladım termal ped, termal macun değişikliği için.

Dikkatli olmak lazım tabii ki.:)

Statik elektrik, GPU çekirdeğini çatlatma özellikle gibi şeylere dikkat.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son aldiklarimiz hakikaten de en son aldiklarimiz olacak yakinda... :cry: Inventus'ta "batan geminin mallari" fiyatlarla 4080 var, alabilen kacirmasin...

k8qyiym.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen hafta Winners’ta $100’a beats kulaklik gordum, dedim bu ay kart cok geldi almayayim. Hanim da dedi bak bulamazsin bir defa olsun al kullan, kuakligin kotu durumda. Bugun gidip alayim dedim kalmamis haliyle, $190’a satilan seyi $100’e gorunce affetmemis gavur ogullari. Neyse ben aksam yine orasi burasindan telleri gorunen kulakligimla dizimi izleyeyim. 😢

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok